Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta je sa cenama? :(

Svesna sam da svako ima prava da vrednuje svoj komad garderobe onoliko koliko smatra, ali zasto su stvari na krpicama skuplje nego u butiku? :(
2020 02 05
https://mojekrpice.rs/forum/t/472311/precenjeno-part-2
2020 02 05
bas tako svako ima pravo na svoje cene i da ceni koliko zeli svoj artikal. Kao sto su i butici neki skljuplji, neki jeftinije, tako i ovde od clanice do clanice su razlicite cene a ovde se moze na bukvalno sve naici do tih abnormalnih do jako, jako pristupacnih cena za kvalitetne komade
2020 02 05
Pre oko 3 god sam prodala puma patike, bez ostecenja i original za nekih 400 ili 500 din, ne secam se tacno. Mnoge clanice su mi pisale a zasto tako jeftino prodajes, da li im nesto fali, bla bla... Jedna mi je cak rekla da sam verovatno prevarant i da su patike ostecene i da hocu da ih uvaljujem nekome, a kod mene slike iz svih uglova x-) Kako god, patike su prodate, devojka odusevljena. Svi srecni i zadovoljni :D
2020 02 05
> stefaniii: > Pre oko 3 god sam prodala puma patike, bez ostecenja i original za nekih 400 ili 500 din, ne secam se tacno. Mnoge clanice su mi pisale a zasto tako jeftino prodajes, da li im nesto fali, bla bla... Jedna mi je cak rekla da sam verovatno prevarant i da su patike ostecene i da hocu da ih uvaljujem nekome, a kod mene slike iz svih uglova x-) > Kako god, patike su prodate, devojka odusevljena. Svi srecni i zadovoljni :D Bravo! Svaka cast ❤ Previse ljudi na krpicama, finansijska kriza, pa gledaju da zarade na sve nacine, nazalost...
2020 02 05
I ja imam utisak da se ovde bolje prodaju skuplje stvari A posebno me iritira deo gde se navodi kako salju posle placanja na racun, kako ne vrse rezervacije, kako ne vrse licn preuzimanja, Kako imaju osvetnicke negativne....kako ovo kako ono Pa zaboga ako neko zeli nesto da da kupi od tebe naravno da trebas da mu izadjes u susret , u krajnjem slucaju da pokazes osnovnu kulturu u komunikaciji
2020 02 05
Ovde je svaki drugi profil NE RADIM RAZMENE! NE PISITE MI U INBOX! NE PITAJTE ME ZA MERE! 😂 Al zato na artikal rokne cenu vecu nego u butiku i original je majke mi nema veze sto je osteceno jbt original je...🙄🙄🙄 zaobilazim takve Isto tako 99% napise trazim to i to,posaljes im poruku da imas i sliku ne napisu ni hvala ne svidja mi se... Da bih nekome nesto ovde platila vise od postarine ocekujem samo normalnu komunikaciju. Drugo vezanonza cene je to sto ima gomila ljudi kojima je posao prodaja gardrrobe nove i to oglasavaju. Ovaj sajt je koncipiran sa idejom da za male pare obnovis garderobu i isto tsko ti tvojim stvarima da omogucis da neko to uradi. Ja sam skoro radila par razmena, neko bi rekao to je glupo ali ja imam sad 10 komada garderobe koje cu nositi i kad dosade ja cu ih opet oglasiti... Kada vidim da neko bas zeli neku stvar a nudi razmenu trudim se da odaberem bar nesto sto cu moci opet da oglasim ali znam da cu nekoj devojci ulepsati dan...nije mi stalo da zamrnim stvar i da to obavezno nosim, sve se moze prodati ili pokloniti na kraju krajeva. Mislim da se skupe stvari ne kupuju pre bih rekla da same napisu prodato da izgleda kao da se ubija od prodaje. Mislim da se najvise kupuje na rasprodajama i da ima realnih devojaka zaista. Mozda sam malo i omasila temu 🙈 ne ljutite se
2020 02 05
Ovde je svaki drugi profil NE RADIM RAZMENE! NE PISITE MI U INBOX! NE PITAJTE ME ZA MERE! 😂 Al zato na artikal rokne cenu vecu nego u butiku i original je majke mi nema veze sto je osteceno jbt original je...🙄🙄🙄 zaobilazim takve Isto tako 99% napise trazim to i to,posaljes im poruku da imas i sliku ne napisu ni hvala ne svidja mi se... Da bih nekome nesto ovde platila vise od postarine ocekujem samo normalnu komunikaciju. Drugo vezanonza cene je to sto ima gomila ljudi kojima je posao prodaja gardrrobe nove i to oglasavaju. Ovaj sajt je koncipiran sa idejom da za male pare obnovis garderobu i isto tsko ti tvojim stvarima da omogucis da neko to uradi. Ja sam skoro radila par razmena, neko bi rekao to je glupo ali ja imam sad 10 komada garderobe koje cu nositi i kad dosade ja cu ih opet oglasiti... Kada vidim da neko bas zeli neku stvar a nudi razmenu trudim se da odaberem bar nesto sto cu moci opet da oglasim ali znam da cu nekoj devojci ulepsati dan...nije mi stalo da zamrnim stvar i da to obavezno nosim, sve se moze prodati ili pokloniti na kraju krajeva. Mislim da se skupe stvari ne kupuju pre bih rekla da same napisu prodato da izgleda kao da se ubija od prodaje. Mislim da se najvise kupuje na rasprodajama i da ima realnih devojaka zaista. Mozda sam malo i omasila temu 🙈 ne ljutite se
2020 02 05
2020 02 05
2020 02 05
Moje misljenje o tim cenama je prosto,moze im se.Da nemaju klijentelu koja to placa,ne bi bile ni tolike cene.Odredjene clanice su tacno provalile sta ide i deru, ali prodaju.Svaka im cast,realno.Iskreno nije mi ni zao onih koje plate precenjeno,jer ako umeju da barataju sa krpicama,valjda imaju i google da pretraze gde i sta koliko kosta. Jedino mi je zao sto to nije koncept ovog sajta.
2020 02 05
Svako ima pravo da stavi cenu koju zeli, aliii vecina garderobe jeste polovna pa makar i bila obucena samo par puta, vise nije nova i ne treba da kosta isto kao identican komad u nekom butiku... 🙄
2020 02 05
> TKatarina: > Svako ima pravo da stavi cenu koju zeli, aliii vecina garderobe jeste polovna pa makar i bila obucena samo par puta, vise nije nova i ne treba da kosta isto kao identican komad u nekom butiku... 🙄 Snize bar za 50 rsd nekad i poskupi jer kupljeno je za 2500 na snizenju, kad nije snizenje kosta 3500 zato se na Mk prodaje za 3000 😂
2020 02 06
> TamaraA26: > Ovde je svaki drugi profil NE RADIM RAZMENE! > NE PISITE MI U INBOX! > NE PITAJTE ME ZA MERE! > 😂 Al zato na artikal rokne cenu vecu nego u butiku i original je majke mi nema veze sto je osteceno jbt original je...🙄🙄🙄 zaobilazim takve > Isto tako 99% napise trazim to i to,posaljes im poruku da imas i sliku ne napisu ni hvala ne svidja mi se... > Da bih nekome nesto ovde platila vise od postarine ocekujem samo normalnu komunikaciju. Drugo vezanonza cene je to sto ima gomila ljudi kojima je posao prodaja gardrrobe nove i to oglasavaju. Ovaj sajt je koncipiran sa idejom da za male pare obnovis garderobu i isto tsko ti tvojim stvarima da omogucis da neko to uradi. > Ja sam skoro radila par razmena, neko bi rekao to je glupo ali ja imam sad 10 komada garderobe koje cu nositi i kad dosade ja cu ih opet oglasiti... > Kada vidim da neko bas zeli neku stvar a nudi razmenu trudim se da odaberem bar nesto sto cu moci opet da oglasim ali znam da cu nekoj devojci ulepsati dan...nije mi stalo da zamrnim stvar i da to obavezno nosim, sve se moze prodati ili pokloniti na kraju krajeva. > Mislim da se skupe stvari ne kupuju pre bih rekla da same napisu prodato da izgleda kao da se ubija od prodaje. Mislim da se najvise kupuje na rasprodajama i da ima realnih devojaka zaista. > Mozda sam malo i omasila temu 🙈 ne ljutite se
2020 02 06
> jelena2606: > Moje misljenje o tim cenama je prosto,moze im se.Da nemaju klijentelu koja to placa,ne bi bile ni tolike cene.Odredjene clanice su tacno provalile sta ide i deru, ali prodaju.Svaka im cast,realno.Iskreno nije mi ni zao onih koje plate precenjeno,jer ako umeju da barataju sa krpicama,valjda imaju i google da pretraze gde i sta koliko kosta. > Jedino mi je zao sto to nije koncept ovog sajta. Apsolutno se slažem. Pogotovo što se koncepta tiče. Ja sam se isto pridružila ovom sajtu jer se navodno prodaju stvari koje su nošene ali nekome više se dopadaju, promašio veličinu, dobio na poklon ..... Ali sve više profila koji prodaju isključivo nove stvari sa etiketom često uopšte ne po povoljnim cenama. Ali prodaje se "brendirano" i "moderno". Za to izgleda postoji potražnja.
2020 02 06
1 2 3 4 Sledeći