Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste realne sa cenama za pocepano i odrpano

Slažem se sa pufnastompufnicom u kompletu ali i sa jelenom 2606 da kada se postavi tema svako može da komentariše. Vi ste se pokačile oko gluposti, ali, niti prvi niti zadnji put, dečje bolesti. Glupo je komentarisati nečije predmete, cene, to mi je degutantno pa čak i kada se vidi da higijena nije na nivou. Bezveze je i postavljati teme sa šorcom sa menzisom i one tripl X sa sekretom i polnim organima stvarnim i veštačkim šta se mene tiče, zaobiđi i prijavi nadležnima. Gubi se suština, obe članice su manje-više korektne, jedna manje, druga više, druga manje, prva više zavisno od čega. Postoji tema Precenjeno za ovakve stvari.
2020 01 27
Odvratno! Ovo ne vredi ni 200 dinara. Prljavo, odrpano, užas! Nije ovo sajt za svinje, zaboga.
2020 01 28
> AmazonkA: > Odvratno! > Ovo ne vredi ni 200 dinara. Prljavo, odrpano, užas! Nije ovo sajt za svinje, zaboga. Jel si napravila novi profil da me prozivas smesna si cmok :D pa kao ajde bar neko da me podrzi , sama sebe hahahahahahah :D
2020 01 28
Standardno se javljaja jedna, vec cuvena pljuvacica koja i sama precenjuje svoje stvari. Nicije cene niti robu inace ne komentarisem ali sam tu clanicu prozvala na temi Precenjeno samo zbog njenog licemerja. Pojedine osobe imaju obraz kao djon. Ovo je sajt za prodaju polovnih stvari ! Svako ima pravo da prodaje sta zeli i da sam formira cene, svidelo se to nekome ili ne. Na kraju, niste u obavezi da kupite ono sto vam ne odgovara. SVAKA ROBA IMA SVOG KUPCA !!!! Devojka je posteno navela mane patika koje prodaje i to potkrepila jasnim slikama, sto bi trebalo da je najbitnije, a cena je njena licna stvar i ne razumem zasto bi se to ikoga ticalo. Lepo rece Srebrna, decije bolesti.........
2020 01 28
> GabiProdaja: > Standardno se javljaja jedna, vec cuvena pljuvacica koja i sama precenjuje svoje stvari. Nicije cene niti robu inace ne komentarisem ali sam tu clanicu prozvala na temi Precenjeno samo zbog njenog licemerja. Pojedine osobe imaju obraz kao djon. > Ovo je sajt za prodaju polovnih stvari ! Svako ima pravo da prodaje sta zeli i da sam formira cene, svidelo se to nekome ili ne. Na kraju, niste u obavezi da kupite ono sto vam ne odgovara. > > SVAKA ROBA IMA SVOG KUPCA !!!! > > Devojka je posteno navela mane patika koje prodaje i to potkrepila jasnim slikama, sto bi trebalo da je najbitnije, a cena je njena licna stvar i ne razumem zasto bi se to ikoga ticalo. > Lepo rece Srebrna, decije bolesti......... Evo je radio Mileva ahahha :D Pa da "svako stavlja cenu koja mu se svidja" A ti zabadas nosinu u moj profil pa se opterecujes izgleda samo mojim cenama :D ne mogu da kazem da mi nije drago hahah
2020 01 28
sandrra160796: Tebi sam vec lepo objasnila sta trebas da uradis ;) ;) :') :') :') :') :') Nazalost, ne gine ti varjaca :') :') :') :') Realno, draga "Kim" ;) :') :') Za pocetak idi i pravi kinder jaja, blizi se praznik :D :D :D
2020 01 28
> GabiProdaja: > sandrra160796: > Tebi sam vec lepo objasnila sta trebas da uradis ;) ;) :') :') :') :') :') > Nazalost, ne gine ti varjaca :') :') :') :') Realno, draga "Kim" ;) :') :') > Za pocetak idi i pravi kinder jaja, blizi se praznik :D :D :D Hhahahahahahahahhahaha vidi Mileve, ahhahaha aj mrs tamo bre :') x-)
2020 01 28
> sandrra160796: > > GabiProdaja: > > sandrra160796: > > Tebi sam vec lepo objasnila sta trebas da uradis ;) ;) :') :') :') :') :') > > Nazalost, ne gine ti varjaca :') :') :') :') Realno, draga "Kim" ;) :') :') > > Za pocetak idi i pravi kinder jaja, blizi se praznik :D :D :D > Hhahahahahahahahhahaha vidi Mileve, ahhahaha aj mrs tamo bre :') x-) :* :* :*
2020 01 28
Prekinite ovo besmisleno prepucavanje. Ko je hteo izneo je mišljenje. Za lične uvrede koristite inbox.
2020 01 28
> MnaKatic: > > AmazonkA: > > Odvratno! > > Ovo ne vredi ni 200 dinara. Prljavo, odrpano, užas! Nije ovo sajt za svinje, zaboga. > Jel si napravila novi profil da me prozivas smesna si cmok :D pa kao ajde bar neko da me podrzi , sama sebe hahahahahahah :D ????????????
2020 01 28
Covece, vas sve sto bez imalo stida vredjate treba neko da blokira. Najodvratnija su vredjanja necijeg privatnog zivota, muz, decko, deca, posao... Bas prizemno i tuzno. Kao sad si ti velika sto diras ili pominjes neciju porodicu zarad svojih patika. 👏👏👏 Svaka cast zenske. Klanovi vladaju ovom institucijom zvanom "Moje krpice". Cekam kad ce da pocnu da osvicu naslovi u novinama 😂 Patike su lose, i gledam objavu clanice kao upozorenje da takve patike ne kupuje neko ko se bas ne razume u obucu, jer ce brzo biti gotove i pare ce biti bacene. U Srbiji moze da se nadje original, ali originalu retko puca ovaj deo patike. Posle 10godina nosenja moze da pukne, al ona su cele raspadnute. Podjem od sebe, ja ovakvu obucu ostavljam pored kontejnera(i onda pomislim kad ih neko prodaje da ih je tu i nasao) I cena im ni pre deset godina nije bila 5000. Originalu. Nego bar 8000. Eto, unapred se izvinjavam sto se mesam uopste, al kad pise javno da zahvalim na upozorenju u ime onih koji ne znaju.
2020 01 29
> Shyshymiga: > Covece, vas sve sto bez imalo stida vredjate treba neko da blokira. Najodvratnija su vredjanja necijeg privatnog zivota, muz, decko, deca, posao... Bas prizemno i tuzno. Kao sad si ti velika sto diras ili pominjes neciju porodicu zarad svojih patika. 👏👏👏 Svaka cast zenske. Klanovi vladaju ovom institucijom zvanom "Moje krpice". Cekam kad ce da pocnu da osvicu naslovi u novinama 😂 Patike su lose, i gledam objavu clanice kao upozorenje da takve patike ne kupuje neko ko se bas ne razume u obucu, jer ce brzo biti gotove i pare ce biti bacene. U Srbiji moze da se nadje original, ali originalu retko puca ovaj deo patike. Posle 10godina nosenja moze da pukne, al ona su cele raspadnute. Podjem od sebe, ja ovakvu obucu ostavljam pored kontejnera(i onda pomislim kad ih neko prodaje da ih je tu i nasao) I cena im ni pre deset godina nije bila 5000. Originalu. Nego bar 8000. Eto, unapred se izvinjavam sto se mesam uopste, al kad pise javno da zahvalim na upozorenju u ime onih koji ne znaju. Da naravno da cu da je vredjam kad ona vredja moje sta god to bilo u pitanju kad vec komentarise s deckom patike nek pregleda svoj profil a ti ne budi dvreni advokat zamolila bih te :D i ti isto kao i doticna pogledaj profil svoj pa komentarisi moje ....i tovj je isto tako za kontejner kao sto je i njen vas dve bi taman napunile jedan kontejner sa svojim stvarima poljubac :D
2020 01 29
> MnaKatic: > > Shyshymiga: > > Covece, vas sve sto bez imalo stida vredjate treba neko da blokira. Najodvratnija su vredjanja necijeg privatnog zivota, muz, decko, deca, posao... Bas prizemno i tuzno. Kao sad si ti velika sto diras ili pominjes neciju porodicu zarad svojih patika. 👏👏👏 Svaka cast zenske. Klanovi vladaju ovom institucijom zvanom "Moje krpice". Cekam kad ce da pocnu da osvicu naslovi u novinama 😂 Patike su lose, i gledam objavu clanice kao upozorenje da takve patike ne kupuje neko ko se bas ne razume u obucu, jer ce brzo biti gotove i pare ce biti bacene. U Srbiji moze da se nadje original, ali originalu retko puca ovaj deo patike. Posle 10godina nosenja moze da pukne, al ona su cele raspadnute. Podjem od sebe, ja ovakvu obucu ostavljam pored kontejnera(i onda pomislim kad ih neko prodaje da ih je tu i nasao) I cena im ni pre deset godina nije bila 5000. Originalu. Nego bar 8000. Eto, unapred se izvinjavam sto se mesam uopste, al kad pise javno da zahvalim na upozorenju u ime onih koji ne znaju. > Da naravno da cu da je vredjam kad ona vredja moje sta god to bilo u pitanju kad vec komentarise s deckom patike nek pregleda svoj profil a ti ne budi dvreni advokat zamolila bih te :D i ti isto kao i doticna pogledaj profil svoj pa komentarisi moje ....i tovj je isto tako za kontejner kao sto je i njen vas dve bi taman napunile jedan kontejner sa svojim stvarima poljubac :D Ahahahahhahahaha al realno drveni advokati :') ko ih je sta pitao ahha
2020 01 29
> sandrra160796: > > MnaKatic: > > > Shyshymiga: > > > Covece, vas sve sto bez imalo stida vredjate treba neko da blokira. Najodvratnija su vredjanja necijeg privatnog zivota, muz, decko, deca, posao... Bas prizemno i tuzno. Kao sad si ti velika sto diras ili pominjes neciju porodicu zarad svojih patika. 👏👏👏 Svaka cast zenske. Klanovi vladaju ovom institucijom zvanom "Moje krpice". Cekam kad ce da pocnu da osvicu naslovi u novinama 😂 Patike su lose, i gledam objavu clanice kao upozorenje da takve patike ne kupuje neko ko se bas ne razume u obucu, jer ce brzo biti gotove i pare ce biti bacene. U Srbiji moze da se nadje original, ali originalu retko puca ovaj deo patike. Posle 10godina nosenja moze da pukne, al ona su cele raspadnute. Podjem od sebe, ja ovakvu obucu ostavljam pored kontejnera(i onda pomislim kad ih neko prodaje da ih je tu i nasao) I cena im ni pre deset godina nije bila 5000. Originalu. Nego bar 8000. Eto, unapred se izvinjavam sto se mesam uopste, al kad pise javno da zahvalim na upozorenju u ime onih koji ne znaju. > > Da naravno da cu da je vredjam kad ona vredja moje sta god to bilo u pitanju kad vec komentarise s deckom patike nek pregleda svoj profil a ti ne budi dvreni advokat zamolila bih te :D i ti isto kao i doticna pogledaj profil svoj pa komentarisi moje ....i tovj je isto tako za kontejner kao sto je i njen vas dve bi taman napunile jedan kontejner sa svojim stvarima poljubac :D > Ahahahahhahahaha al realno drveni advokati :') ko ih je sta pitao ahha hit :D
2020 01 29
> MnaKatic: > > AmazonkA: > > Odvratno! > > Ovo ne vredi ni 200 dinara. Prljavo, odrpano, užas! Nije ovo sajt za svinje, zaboga. > Jel si napravila novi profil da me prozivas smesna si cmok :D pa kao ajde bar neko da me podrzi , sama sebe hahahahahahah :D Ajde ne zanosi se bezveze i ne precenjuj sebe bas toliko da bih ja pravila novi profil zbog tebe,pretpostavljam da si na mene mislila 😉. Kao sto rece jedna clanica na prethodnim stranicama,kako svako ima pravo da postavi oglas i cenu,tako svako ima pravo i da iste komentarise,s obzirom na to da su oglasi javni,a forum izmedju ostalog postoji i za ovakve teme... Sto sam sasvim lepo primetila,kada ti je bilo jako prijatno da isto ovako kako sam ja tvoj predmet,ti komentarisala tudje na drugim temama 😉,onda nisi imala problem. Dovoljno dugo sam na ovom sajtu,onda kada ti za isti nisi ni znala da postoji,a i nemam problem sa time da iznesem svoje misljenje,sto si i primetila,pa tako nemam ni potrebe da pravim dodatne profile,bez brige. Nisi mi toliko znacajna,nisi uopste,da bih posebno zbog tebe pravila novi profil. E sad to sto tebi ne ide u glavu ili ti je krivo da se jos neko slaze sa mnom,je tvoj problem. A moze vrlo lako biti da je neka od clanica cije si ti predmete vredjala napravila profil,pa ti ovako vraca. To moj problem vec nije niti me zanima
2020 01 29