Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li samo ja smatram ovo bezobrazlukom?

Imala sam slican slucaj sa jednom pacijentkinjom na sajtu. Clanica mi je poslala poruku gde je trazila razmenu za artikal sa mog profila. Ja pristanem i posaljem sta se meni svidja kod nje a ona ce na to, jaoo to mi je novo bla bla, ja reko aj dobro, izaberem drugu stvar i ona na to. Jaoo to mi je kvalitetno ne bih to. Pa izvini molim te. I moja stvar koju je izabrala je bila markirana, kvalitetna pri tom i NOVA. znaci po ovome sto je rekla ne ceni tudje, vec samo svoje. Hoce da uvali krpe a za uzvrat da dobije novu stvar? Hahahaha. Kako da ne. Po meni draga Mojekrpice69 si joj super napisala. Doticna je napisala "jer moje cipele mnogo vrede" sa tom recenicom ponizava tvoje i smatra da te tvoje stvari ne vrede. Isto bih joj i ja napisala.
2020 01 28
> AppleRed: > Možda je jeziv njen stav koliko i Vaš odgovor koji je bio u afektu verujem. A sto u afektu? Nek joj je rekla, i treba. sta se gubi tu ta persona? "Moje cipele vrede" da to mozda nije bilo u afektu? Sou program.
2020 01 28
> sandrra160796: > Imala sam slican slucaj sa jednom pacijentkinjom na sajtu. Clanica mi je poslala poruku gde je trazila razmenu za artikal sa mog profila. Ja pristanem i posaljem sta se meni svidja kod nje a ona ce na to, jaoo to mi je novo bla bla, ja reko aj dobro, izaberem drugu stvar i ona na to. Jaoo to mi je kvalitetno ne bih to. Pa izvini molim te. I moja stvar koju je izabrala je bila markirana, kvalitetna pri tom i NOVA. znaci po ovome sto je rekla ne ceni tudje, vec samo svoje. Hoce da uvali krpe a za uzvrat da dobije novu stvar? Hahahaha. Kako da ne. > Po meni draga Mojekrpice69 si joj super napisala. > Doticna je napisala "jer moje cipele mnogo vrede" sa tom recenicom ponizava tvoje i smatra da te tvoje stvari ne vrede. Isto bih joj i ja napisala. E o ovome ja pricam. Bas tako 😂
2020 01 28
Ne znam za je strašno, napisala je da će razmeniti svoje crvene za dva para tvojih. Zar je to toliko strašno i uvredljivo? Ja stvarno ne znam. Mogla si da napises izvini moze samo jedne. Stvarno ne razumem ovoliku ostrašćenost, nisi ni ti bila kulturna kad si napisala da ćeš kupiti na buvljaku.
2020 01 28
Ne znam za je strašno, napisala je da će razmeniti svoje crvene za dva para tvojih. Zar je to toliko strašno i uvredljivo? Ja stvarno ne znam. Mogla si da napises izvini moze samo jedne. Stvarno ne razumem ovoliku ostrašćenost, nisi ni ti bila kulturna kad si napisala da ćeš kupiti na buvljaku.
2020 01 28
> MARIJANA832: > Ne znam za je strašno, napisala je da će razmeniti svoje crvene za dva para tvojih. Zar je to toliko strašno i uvredljivo? Ja stvarno ne znam. Mogla si da napises izvini moze samo jedne. > Stvarno ne razumem ovoliku ostrašćenost, nisi ni ti bila kulturna kad si napisala da ćeš kupiti na buvljaku. Ahahhahaahaha pa nije bas napisala tako :) Vec '?moje cipele vrede mnogo" Niko ovde nije glup da ne moze da shvati sta je htela da poruci clanici kroz MOJE CIPELE VREDE MNOGO Jos jednom da naglasim to, "MOJE". To je ustv sta je clanicu izvelo iz takta, u prevodu. Omalovazavanje njene garderobe od strane crvenih salonki gospe.
2020 01 28
A odgovor je dobila savrsen. Za svoj stav.
2020 01 28
Ne, takvoj clanici ne dam ni prvi , ni drugi par. A buvljak mislim da nije uvredljiv, svi mi tamo odemo kad tad i necemo se lagati. :D > MARIJANA832: > Ne znam za je strašno, napisala je da će razmeniti svoje crvene za dva para tvojih. Zar je to toliko strašno i uvredljivo? Ja stvarno ne znam. Mogla si da napises izvini moze samo jedne. > Stvarno ne razumem ovoliku ostrašćenost, nisi ni ti bila kulturna kad si napisala da ćeš kupiti na buvljaku.
2020 01 28
Sve si bez greske objasnila. 👏🏽 > sandrra160796: > Imala sam slican slucaj sa jednom pacijentkinjom na sajtu. Clanica mi je poslala poruku gde je trazila razmenu za artikal sa mog profila. Ja pristanem i posaljem sta se meni svidja kod nje a ona ce na to, jaoo to mi je novo bla bla, ja reko aj dobro, izaberem drugu stvar i ona na to. Jaoo to mi je kvalitetno ne bih to. Pa izvini molim te. I moja stvar koju je izabrala je bila markirana, kvalitetna pri tom i NOVA. znaci po ovome sto je rekla ne ceni tudje, vec samo svoje. Hoce da uvali krpe a za uzvrat da dobije novu stvar? Hahahaha. Kako da ne. > Po meni draga Mojekrpice69 si joj super napisala. > Doticna je napisala "jer moje cipele mnogo vrede" sa tom recenicom ponizava tvoje i smatra da te tvoje stvari ne vrede. Isto bih joj i ja napisala.
2020 01 28
Ne razumem politiku da su neke stvari da bi druge clanice mogle da priuste. Ako se prosipate humanoscu, aj nek ne bude lazna, dajte na poklon, ne za 400din. Ovo sa 2500kes/4500razmena je nidje veze svakako. Kao i da je 300kes/400razmena. Mene jeza vec hvata sto imam da izbacim brat bratu oko 100predmeta iz ormara i da bih se brzo resila, resenje je prenisko vrednovanje stvari sto ce povuci 300pitanja STA FALI PREDMETU... Ovde realno, clanice nisu i navikle da nesto kosta premalo jer odmah misle da je neki skart. O cemu pricamo kada za lot majica imam 30ak razlicitih upita da li je cena za sve zajedno, a mislim da jasno pise da jeste, i naravno, prvo sam poslala odgovore onima koje su shvatile prosto objasnjenu ponudu.
2020 01 28
Znaci savetujes mi da umesto 150-400din stavim 1000din da ne bih glumila humanost? > DzoDzo: > Ne razumem politiku da su neke stvari da bi druge clanice mogle da priuste. > Ako se prosipate humanoscu, aj nek ne bude lazna, dajte na poklon, ne za 400din. > Ovo sa 2500kes/4500razmena je nidje veze svakako. > Kao i da je 300kes/400razmena. > Mene jeza vec hvata sto imam da izbacim brat bratu oko 100predmeta iz ormara i da bih se brzo resila, resenje je prenisko vrednovanje stvari sto ce povuci 300pitanja STA FALI PREDMETU... > Ovde realno, clanice nisu i navikle da nesto kosta premalo jer odmah misle da je neki skart. > O cemu pricamo kada za lot majica imam 30ak razlicitih upita da li je cena za sve zajedno, a mislim da jasno pise da jeste, i naravno, prvo sam poslala odgovore onima koje su shvatile prosto objasnjenu ponudu.
2020 01 28
Tumaci post kako hoces, ali eno podforum poklanjam pun tema gde se poklanja svasta i da, to jeste humano naspram cene i 50din i 1000din. Garderoba i obuca nisu neophodni u 300boja i oblika(nasla ja da pricam koju ce uskoro napasti stvari iz 3ormara) tako da je oooogromna razlika pokloniti tako nesto ili prodati naspram hrane npr. Jel' sutra ja treba da kazem da sam humana sto cu okaciti npr 30 stvari za po 200din jer necu da cekam da odu po 500 ili 1000din(lupam sada, nije reklama, i naravno da necu stici od svog posla da okacim mozda nista jer aaah prvo treba i islikati sto takodje nemam kad). Ne, nije humanost nego resavanje viska stvari na nacin da obe strane imaju plus-ja se resim brze toga, neko kupi po super niskoj ceni naspram ostalih ovde.
2020 01 28
Vazi :) > DzoDzo: > Tumaci post kako hoces, ali eno podforum poklanjam pun tema gde se poklanja svasta i da, to jeste humano naspram cene i 50din i 1000din. > Garderoba i obuca nisu neophodni u 300boja i oblika(nasla ja da pricam koju ce uskoro napasti stvari iz 3ormara) tako da je oooogromna razlika pokloniti tako nesto ili prodati naspram hrane npr. > Jel' sutra ja treba da kazem da sam humana sto cu okaciti npr 30 stvari za po 200din jer necu da cekam da odu po 500 ili 1000din(lupam sada, nije reklama, i naravno da necu stici od svog posla da okacim mozda nista jer aaah prvo treba i islikati sto takodje nemam kad). > Ne, nije humanost nego resavanje viska stvari na nacin da obe strane imaju plus-ja se resim brze toga, neko kupi po super niskoj ceni naspram ostalih ovde.
2020 01 28
Meni je u razmeni presudno koliko mi nesto treba i naravno mora nesto mnogo da mi se dopadne.I kada mi nesto treba,sta me briga da li je manje vredna od moje, ako ovu moju svakako ne nosim.Cena za cenu mi je najgluplji pogled na razmenu...Sve u svemu, kod mene nema pravilnika oko razmene ili mi nesto treba ili je hir.Na osnovu toga se menjam ili ne. Inace to dizanje cena u razmeni,mislim da se to lose tumaci.Pronasla sam jednu clanicu sa super krpama,a veoma niskim cenama.I sada ona jedan svoj predmet koji provereno znam da kosta puno, ceni oko 1000 din..I sada,neko dodje i ponudi joj npr H&M majicu za to...E tu treba sagledavati stvari realno.To sto je ona stavila nesto 1000 din,znaci da nije alava i da hoce sto pre da proda,ne znaci da ta stvar realno vredi 1000 din,nego vredi 5000,a mozda i vise...To bi moglo da se gleda kao na vecu cenu u razmeni,da se gleda realna vrednost
2020 01 28
Ne znam cemu to "vazi" kao ironija. Ako zelis da verujes da cinis dobro delo ako za stvar trazis 300din, a ne 600 koliko i npr 10drugih clanica sa slicnim predmetom, onda ok, veruj. 😂😂
2020 01 28
1 2