Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Hladna depilacija

D li radi neko sam kod kuce i da li mu uspeva da lako skine sve dlake sa nogu? Hocu da kupim nesto za depiliranje, a ne znam sta bi mi bilo najlakse i najbezbolnije za rad od kuce. Neki savet?
2020 01 02
Ja koristim vosak u patroni,imam ono za zagrevanje i trakice i super skine. :) Patrone voska uzimam u Alexandar cosmetics od aloje ,oko 130din su i relativno brzo se zagreju i fino skidaju. U poslednje vreme kombinujem to i epilator kad vidim da su pocele da rastu a nema ih bas dovoljno za depilaciju. Najbolje je pre depilacije uraditi piling,mada ne mora. E sada mozda ti treba i neko ulje za skidanje voska,tj onoga sto ostane,ima isto u AC da se kupi mada je meni malo skuplja varijanta za malu bocicu 500din da dam. Posle depilacije namazem Afroditin gel za usporavanje rasta koji i hladi.
2020 01 02
A koji aparat za zagrevanje koristis? Bitno mi je samo da lepo skine, epilatora se plasim, cula sam da mnogo boli. Mada cu verovatno i to pokusati nekad, kada oslabe dlake zbog depilacije. Hvala ti punoo na odgovoru! Cula sam da je dobro kokosovo ulje za skidanje ostatka voska, tako da eto, mozes to pokusati, dugo bi ti trajalo :")
2020 01 02
Ja imam ovaj, pa recimo nekih 5 godina. Nikakvu zamerku nemam. https://www.alexandar-cosmetics.com/proizvod/aparat-za-hladnu-depilaciju-ym8323a-mono-za-patrone-od-100g
2020 01 02
Pa mislim da i taj aparat ima u AC ,ja sam svoj kupila u radnji za opremu za frizerske salone . ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5b3c863b5b8d77af599852262167839.jpg) ovakav,isti pre tri godine sam ga platila 2000din,verovatno moze jeftinije da se nadje. Pa da,epilator bas boli ali posle kad se naviknes na depilaciju,mozes i epilator da izdrzis,osim na butinama i preponama ...bar ja ne mogu epilator tu,msm mogu ali je bas bolno. :') :'( Koristim kokosovo ulje,ali opet ne skida bas kao ono pravo ulje za skidanje voska. Inace probala sam u salonu i onu secernu pastu,iskreno izmucila sam zenu a i ona mene i opet nije bas lepo bilo ocupano ali manje iritacije ima jer se ne cupa suprotno rastu.
2020 01 02
Од мене имаш сву препоруку за шећерну пасту. Ја је правим сама, ако желиш, пиши ми у инбокс за рецепт, а ако не, имаш и куповне варијанте, мада не знам какве су оне. Али свакако ми је шећерна паста неупоредиво боља од воска. 😊
2020 01 03
Jaoo i iritacija se plasim :( Na kraju je najbolji brijac (mada i od njega dobijem ospice) I dalje ne znam sta i kako, videcu da postepeno isprobavam sve sto ste nabrojale pa cu valjda naci nesto sto mi odgovara. Hvala na odgovorimaa
2020 01 03