Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste realne sa cenama za pocepano i odrpano

> pufnastapufnica: > > MnaKatic: > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... Apsolutno se slazem sa Vama Sta koga briga koje cene stavljam Moje je pravo koju cu cenu da stavim Ali mislim da se takve stvari Ne komentarisu Ja prosto zaobidjem ako mi nesto bode oci Evo I ja imam kao nove Patike puma isto pocepana postava na peti pa MnaKatic da ne budete Sami u komentarisanju da vase patike imaju drugaricu za pricu 😂
2020 01 26
> JelenaDuletic: > > pufnastapufnica: > > > MnaKatic: > > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... > Apsolutno se slazem sa Vama > Sta koga briga koje cene stavljam > Moje je pravo koju cu cenu da stavim Ali mislim da se takve stvari Ne komentarisu > Ja prosto zaobidjem ako mi nesto bode oci > Evo I ja imam kao nove Patike puma isto pocepana postava na peti pa MnaKatic da ne budete Sami u komentarisanju da vase patike imaju drugaricu za pricu 😂 https://mojekrpice.rs/items/cipele/5312800/puma-suede-snizene-na-2000
2020 01 26
> JelenaDuletic: > > pufnastapufnica: > > > MnaKatic: > > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... > Apsolutno se slazem sa Vama > Sta koga briga koje cene stavljam > Moje je pravo koju cu cenu da stavim Ali mislim da se takve stvari Ne komentarisu > Ja prosto zaobidjem ako mi nesto bode oci > Evo I ja imam kao nove Patike puma isto pocepana postava na peti pa MnaKatic da ne budete Sami u komentarisanju da vase patike imaju drugaricu za pricu 😂 Pa ja kazem da gospodji ocigledno nije bio dan pa je dosla ovde na nekome da se istrese opet kazeme ja sam pogresna osoba za to jer me ne poznaje .....a sto se tice patika pa postava se skoro u svakim pocepa malo s polja nisu ostecenje nista nista slike sve govore al eto mnogo oce da se pravi pametna bolje nek obrise temu da se ne bruka
2020 01 26
> JelenaDuletic: > > JelenaDuletic: > > > pufnastapufnica: > > > > MnaKatic: > > > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > > > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... > > Apsolutno se slazem sa Vama > > Sta koga briga koje cene stavljam > > Moje je pravo koju cu cenu da stavim Ali mislim da se takve stvari Ne komentarisu > > Ja prosto zaobidjem ako mi nesto bode oci > > Evo I ja imam kao nove Patike puma isto pocepana postava na peti pa MnaKatic da ne budete Sami u komentarisanju da vase patike imaju drugaricu za pricu 😂 > https://mojekrpice.rs/items/cipele/5312800/puma-suede-snizene-na-2000 Eto patike nigde s polja nit iscepane nista nista kao i moje samo tu kod tebe malo pocepana postava ....opet kazem gospodjo bolje obrisite temu ne blamirajte se za dzabe
2020 01 26
> JelenaDuletic: > > JelenaDuletic: > > > pufnastapufnica: > > > > MnaKatic: > > > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > > > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... > > Apsolutno se slazem sa Vama > > Sta koga briga koje cene stavljam > > Moje je pravo koju cu cenu da stavim Ali mislim da se takve stvari Ne komentarisu > > Ja prosto zaobidjem ako mi nesto bode oci > > Evo I ja imam kao nove Patike puma isto pocepana postava na peti pa MnaKatic da ne budete Sami u komentarisanju da vase patike imaju drugaricu za pricu 😂 > https://mojekrpice.rs/items/cipele/5312800/puma-suede-snizene-na-2000 Eto patike nigde s polja nit iscepane nista nista kao i moje samo tu kod tebe malo pocepana postava ....opet kazem gospodjo bolje obrisite temu ne blamirajte se za dzabe
2020 01 26
Sad onda imam i ja pravo da komentarisem njen PONCO MARKIRANI !!!! ma daj molim te
2020 01 26
Toliko bespotrebnog pljuvanja ima na ovom sajtu.. Koliko smo mi nesrećan narod. 🤷‍♀️
2020 01 27
> MnaKatic: > Opaaa ko mene ovde spominje :D Gopsodjice kao pod jedan patike su ORIGINAL !!! IMAM ORIGINAL KUTIJU ZA NJIH kao pod dva PATIKE SU OSTECENE SAMO UNUTRA KAO STO SAM SLIKALA kao pod 3 odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? prvo pogledaj svoje stsvari pa komentarisi moje , cenu cu da stavim koju ja zelim i smatram da vrede toliko bolje se pozabavi clanicama koje stvarno imaju odrpane stvari a kostaju po 1000e al sta ces uvek se nadju ovakve da komentarisu a ne vide sebe i svoje stvari , prvo pogledaj svoj profil llepo prelistaj pa onda komentarisi moje :D sad cu i ja da budem bezorazna i da kazem da je ceo tvoj profil za smece Kak prvo evo i sada gledam svoje stvari i ni u jednom oglasu ne vidim ni jednu jedinu pocepanu 😉takve su mi u kontejneru odavno. Kao drugo niti tvoje stvari niti bilo cije ne ponizavam jer o ukusima ne vredi raspravljati,pa se eto mozda tebi ne svidjaju moje jer ti nisu po ukusu ali su svakako cele Kao trece i osnovno da sam htela mogla sam da stavim link do tvog oglasa,ali nisam jer nisam zelela licno da prozivam,sama si se prozvala 😉 Ako si ti tvoje patike platila 5500 din,onda polovne ali cele mozes upola cene,a pocepane,paaa necu da komentarisem To sto je tebi samo unutra pocepano ce nekog ko kupi i sa postarinom ga izadje kao neke normalne cele patike,vrlo brzo poceti da zulja na peti. Eto toliko Inace o tome ko veruje da je kod nas u Srbiji kupio "original"za 5500 din.necu da komentarisem,jer originali oni stvarni ipak se zna koliko kostaju
2020 01 27
> MnaKatic: > Opaaa ko mene ovde spominje :D Gopsodjice kao pod jedan patike su ORIGINAL !!! IMAM ORIGINAL KUTIJU ZA NJIH kao pod dva PATIKE SU OSTECENE SAMO UNUTRA KAO STO SAM SLIKALA kao pod 3 odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? prvo pogledaj svoje stsvari pa komentarisi moje , cenu cu da stavim koju ja zelim i smatram da vrede toliko bolje se pozabavi clanicama koje stvarno imaju odrpane stvari a kostaju po 1000e al sta ces uvek se nadju ovakve da komentarisu a ne vide sebe i svoje stvari , prvo pogledaj svoj profil llepo prelistaj pa onda komentarisi moje :D sad cu i ja da budem bezorazna i da kazem da je ceo tvoj profil za smece I da,jos nesto Ove tvoje silne negativne za robu koju si trebala a nisi poslala,ili si poslala ostecenu dovoljno govore o tebi,sreca ovde si bar naglasila da su pocepane. Tako da cuti
2020 01 27
> pufnastapufnica: > > MnaKatic: > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... Ajde da objasnim i vama kao sto sam i doticnoj gore. Niti sam dusebriznik,niti zlurada niti bilo sta slicno Da mi je zelja bila da nekome kvarim prodaju link doticne clanice bih stavila u temu javno,sto uradjeno nije,tako da svoje "brizne"komentare i definiciju moje licnosti zadrzite za sebe. To sto se ona sama prozvala ovde moj problem nije Jer ovo je mogla biti bilo cija fotka,sa bilo cijeg oglasa,bilo kojih patika itd. Ali ajde da citiram moje starije ukucane sa njihovom izrekom:Suplja tikva sama zveci
2020 01 27
> MnaKatic: > Sad onda imam i ja pravo da komentarisem njen PONCO MARKIRANI !!!! ma daj molim te Izvolte slobodno jel ti brani neko 😉 Onaj ko kupuje po inostranstvu a ne "original"za 5000 din.zna i gde je kupljen ponco i kakvog je kvaliteta to nesto i kakva se garderoba prodaje u toj radnji Svakako ako nista drugo bar je ceo za pocetak A vi koji se zanosite time da ste u IN, Djaku ili slicnim radnjama kupili "original"vas problem Jer originale kod nas ne prodaju,licno mi je par puta kod istih uvaljena roba,patike Nike,Puma i slicno,kopije ili jedna original druga kopija,tako da se ja vise u originale u nasoj zemlji ne uzdam. Ali svakako treba znati i kome se obratiti i gde proveriti da li je nesto original
2020 01 27
Ja bi te zamolila da se ne pravis pametna jer vidim da si neki teski komentator sacuvaj boze da nasla sam se prozvanom jer je ovo MOJ OGLAS !!!!! ne znam samo sta ti trazis na mom profilu sta tebe bre briga moja garderoba alo devojko .....to sto tebe tvoj muz ili s kim vec zivis ne ferma 5 posto pa si nasla ovde da pametujes to mene ne zanima ....moje patike su ORIGINAL i da kupila sam ih u TRZNOM CENTRU ZA 5500 HILJADA DINARA DA NECES I RACUN MOZDA DA TI DOSTAVIM ??? al necu da se spustam tako nisko kao ti pa da pljujem tvoj kontejner koji imas na profilu samo branim ono sto je moje i naravno opet kazem svako ko me pecnce odgovoricu i te kako da se pusi !!!! Meni nisi pokvarila nista naravno da ces da spomenes negativne jer ti je to jedini adut na mene moje negativne tebe ne treba da se ticu , bolje rascisti taj tvoj kontejer kojim nazivas profil !!!!
2020 01 27
I tvoj "markirani" ponco je sav izdrpan sad kad ti udaras na moje patike da ja udarim i na tvoj MARKIRANI ponco :') plac majke bozije !!!!
2020 01 27
> ElenaPt: > > MnaKatic: > > Sad onda imam i ja pravo da komentarisem njen PONCO MARKIRANI !!!! ma daj molim te > Izvolte slobodno jel ti brani neko 😉 > Onaj ko kupuje po inostranstvu a ne "original"za 5000 din.zna i gde je kupljen ponco i kakvog je kvaliteta to nesto i kakva se garderoba prodaje u toj radnji > Svakako ako nista drugo bar je ceo za pocetak > A vi koji se zanosite time da ste u IN, Djaku ili slicnim radnjama kupili "original"vas problem > Jer originale kod nas ne prodaju,licno mi je par puta kod istih uvaljena roba,patike Nike,Puma i slicno,kopije ili jedna original druga kopija,tako da se ja vise u originale u nasoj zemlji ne uzdam. > Ali svakako treba znati i kome se obratiti i gde proveriti da li je nesto original Pa ti da se razumes u original znala bi da su moje patike original tako da molim te ne javljaj se vise i ne blamiraj
2020 01 27
> MnaKatic: > Ja bi te zamolila da se ne pravis pametna jer vidim da si neki teski komentator sacuvaj boze da nasla sam se prozvanom jer je ovo MOJ OGLAS !!!!! ne znam samo sta ti trazis na mom profilu sta tebe bre briga moja garderoba alo devojko .....to sto tebe tvoj muz ili s kim vec zivis ne ferma 5 posto pa si nasla ovde da pametujes to mene ne zanima ....moje patike su ORIGINAL i da kupila sam ih u TRZNOM CENTRU ZA 5500 HILJADA DINARA DA NECES I RACUN MOZDA DA TI DOSTAVIM ??? al necu da se spustam tako nisko kao ti pa da pljujem tvoj kontejner koji imas na profilu samo branim ono sto je moje i naravno opet kazem svako ko me pecnce odgovoricu i te kako da se pusi !!!! Meni nisi pokvarila nista naravno da ces da spomenes negativne jer ti je to jedini adut na mene moje negativne tebe ne treba da se ticu , bolje rascisti taj tvoj kontejer kojim nazivas profil !!!! Tvoj oglas?? Ja ovde vidim samo jednu obicnu fotku,koja kako i napisah gore moze biti bilo cija,ili mislis da ti jedina imas ove patike,i ovako pocepane i sta ti jos ne... Nisam nigde oznacila tebe,niti link do oglasa,niti screen celog oglasa,tako da ama bas nigde ne vidim gde sam ja to tebe prozvala 😉ovde si se apsolutno ti sama prozvala
2020 01 27