Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Omiljene stvari

Ja takodje, za koji god artikal planiram da spustim cenu, prvo pitam clanice koje su ga stavile u omeljene, pa tek onda objavljujem. A za skoro sve artikle mogu korigovati cenu, ukoliko vidim da je kupac bas zainteresovan
2020 01 11
Meni neke stvari nisu jasne, vidim da je clanica stavila 3-4 mojih predmeta u omiljeno, ponudim joj razmenu za to sto je odabrala, ona se uvredi, kao "JASNO PISE DA NE RADIM RAZMENE", mislim se, ok, onda kupi, ko te j... 🙄
2020 01 12
Prikljucujem se akciji 🤗🌸
2020 01 12
Zasto ako vam se neka stvar dopadne, ne ponudite Sami svoju cenu po kojoj bi je kupili? Ovo je ipak neka vrsta pijace ili elektronskog buvljaka ,:)
2020 01 12
I kod mene se podrazumeva popust na ono sto vam je medju omiljenim stvarcicama :")
2020 01 13
I kod mene moze dogovor.
2020 01 13
Drage dame, nudite cene, pravite kombinacije, tu sam apsolutno za svaki dogovor. Zavirite u moj sarenoliki modni kutak :)
2020 01 13
Devojke takođe i kod mene imate veliki izbor garderobe po niskim cenama,moguća je svaka vrsta dogovora i dodatna korekcija cene pa pogledajte ponudu na profilu 👋
2020 01 15
> Siamese.cat: > > > JanaMilica: > > > Cene su mi niske, ali važilo je i ranije: ako kupujete ono što vam je u omiljenima, popust 20% je obavezan. > > > Ako kupujete više stvari, onda i popust raste :) > > I kod mene su cene niske, ali naravno, ukoliko je neko zaista zainteresovan za predmet iz omiljenih, tu sam za dogovor! :") > Samo bih zamolila clanice da mi puste poruku... :D Ili nek' se oglase ovde. :D Nisam razumela na kakvu poruku mislite? Mislim da nemate nijednu moju stvar označenu kao omiljenu ;) :o o:)
2020 01 15
I ja sam tu za svaki dogovor...Postoje osobe koje nisu u mogucnosti da kupe sebi sve sto zele Treba im izaci u susret ❤
2020 01 15
Bacite pogled i kod mene-ima povoljnih jakni, dzemperica, zimskih haljina. Za 2 i vise kupljena komada uvek rado dajem popust o:)
2020 01 16
> jelena2606: > Zasto ako vam se neka stvar dopadne, ne ponudite Sami svoju cenu po kojoj bi je kupili? Ovo je ipak neka vrsta pijace ili elektronskog buvljaka ,:) Upravo tako!
2020 01 25
Iiii kod mene. :D
2020 02 04
1 2