Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste realne sa cenama za pocepano i odrpano

> ElenaPt: > > MnaKatic: > > > AmazonkA: > > > Odvratno! > > > Ovo ne vredi ni 200 dinara. Prljavo, odrpano, užas! Nije ovo sajt za svinje, zaboga. > > Jel si napravila novi profil da me prozivas smesna si cmok :D pa kao ajde bar neko da me podrzi , sama sebe hahahahahahah :D > Ajde ne zanosi se bezveze i ne precenjuj sebe bas toliko da bih ja pravila novi profil zbog tebe,pretpostavljam da si na mene mislila 😉. > Kao sto rece jedna clanica na prethodnim stranicama,kako svako ima pravo da postavi oglas i cenu,tako svako ima pravo i da iste komentarise,s obzirom na to da su oglasi javni,a forum izmedju ostalog postoji i za ovakve teme... Sto sam sasvim lepo primetila,kada ti je bilo jako prijatno da isto ovako kako sam ja tvoj predmet,ti komentarisala tudje na drugim temama 😉,onda nisi imala problem. > Dovoljno dugo sam na ovom sajtu,onda kada ti za isti nisi ni znala da postoji,a i nemam problem sa time da iznesem svoje misljenje,sto si i primetila,pa tako nemam ni potrebe da pravim dodatne profile,bez brige. Nisi mi toliko znacajna,nisi uopste,da bih posebno zbog tebe pravila novi profil. E sad to sto tebi ne ide u glavu ili ti je krivo da se jos neko slaze sa mnom,je tvoj problem. A moze vrlo lako biti da je neka od clanica cije si ti predmete vredjala napravila profil,pa ti ovako vraca. To moj problem vec nije niti me zanima Ovde je stvar da si ti uzela MOJU SLIKU sto nemas pravo uopste zato te i prozivam i zato sto ti prozivas moj predmet p rozivam i ja sve sto je tvoje i sto je vezano za tebe imam svo pravo isto kao sto si ti imala pravo da uzmes moju sliku i komentarises , taman posla da je meni krivo samo taj ko se krije iza laznjaka ocigledno nema M.....da kaze sta ima ovakoi :D tak oda me zaista ne dotice uopste vise sta ti kazes ......to od kad si ti na sajtu i od kad sam ja tebe ne treba da zanima uopste ja sam pre jos daaavno ovde kupovala stvari nisa mprodavala tako da molim te ne komterisi kad ne znas
2020 01 29
> MnaKatic: > > ElenaPt: > > > MnaKatic: > > > > AmazonkA: > > > > Odvratno! > > > > > > > Ovde je stvar da si ti uzela MOJU SLIKU sto nemas pravo uopste zato te i prozivam i zato sto ti prozivas moj predmet p rozivam i ja sve sto je tvoje i sto je vezano za tebe imam svo pravo isto kao sto si ti imala pravo da uzmes moju sliku i komentarises , taman posla da je meni krivo samo taj ko se krije iza laznjaka ocigledno nema M.....da kaze sta ima ovakoi :D tak oda me zaista ne dotice uopste vise sta ti kazes ......to od kad si ti na sajtu i od kad sam ja tebe ne treba da zanima uopste ja sam pre jos daaavno ovde kupovala stvari nisa mprodavala tako da molim te ne komterisi kad ne znas Pa ne komentarisi ni ti kad ne znas 😉,eto ja sam imala M...da kazem sta mislim bez da se krijem iza laznjaka tako da ne paranoisi. A inace lepo napisah pre par dana,a ti ako mi bas ne verujes izvolte u policiju pa se raspitaj da vidis sta ce ti reci,pa da ne prozivas mene ovde da glumim Vucica ili koga vec,ili bilo gde idi i raspitaj se,svaka slika koju ti,ja ili bilo ko postavi na net drustvene mreze,a nema autorska prava za istu,vise nije licno samo njegova i svako ima prava da je koristi . Bila to tvoja fotka,moja ili ko zna cija...tako da ubuduce ako hoces da nesto sto postavljas na net bude "samo tvoje"idi plati autorska prava ili nemoj da postavljas,ili se prvo dobro informisi ako si vec resena da koristis net za bilo kakve aktivnosti. I ja nigde ne rekoh da mi smeta sto ti mene prozivas,,slobodno,ko ti brani,to ti ovde umisljas i skaces samo...ja ne,sasvim kulturno ti odgovaram,za razliku od...😉
2020 01 29
Hm, ja sad ovde od 2014-te, mislim. Nikakva osveta, morala sam da prokomentarišem, to je sve. Lično mislim i garantujem da dosta članica dele moje mišljenje, ali ne žele da uleću u ovaj osinjak ovde. Pametno, pretpostavljam.
2020 01 29
Ево, проблем решен: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/674ca32c507f798528a7fbaf8c2ad1a3.jpg) o:) :') :') :')
2020 01 29
Čisto informativno, slike postavljene na društvene mreže ili na internet i te kako podležu autorskim pravima, ne moraju biti zaštićene na neki poseban način. Po pravilu je potrebno tražiti dozvolu autora fotografije za dalju upotrebu. Naravno, mnogi to ne poštuju, a autor je često nezainteresovan da prijavi nedozvoljenu upotrebu ili čak nije ni svestan svojih prava. Ovo znam jer je u domenu mog posla, a primera radi, mogu da navedem i lično iskustvo od pre nekih 7-8 godina kad sam se prvi put susrela s tim. Bavila sam se blogovanjem u to vreme i počela da primećujem moje fotografije na drugim sajtovima kojima sam podnosila prijave, nakon čega bi slike bile uklonjene sa istih. Ali, vrlo brzo mi je dosadilo da urgiram, kao i većini ljudi, očigledno. U navedenom slučaju u ovoj temi foruma ne mogu da tvrdim da li su prekršena prava, to zavisi od pravila sajta, koji možda U SVOM OKVIRU dozvoljava postavljanje fotografija iz oglasa. Niti je važno, nisam zbog toga ni ostavila ove informacije, nego za dobrobit svih korisnika kada je reč o ličnoj zaštiti, kao i o eventualnim posledicama korišćenja tuđeg materijala, koje inače mogu biti i teže od gore pomenutih.
2020 02 14
Sta se ovde desilo??? Multi profil😂😏
2020 02 23
> Madeleine: > Ево, проблем решен: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/674ca32c507f798528a7fbaf8c2ad1a3.jpg) > o:) :') :') :') Multiiiiiiic? A?
2020 02 23
1 2 3 4 5