Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta mislite o ocenjivanju?

> AppleRed: > Ali ovo je premašilo i moja očekivanja. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9fa7aff6f4ee73a4b57c7734f697b679.jpg) :') :') :') Ne, kod komsinice. O boze, nasmeja me.
2020 01 23
Sajt radi kako radi, postoje pravila koja treba poštovati. Ako Vam se ne dopadaju pravila i sistem, zaobidjite sajt.
2020 01 23
> MlleSanja: > Sajt radi kako radi, postoje pravila koja treba poštovati. Ako Vam se ne dopadaju pravila i sistem, zaobidjite sajt. Upravo tako!Meni je neshvatljiva tolika zelja za negativnim ocenama,a koja nemaju veze sa kupljenim/prodatim predmetom ili razmenom.Koji bi haos bio kada bi svako davao negativne po svom nahodjenju,zanemarujuci pravila.
2020 01 23
Ni na Limundu se ne daju ocene ako nije došlo do saradnje, u svakom slučaju, takva su pravila ovde.
2020 01 23
Da, ali ovde svako moze da daje ocene kako zeli i kada zeli a da niko to ne sankcionise, ocene niko ne brise, admin ne odgovara na poruke... slazem se da postoje pravila ali trenutno sajt funkcionise bez pravila...nikako nismo zasticeni... Na limundu to nije slucaj, tamo su pravila stroga i moraju se postovati
2020 01 23
I sad svi treba da radimo šta hoćemo ako situacija nije najsjajnija trenutno?
2020 01 23
> AppleRed: > Kliktanje na želim je tek početak. Nakon toga idu mere pa slike i to mučno na svaka 4 dana jedna poruka da na kraju ne bude ni hvala, ni hoću, ni neću itd. Kliktanje je tek početak nekulture. Jeste ovo biznis ali ja i u radnji kažem 'dobar dan' i 'hvala' čak i ako ne kupim ništa. Isto mislim, to je pocetak gusenja, ako se zavrsi samo na tome super ,:)
2020 01 24
> DragoslavaCiric: > Ne zasluzuje negativnu.Do saradnje nije doslo,samim tim nemate prava da date negativnu. > Ne obracajte paznju,to je xy slucaj. Ne zaslužuje negativnu, naravno. Na to gledajte kao na lajkovanje.
2020 01 24
Ja obicno nakon sto dobijem "zelim" bez ikakvog komentara pitam " Da li ste se odlucili za kupovinu"? Ukoliko odgovori ,eto saradnje , ukoliko ne odgovori i ja iskuliram i dalje ..Ne obracam paznju na takve stvari ...
2020 01 24
Zasto ne pitate? 🤔 Meni se bezbroj puta desilo da neko samo klikne zelim i ne napise nista vise, i ja odgovorim, pitam da li ima neka pitanja sto se tice predmeta i napisem za slanje i placanje kako funkcionise kod mene... I uvek se zavrsilo saradnjom! Jedino mi nisu odgovarali profili koji nemaju utiske i ocigledne su prevare, jer se jave da nesto kupe naravno pouzecem, ja odgovorim da mozemo da imamo saradnju, ali posle uplate na tekuci racun ili polovinu na tekuci/postnet-om, polovinu pouzecem, i onda magicno nestaju, nisu vise zainteresovane i odlaze bez hvala 😂
2020 01 25
Ja isto uvek pitam ali... Ovo je 'razgovor' sa članicom koja ima preko 100 utisaka. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/237dd8033061feb67bbd583d0dcc656d.jpg)
2020 01 25
Ne, zaista mi ne smeta "kliktanje" na "Zelim" a da clanica ustvari nije zainteresovana za kupovinu jer to se ne desava u ogromnoj meri da bi me iritiralo. Pravila sajta ne dozvoljavaju negativnu ocenu za navedeno ponasanje "kliktanje na zelim"😁
2020 01 25
Meni je bolje da klikne zelim i odma vidim za koji predmet me pita a ne pita me naprimer kolko je bunda a ja imam nekoliko a ovako vidim odma za koju stvar me pita meni licno ne smeta i bespotrebno negatinu davati clanicama i odma se nervirati.
2020 01 29
> Beogvt: > Zasto ne pitate? 🤔 Meni se bezbroj puta desilo da neko samo klikne zelim i ne napise nista vise, i ja odgovorim, pitam da li ima neka pitanja sto se tice predmeta i napisem za slanje i placanje kako funkcionise kod mene... I uvek se zavrsilo saradnjom! > Jedino mi nisu odgovarali profili koji nemaju utiske i ocigledne su prevare, jer se jave da nesto kupe naravno pouzecem, ja odgovorim da mozemo da imamo saradnju, ali posle uplate na tekuci racun ili polovinu na tekuci/postnet-om, polovinu pouzecem, i onda magicno nestaju, nisu vise zainteresovane i odlaze bez hvala 😂 Pitam uvek. I iskreno najviše me iznervira kada se traže dodatne informacije, a nema se, čega god, da se napiše, hvala, ne odgovara mi bla truć....
2020 02 04
1 2