Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta obuci?

Pozdrav dame, evo jedne lepe, a meni bar i korisne teme, pa se nadam da cete mi pomoci svojim idejama i predlozima. 😊 Putujem uskoro na neki kongres gde cemo jedne veceri imati tematsku zurku. Dress code bi bio onakav stil kakav se furao krajem '90 i rane 2000 godine. Ja sam tada bas bila klinka, tako da mozda se neke od vas bolje secaju sta su furale tada, pa da znam u kom pravcu da biram garderobu po tetkinom ormaru. Sta je karakteristicno za taj period? Meni se sve vrte po glavi oni kao lanci koje smo kacili na farkama. Izrazito spicaste cipele? Traperice? 🤔
2019 11 29
Uh bre Monika gde bas devedesete ,:) Nema maske sa Dizel 509 I kais na nitne ,:) A mozda I trenerka gornji deo uvucen u donji deo ,:) Pod obavezno da se vidi veliki naziv brenda...Jaka sminka,umetak ,statka haljina stikle I kratka kozna jakna na to ,:) Uh kada se samo prisetim ,:( Daaa spicaste cipel uh
2019 11 29
Pumparice sa džepovima, kratke majice, topići na vezivanje na leđima, šarena kosa, air max patike 😂 samo baciš pogled na neki spot K2, Funky G i slično i eto 😂
2019 11 29
Debela ti kako si ovo napisala jos je stajling super :D Jedino cu da se slozim sa air max patikama..Kako sam samo mogla da ih zaboravim ,:)
2019 11 29
Pa, ja sam počela da se,, modiram" 2002. 😂 To se furalo kao IN 😂
2019 11 29
Pa propustila si zlatno doba kica I sunda ,:)
2019 11 29
Au da I Versace u cvatu,kojekakve sarene kosulje sjajne isto uvucene u farmerke...Cekam Loki u ovoj temi da izbaci neku fotografiju sa hit stajlingon iz tog vremena :)
2019 11 29
Moram da se odlucim hocu li biti neka "in" devojka devedesetih, ili Maja Nikolić iz spota ubile me Draganeee, Draganeee 😂 Ali nekako mi Funky G dodje kao najvise neka sredina i te majice na vezivanje bar imam. Ako se dosetite jos nekih pečata u odevanju za te godine, pisite. Hvala vam mnogo. 😊
2019 11 30
Ja jos pamtim jednu temu gde je Loki bukvalno na pomen bilo kakvog stajlinga imala odmah i sliku uz to, musko/zensko/deca, sve odmah nadje, pa evo, cekam da me obuce. 😂
2019 11 30
Pa da, ona na keca vadi te urnebesne fotografije ,:) I da Monika punoooo zlata,samo da sija i to onih debelih komada ahahahah
2019 11 30
Meni samo pade na pamet Pamela i njeni modni izbori. Tanke obrve, prekvarcana i sljasteci saten haljina kratka i bele cizmice na spic duge do kolena uz haljinu. 😂
2019 11 30
Bugarska pevaljka da bidnem 🤣 Ili JK. To cu neko lance da nabacim sa onim ogromnim srcem i cirkonima. Ako mi se uklopi uz stajling.
2019 11 30
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/abe4bf26fd587a99f75fa34807a589cb.jpg) Haljinu imam 😂 Jos cizmice i spremna sam.
2019 11 30
Tako je i zlato oko vrata i neki sjajni umetak,rep kovrdzavi naravno vestacka kosa :')
2019 11 30
Monika, vise puta mi je mama rekla kada ja nesto obucem "Ihhh, ja sam to nosila devedesetih" Recimo ja mnogo volim bluze i majice spustenih ramena, koznu crnu jaknu, farmerice dubokog struka, cvetne haljinice leti, zvonaste pantalone, teksas jaknu, crop top majice, i td... Platforme su opet u modi, naocare lenonke, tregerice od teksasa. Mislim da se moda devedesetih dosta vratila i da ti zadatak nece biti tezak. Zelim da ga uspesno obavis i budes zadovoljna :")
2019 11 30
1 2 3 4