Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć, prevarena sam!

I samo da dodam da obavezno uvek slikate predmet koji ste dobili kao dokaz kod utiska.
2020 01 10
Ostavicu joj ja svakako negativan utisak, za sav stres, pre svega, zbog toga sto je drska, sacekacu da vidim kako ce ovo da se zavrsi, i onda da lepo ispisem jedan veci utisak uz prilozene slike, vec u ponedeljak cu to da odradim, utisak negativan svakako ide.
2020 01 10
Do tada je rok za vracanje novca, ako ne vrati onda navedem i to u utisku, sve lepo ispisem i prijavijem je.
2020 01 10
i ja sam isto bila prevarena prosle godine, za 5500. Koje su kazne ako podnesem prijavu?
2020 01 11
Inace ne znam koliko cu moci da podnesem jer se devojka ovde predstavljala pod drugim imenom a post net kad sam uplatila bio je pod drugim, broj sto sam zvala nije u funkciji, verovatno je i karticu bacila, a drugi podatak nemam, tako da ne znam sta mogu da uradim...
2020 01 11
Ja ne znam stvarno da li ces moci da podneses prijavu, ja imam sve podatke te devojke. Bas mi je zao sto si prevarena, razumem te u potpunosti. Mozda mogu da je nadju preko Ip adrese, na kojoj adresi se ulogovala i tako to.. Mozda mozes da nadjes na internetu nesto vise o tome.
2020 01 11
Ovde su se desavale situacije sa Dijanom koja je pravila preko 20 profila i uzimala pare u iznosu jedne prosecne plate pa opet nista s njom nije bilo, osim sto ovde ima dosije na sajtu Ovaj sajt je nepouzdan sto se tice podataka, na kupujem prodajem je mnogo bezbednije kupovati jer se daju svi podaci i nema prevare
2020 01 11
Da li je neko od tih koji su prevareni od strane Dijane podneo tuzbu ili se udruzio pa podneli zajednicku tuzbu? Ako nije kako onda ocekujete da bude nesto? Ne moze biti nesto ni iz cega. Da bi bilo nesto mora se nesto i uraditi. Prevareni ste? Podnesite prijavu, ako je iznos manji onda neka se vise prevarenih udruzi i podnese zajednicku tuzbu. Verovatno se svi oprostili od novca i ocekuju da bude nesto.
2020 01 11
Ja ne razumem kako cete podneti ikakvu tuzbu kad niste punoletni? Sve vreme pominjete srednju skolu, pa zato pitam.
2020 01 11
Punoletna sam.
2020 01 11
Koristi se ime i podatak sa post net uplatnice naravno, jer post net ne moze da podgine bez LK svoje. Broj telefona je totalno nevazan za situaciju. A slucaj star preko godinu dana je zastareo slucaj. Takav novac ne mozete da vratite. Da ste odmah reagovali, mozda bi mogli. Ko unajmi dobrog advokata , moze da dobije. Ali samo tuzba u Srb je nesto manje od 100e. Ne znam sta je cilj? Da sa 100 e vratite ni citavih 50?
2020 01 11
Odgovor za dacag79.
2020 01 11
Pa odustaju zato sto je tuzba skuplja nego sam iznos i zato niko i ne podnosi prijave, lakse je oprostiti se nego imati jos veci trosak..> Shyshymiga: > Koristi se ime i podatak sa post net uplatnice naravno, jer post net ne moze da podgine bez LK svoje. Broj telefona je totalno nevazan za situaciju. A slucaj star preko godinu dana je zastareo slucaj. Takav novac ne mozete da vratite. Da ste odmah reagovali, mozda bi mogli. Ko unajmi dobrog advokata , moze da dobije. Ali samo tuzba u Srb je nesto manje od 100e. Ne znam sta je cilj? Da sa 100 e vratite ni citavih 50?
2020 01 11
Pre par godina je promenjen zakon i svaka kradja iznad 5000 se goni po sluzbenoj duznosti. Dakle, ko je ostecen ne placa nista. Ako ste i prevareni za manje od 5000 a ima vas vise prevarenih, a kazete sami da je varala u iznosu prosecne srpske plate, dovoljno je da se vi prevareni skupite i podnesete zajednicku tuzbu jer onda iznos prelazi 5000. Cak i ako je manji iznos i platite, opet kad izgubi spor morace da vas obesteti i da plati sve troskove. Limundo je pre par godina snosio troskove tuzbe za svoje korisnike koje je prevario jedan clan koji je osim sto je morao da obesteti sve prevarene clanove, nalozeno mu je da isplati i sve troskove oko spora. Imate to na Limundu.
2020 01 11
Tesko je dobiti spor po sluzbenoj duznosti. A kod advokata se dodatno naplacuje dokazivanje. Ne znam sta da kazem, ne bih volela da sam u kozi prevarenih.
2020 01 11
1 2 3 4 5 6 7 ... 8