Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Cao svima,imam jedno pitanje !

Samo sam se raspitala za predmet i pitala za snizenje ona nije pristala i napisala sam da necu kupiti haljinu nemam novca,na sta je mene ona zvala redovno svakog dana,nisam ja toj devojci pomenula kupovinuu a nisam joj ni podatke dala,ocito ne razumes sta sam htela da napisem,nego se ovde istrises na mene,situacija nije ista,niti sam ja rezervosala haljinu niti nista,samo je devojka htela silom da je proda.
2020 02 01
Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL.
2020 02 01
> Milicabejbi: > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife
2020 02 01
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5b20b1b6cc058823281b6d8ac0a194d.jpg)
2020 02 01
> GabiProdaja: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5b20b1b6cc058823281b6d8ac0a194d.jpg) To je bilo nakon njenog odbijanja na snizenje,pa posle nekog vremena je pristala ,ja sam vec nasla drugu haljinu,onda me je zvala i pricala da moze snizenje,razumes?zato joj se nisam javljala jer sam kupila drugu i njeno snizenje mi nije bilo vise potrebno,nisam imala para za 2 haljine...Nije pristala lepo na vreme,nego kasnije! Ne znam sta nije jasno
2020 02 01
> sandrra160796: > > Milicabejbi: > > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. > Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife Mislim da me nije razuumela samo,ali be vidim razlog tolikog napadanja,bez opravdanja ,situacija nije ista to hocu da kazem,ja jednom pitam za snizrnje,ona ne pristaje,zahvalim se i trazin drugu odgovarajucu haljinu,a ona sto se posle predomislila pa me zvala konstantno to nije moj problem,a ovde u tom odgovoru mi je telefon tacnije t9 prrprsvljao i dodavao reci,(kao npr miraclous) ,lose je napisano.
2020 02 01
> sandrra160796: > > Milicabejbi: > > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. > Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife Mozda si i u pravu,ne posrcujem stalno forume,ne znam ko je aktuelan,preteruje malo.
2020 02 01
Slažem se :) :* > sandrra160796: > > Milicabejbi: > > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. > Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife
2020 02 01
> laurenmarie: > Slažem se :) :* > sandrra160796: > > > Milicabejbi: > > > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. > > Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife :') :') :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5b4e4d34c9c83561e8f6f63097ee2964.jpg)
2020 02 01
> Milicabejbi: > > sandrra160796: > > > Milicabejbi: > > > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. > > Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife > Mozda si i u pravu,ne posrcujem stalno forume,ne znam ko je aktuelan,preteruje malo. Mico, mozda ti ovo moze pomoci da razresis nedoumicu i vidis ko je kakav i ko je najaktivniji na forumima..... i kako "nedziberski" komunicira sa clanicama :D "Seljaaa, pali, sevaj, slazem seeee, realno, babuskero, nosina, psiho......" da ne idem dalje, potrajalo bi jer toga ima gotovo na svakoj temi. To je kultura jedne devojcice koja je krsila sva moguca pravila sajta kao i laurenmari kojoj makar ovakav recnik nije svojstven. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ea4b76d08893d6a8638c544132cf4e2e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/03ffce2359a0f5266a840edc3284a91f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/867c468953b44a5710c32592319ade65.jpg)
2020 02 01
I ista komentarise na ovoj temi: "Kakvo dzibersko ponasanje i nacin komunikacije. Tipicna neodgovorna osoba. Zabole nju baas izgleda da proda predmet, ako ga u opste poseduje hahaha"
2020 02 01
> GabiProdaja: > I ista komentarise na ovoj temi: > "Kakvo dzibersko ponasanje i nacin komunikacije. > Tipicna neodgovorna osoba. Zabole nju baas izgleda da proda predmet, ako ga u opste poseduje hahaha" Mene stvarno ne zanima to,mislim da to nije ovde tema ,istina je da si me ti ovde napala a ne ona,bez ikakvog razloga ,i nisi pustila da ti objasnim,tema je otisla na skroz desetu stranu,ipak je 2:1 ,mozda su one dve u pravu.
2020 02 01
> Milicabejbi: > > GabiProdaja: > > I ista komentarise na ovoj temi: > > "Kakvo dzibersko ponasanje i nacin komunikacije. > > Tipicna neodgovorna osoba. Zabole nju baas izgleda da proda predmet, ako ga u opste poseduje hahaha" > Mene stvarno ne zanima to,mislim da to nije ovde tema ,istina je da si me ti ovde napala a ne ona,bez ikakvog razloga ,i nisi pustila da ti objasnim,tema je otisla na skroz desetu stranu,ipak je 2:1 ,mozda su one dve u pravu. Bravo !!!!
2020 02 01
> GabiProdaja: > > Milicabejbi: > > > sandrra160796: > > > > Milicabejbi: > > > > Ona me je posle zvala i pristala na to snizenje,a ja sam je kulirala,nisam htela da saradjujem tada sa njom,i onda se tek posle nedrlju dana smirila i stavila mi negativan to Boze da je ona ostecena...i da je izgubila kupce a molila me da je kupim.Ne znam kakav problem imas sa mnom? Da je situacija ista ne bi otvorils ovu temu.NISAM DEBIL. > > > Hahahahah nema ona problem draga moja sa tobom, vec sa celim sajtom, inace hobi joj je proganjanje profila tudjih u sta sam se uverila. Psihoooo level maks.. Dokona zena koja isteruje pravdu na sajtu, hahahah.. #sadlife > > Mozda si i u pravu,ne posrcujem stalno forume,ne znam ko je aktuelan,preteruje malo. > Mico, mozda ti ovo moze pomoci da razresis nedoumicu i vidis ko je kakav i ko je najaktivniji na forumima..... i kako "nedziberski" komunicira sa clanicama :D "Seljaaa, pali, sevaj, slazem seeee, realno, babuskero, nosina, psiho......" da ne idem dalje, potrajalo bi jer toga ima gotovo na svakoj temi. To je kultura jedne devojcice koja je krsila sva moguca pravila sajta kao i laurenmari kojoj makar ovakav recnik nije svojstven. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ea4b76d08893d6a8638c544132cf4e2e.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/03ffce2359a0f5266a840edc3284a91f.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/867c468953b44a5710c32592319ade65.jpg) I ne mogu da verujem da ides po forumima i trazis njene komentare ,da bi se ovde "pokazala" ili isprala.Jer ovde to nije tema ,
2020 02 01
Nemam ja sta tebi da se "dokazujem", "perem" ili ispiram". Sve tri ste za mene klinke koje ovako reaguju kada ih neko "tuce" njihovim oruzjem. Prilozeni komentari itekako imaju veze sa temom jer su, dokaz da se slican slicnome raduje, pa se kao takve medjusobno i podrzavate. Nema potrebe da se ovde, naknadno pravdas i objasnjavas razlog za dobijanje negativnog utiska. To se vidi iz tvog odgovora clanici koja te je negativno ocenila. Jasno je sta si uradila ! "Povika na vuka dok lisice kolo vode ;) :D
2020 02 01