Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Tražim /

Trazim svasta..

Trazim devojku koja ima odecu xs i s, treba mi svasta, od pantalona, bluza, bitno je da nije ostecena odeca i da clanica ima vise stvari, kako bih ustedela na postarini. Naravno da su cene sto manje, ako neka ima neka se javi u inbox. Hvala. Imam 28 godina, tako da trazim modernije stvari, sportske i elegantne.
pre 25 dana, 16:14
Ima par haljinica i bluzica kod mene,sa etiketom,sto je ostalo od garderobe koja je bila u butiku
pre 25 dana, 19:47
Cos, imam ja uskih farmerica u broju S, bluzice xs. Pisi sta ti se dopada. 🌸
pre 25 dana, 19:53
imas i kod mene :) moze dog oko cena :)
pre 25 dana, 20:48
Kod mene na profilu ima dosta stvari u veličinama XS i S. 😊 Ne znam šta Vam konkretno treba, pa da Vam ne bih slala linkove bezveze, pogledajte sami. 🙂 Sve je rasporedjeno po folderima, radi lakšeg pregledavanja. https://mojekrpice.rs/emilyy-64463
pre 25 dana, 21:39
> Kupovinaprvo: > Trazim devojku koja ima odecu xs i s, treba mi svasta, od pantalona, bluza, bitno je da nije ostecena odeca i da clanica ima vise stvari, kako bih ustedela na postarini. Naravno da su cene sto manje, ako neka ima neka se javi u inbox. Hvala. > Imam 28 godina, tako da trazim modernije stvari, sportske i elegantne. Cao,poslala sam vam linkove sa snizenim i jako povoljnim cenama :)
pre 25 dana, 23:02
> Kupovinaprvo: > Trazim devojku koja ima odecu xs i s, treba mi svasta, od pantalona, bluza, bitno je da nije ostecena odeca i da clanica ima vise stvari, kako bih ustedela na postarini. Naravno da su cene sto manje, ako neka ima neka se javi u inbox. Hvala. > Imam 28 godina, tako da trazim modernije stvari, sportske i elegantne. Pogledaj ponudu na mom profilu, oko cena se mozemo dogovoriti, a ako zelis mogu ti poslati slike stvari koje jos nisam okacila na sajt
pre 25 dana, 05:58
Imam sve xs s ❤️> Kupovinaprvo: > Trazim devojku koja ima odecu xs i s, treba mi svasta, od pantalona, bluza, bitno je da nije ostecena odeca i da clanica ima vise stvari, kako bih ustedela na postarini. Naravno da su cene sto manje, ako neka ima neka se javi u inbox. Hvala. > Imam 28 godina, tako da trazim modernije stvari, sportske i elegantne.
pre 25 dana, 11:17
Kod mene je sve XS i S, oko cena se možemo dogovoriti :")
pre 24 dana, 11:59
I ma kod mene ako vam se nešto dopada javite se da se dogovorimo oko cene
pre 24 dana, 17:21
Imas dosta toga kod mene :) mozes pogledati :) pozz
pre 23 dana, 23:09
Ima dosta toga i kod mene :)
pre 23 dana, 23:58
Imam haljine i pantalone, ako jos treba :)
pre 22 dana, 12:34
Kod mene je sve Xs, S :) cene su ispod 1000
pre 22 dana, 15:44
Prikljucujem se grupi, a cene se uvek mogu korigovati.. :")
pre 22 dana, 18:28
1 2 3 4 Sledeći