Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

STERILISANJE ZIVOTINJA besplatno gde ?!

Ima li neko ideju i zna li gde se mogu odvesti zivotinje na besplatnu sterilizaciju ili bar povoljno,popust na vise ljubimaca ... Nebi me cudilo da je neko ko je zavrsio veterinarsku zaista ljubitelj zivotinja i voljan ali gde,pitanje je ?
2019 12 25
Zavisi u kom mestu živite😊
2019 12 25
U Beogradu ima dva puta godisnje,ali samo za mesance
2019 12 25
U Nišu ima. Radoš-vet veterinarska amulanta koja se nalazi u blizini pantelejske crkve.
2019 12 25
> MakaMaka79: > U Nišu ima. Radoš-vet veterinarska amulanta koja se nalazi u blizini pantelejske crkve. Ne znam za besplatnu sterilizaciju, ali za Radosa sve preporuke :D Drago mi je kad god procitam negde preporuku za njega!
2019 12 25
> Debela_devojka: > U Beogradu ima dva puta godisnje,ali samo za mesance Kuce ne bismo sterilisali ali imamo dosta macaka ljubimaca,neznam dal i njih primaju,jednu i da platimo ali sve ... Gde to sterilisu dvaput godisnje ?
2019 12 25
> MiraTinaLena2: > Zavisi u kom mestu živite😊 Pa u Pancevu,ali vozili bismo i do okoline .
2019 12 25
Mada bismo mozda i kuce odma ako moze vise ljubimaca .
2019 12 25
Pogledajte na ovoj stranici. Za njih sam cula da vrse besplatne sterilizacije, jedino se naleze u Obrenovcu.
2019 12 25
http://centarzapseimackejasenak.rs/
2019 12 25
> IvanaRed: > Pogledajte na ovoj stranici. Za njih sam cula da vrse besplatne sterilizacije, jedino se naleze u Obrenovcu. Pa mogli bismo i donde mozda . Svakako odlicno da ima takvih ljudi da se pobrinu za zivotinje .
2019 12 26
> ubavkam: > > MakaMaka79: > > U Nišu ima. Radoš-vet veterinarska amulanta koja se nalazi u blizini pantelejske crkve. > Ne znam za besplatnu sterilizaciju, ali za Radosa sve preporuke :D Drago mi je kad god procitam negde preporuku za njega! Da, da. Odlican je u svakom pogledu. U aprilu sam kod njega besplatno sterilisala macu. Sve je bilo veoma brzo gotovo, a maca nije imala nikakvih problema nakon zahvata...imali smo kasnije jos nekih dodatnih izazova sa macom, pa nam je dosta znacilo i savetovanje sa njim. Odlican je zaista. Znam i za jedan nemili dogadjaj u kom se jedan ulicni pas zakacio u predelu stomaka za zicu od ograde koju je hteo da preskoci..bilo je veoma mucno i trajalo dugo, a onda je na neciji poziv dosao Rados i brzo resio situaciju, zbrinuo psa i spasio mu zivot. <3
2019 12 26