Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Namestaj gde?!

> Sara20: > > jelena2606: > > Sara20..Masiv,mislite na puno drvo? > Yep 😁 Skupo im :') Moj zet kazao mojoj sestri da je bolje da stave laminat umesto parketa.Pitam ja nju,pa zasto lamina?Kaze muz joj objasnio da je to sada najmodernije ,:)Ja kazem"Mislis najjeftinije"ahahah .Ja obozavam masiv!Mnogoo je skupo da se pravi nesto od njega.Zato uglavnom trazim da kupim polovan masiv namestaj pa ga ja sredim :) :)
2020 01 19
> BabyPink: > > marijana24: > > Svi majstori su pobegli u inostranstvo, najpre u Nemacku, da rade jer su placeni super. Ovde je sve otislo u biiip, sto se tice majstora, kao i medicinskih radnika. Tako da ono malo majstora sto je ostalo, deru sa cenama. Prosle godine smo kupili kucu i za sve sto treba da se uradi, morali smo da molimo, a onda cekamo, pa da platimo posteno. Neke stvari nismo.uspeli da uradimo, jer nismo.imali dovoljno novca. Ravnjanje dvorista 2500 evra, zatvaranje terase 3500 evra itd... > > Opcija je da odete u Ikeu i da prodjete jeftino i da vam se to raspadne za 3-4 godine. Ili da trazite jos preporuka za majstore, sto je kao da trazite kasiku u plastu sena, tj. nije nemoguce, ali potrebno je vremena :) > > Mi smo u nasem selu nasli majstora, koji ima 60 godina i on jedini svima popravlja sve i svasta po kucama, tako da, sto kaze moj muz, moramo da ga pazimo da nam se sto duze odrzi u zivotu. 😂 > 😁😁😁 Nisam verovala, ali stvarno kad treba da se nadje majstor mora jos i da se moli. Evo taj jedan za krevet, bukvalno treba da nam kaze da li je izvodljivo to sto trazimo i koliko bi iznelo, i on nas zavlaci nedeljama 🤣🤣🤣 pobegli svi van, ja sam isto pobegla, ali ovde covece nadjes namestaaj bud zasto i to super kvalitet, tamo......ispod 1000 e ugaone nisu i to mi se ne svidjaju uopste 😭 Moramo da se obogatimo, pa da vidis kako su dostupni svi kad hoces :)
2020 01 19
Nemoj da ti prodaju maglu, možda lupaju cene jer znaju da ste u At, radili smo pretprošle godine ormar od poda do plafona od belog medijapana 3.20 m dužine i 2.60 m visine plus dva radna stola i iznelo nas je sve 500 evrića. Majstora imam, mogu da ga preporučim od srca ali ako dolazi iz Niša kod tebe moraš mu platiti put, hranu te dane dok je kod tebe pa ne znam koliko ti se isplati. Sestra koja živi u At ga je dovela u Linz da joj odradi kompletan nameštaj tamo jer joj je bilo isplativije (kuhinja, ormari, dnevna itd., sve je radio), u Bauhausu su kupovali materijal. 30% cene materijala je majstor.
2020 01 19
Bačka Palanka plakari po meri od 1000e,nema nize,nama isto treba za stan u ns kompletan namestaj i isto smo u fazi potrage i kalkulisanja
2020 01 20
Po meni je Simpo ekstra.....mozda su im jace cene,ali vredi....Udobno,lepo,moze da se bira stof,imaju kozne garniture.
2020 01 20
E sto se tice majstora,samo onda kada stvarno ne mozemo sami..sitnije tapaciranje,rad sa drvetom,univerom i medijapanom...elektrika...zidarija...hvala bogu sve to znamo da radimo,oboje.Sada smo sakupili dvadesetak paleta,pa nameravamo da napravimo neki komad za dvoriste..
2020 01 20
Preporucujem namestaj Popovic, iz Novog Sada su. Ali rade i za Bg. Po meri. Mi smo prezadovoljni. Cene su pristupacne, zavisno od onoga sta zelite. > BabyPink: > Vec neko vreme trazim dobar namestaj. > Posto je kosi krov u pitanju, trazili smo majstora za ormar... Uglavnom za ormar mi trazi 2800 e, cak nije puno drvo nego materijal koji lici na drvo...., da li je to realno?! Krevet smo trazili da nam se napravi.... Covek nas kulira nedeljama.... Zasto je tako tesko doci do majstora!? Sta preporucujete? > Ikea mi je bzvz, emmezzeta dere, za krevet 70 hilj i to samo okvir, dusek jos toliko...... 🙄🙄🙄🙄 Gde vi kupujete namestaj?
2020 01 20
Namestaj Popovic :) > kiki87: > Bačka Palanka plakari po meri od 1000e,nema nize,nama isto treba za stan u ns kompletan namestaj i isto smo u fazi potrage i kalkulisanja
2020 01 20
Baby Pink...Sada pogledah na KP.Gomila oglasa za ormane po meri...
2020 01 20
> BabyPink: > Vec neko vreme trazim dobar namestaj. > Posto je kosi krov u pitanju, trazili smo majstora za ormar... Uglavnom za ormar mi trazi 2800 e, cak nije puno drvo nego materijal koji lici na drvo...., da li je to realno?! Krevet smo trazili da nam se napravi.... Covek nas kulira nedeljama.... Zasto je tako tesko doci do majstora!? Sta preporucujete? > Ikea mi je bzvz, emmezzeta dere, za krevet 70 hilj i to samo okvir, dusek jos toliko...... 🙄🙄🙄🙄 Gde vi kupujete namestaj? Da li ste culi za Domax? A sto se tice stolara,ima jedan izuzetno povoljan iz Rume, e sad ne znam koliko bi naplatio dolazak merenja,ukoliko ste zainteresovani mogu vam dati njegovu fb stranicu da ga kontaktirate radi informacija.
2020 01 20
Hvala vam svima, A koliko obicno % uzimaju majstori za ruke? Ovaj sto nam ponudio ormar 2800 uzima 50% 😂😂😂😂😂
2020 01 20
> jelena2606: > Baby Pink...Sada pogledah na KP.Gomila oglasa za ormane po meri... Nisam tamo gledala ormare, ali sam snimila ugaone 👌😁
2020 01 20
> JelenaM00: > > BabyPink: > > Vec neko vreme trazim dobar namestaj. > > Posto je kosi krov u pitanju, trazili smo majstora za ormar... Uglavnom za ormar mi trazi 2800 e, cak nije puno drvo nego materijal koji lici na drvo...., da li je to realno?! Krevet smo trazili da nam se napravi.... Covek nas kulira nedeljama.... Zasto je tako tesko doci do majstora!? Sta preporucujete? > > Ikea mi je bzvz, emmezzeta dere, za krevet 70 hilj i to samo okvir, dusek jos toliko...... 🙄🙄🙄🙄 Gde vi kupujete namestaj? > Da li ste culi za Domax? > A sto se tice stolara,ima jedan izuzetno povoljan iz Rume, e sad ne znam koliko bi naplatio dolazak merenja,ukoliko ste zainteresovani mogu vam dati njegovu fb stranicu da ga kontaktirate radi informacija. Domax nisam, ali koliko vidim na neti, nemaju to sto trazim?
2020 01 21
> BabyPink: > > JelenaM00: > > > BabyPink: > > > Vec neko vreme trazim dobar namestaj. > > > Posto je kosi krov u pitanju, trazili smo majstora za ormar... Uglavnom za ormar mi trazi 2800 e, cak nije puno drvo nego materijal koji lici na drvo...., da li je to realno?! Krevet smo trazili da nam se napravi.... Covek nas kulira nedeljama.... Zasto je tako tesko doci do majstora!? Sta preporucujete? > > > Ikea mi je bzvz, emmezzeta dere, za krevet 70 hilj i to samo okvir, dusek jos toliko...... 🙄🙄🙄🙄 Gde vi kupujete namestaj? > > Da li ste culi za Domax? > > A sto se tice stolara,ima jedan izuzetno povoljan iz Rume, e sad ne znam koliko bi naplatio dolazak merenja,ukoliko ste zainteresovani mogu vam dati njegovu fb stranicu da ga kontaktirate radi informacija. > Domax nisam, ali koliko vidim na neti, nemaju to sto trazim? Najbolje da odete da vidite,imaju dva velika salona,kod loznice je jos veci i jos toliko izbora u katalozima . Ni pola na instagramu nemaju. Imaju namestaj koji se prodaje u ES sistemu,forma idealu a mnogo jeftinije.
2020 01 21
ODLIČNA TEMA !!!! Bravo 👍🏻
2020 01 21