Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Soping U Drezdenu

U aprilu idem u Prag, pa cu u okviru izleta jedan dan otici u Drezden. Ne planiram dan da provedem u sopingu, ali bih volela da cujem misljenje nekoga ko je bio: da li je soping zaista u Drezdenu povoljan kao sto svi govore? Mozda bih povijala neku torbicu, ako postoji opravdan razlog za trosenje vremena...
2020 02 05
Ja bi preporucila da odete .Mi smo bili krajem maja u Pragu i otisli smo prvenstveno da obidjemo Drezden turisticki. Posle ture s vodicem imali smo mogucnost da sami razgledamo Drezden koji je prelep ili soping. Ja volim obilaske i razgledanje ali posto sam bila s muzem koji mora malo da odmori, odlucili pa smo da rucamo tu u centru i posle se soping sam nametnuo.Mi smo svasta kupili zaista je povoljan.Od garderobe ya sve u kuci , ,do posteljine po 5 i 7 evra, Moj savet je odite isplati se .
2020 02 06
Hvala najlepse! :") Da li se mozda secate koliko ste imali slobodnog vremena posle obilaska sa vodicem?
2020 02 06
Nisam sigurna odprilike 3 do 4 sata.Secam se da smo u 17 morali biti kod busa za povratak u Prag.
2020 02 07
Uhh pa to I nije bas mnogo... Hvala Vam puno! :")
2020 02 08
Obavezno idite u šopiing tamo, ja sam bila prošle godine Austrija, Prag, Drezden i definitivno su tamo cene najpristupačnije, nećete se pokajati, meni je to omiljeni grad i plus su cene zaista povoljne! 😊
2020 02 09
Hvala! :") A koliki je taj TC u centru? Ja bih da potrosim tamo minimum vremena, jer mi je obilazak grada ipak primaran..
2020 02 10
Veliki je bas, ja nisam uspela sve da pogledam, mislim da smo imali 4h, pet puta sam se izgubila u primarku, a i generalno u tom trznom centru, 😂mnogo malo vremena za sve te prodavnice 😊
2020 02 10
Auhhh.. :") Hvala na informacijama! :") Zna li neko da li postoje neki popusti oko Vaskrsa?
2020 02 13
Zaista lep grad, zaista jeftin grad - ono što je mana ture iz Praga je mnogo malo vremena a to je svega nekih 3 - 4 sata nakon razgledanja grada sa vodičem. to deluje ok vreme ali imajući u vidu da je cela ulica u tržnim centrima nakačeni jedan pored drugog to vreme je ništa. odredi šta je prioritet pa traži konkretno to, ako budeš išla redom a bez plana potrebnih stvari, nakupovaćeš onda svšta jer sve izaziva..... ja nisam imala plan u glavu niti ikakav prioritet pa sam trpala redom šta mi je došlo pod ruku a bilo lepo za oko. Za Drezden je definitivno potrebno vreme, minimum jedn ceo dan od ranog jutra do kasne večeri, mislim na šoping. ja sam prioritet tada stavila na poklone za ćerkicu tako da sam obilazila uglavnom radnje igračaka i dečije garderobe. znam da sam kupila barbiku po ceni nekih 17 evra po redovnoj ceni a kod nas je u deksiku ili pertiniju ista ta bila ravno 6 hiljada. na kesi je bila adresa radnje pa sam nekoliko dana nakon mog oslaska videla da je krenulo sniženje i ista ta barbika je koštala prvo 12 a posle nekoliko dana 8 evra. kod nas nikad nije pojeftinila. kupovala sam i neke ogromne palmolive kupke, 1,8 e je bilo najveće pakovanje, u zari ili nekoj sličnoj radnji sam u izlogu videla savršenu bluzu košulju po promo ceni 9,99e i kupila i to, to kod nas nikad nije stiglo....tako da, naći ćeš sašta povoljno sigurno, kozmetika je zaista povoljna, jakne po mizernoj ceni, ma svašta, bukvalno. ja sam bila krajem novembra a sniženja su povodom božića krenula vrlo brzo nakon moje posete, tako da....biće sigurno i veliko sniženje oko vaskrsa.
2020 02 14
Jao, tek sam sad u haosu! :-) Hvala Vam puno na informacijama. :") Inace, u pravu ste za snizenja, ne znam zbog cega cene na nasem trzistu ne budu toliko niske kao u inostranstvu za vreme tih velikih snizenja...
2020 02 15
Ako resite da idete u shopping , nemojte zaobici Primark radnje. Mislim da svi generalno idu tamo jer su stvari zaista po smesnim cenama . Znam da smo svasta kupili po 3e sto je stvarno smesno. Jedina mana je sto nema dovoljno vremena za obilazak grada i za lutanje po shopping centrima . :")
2020 02 21
Pa da, zato cu morati da napravim plan, da se ne bih zadrzavala previse! Ako je to ikako moguce! :-)
2020 02 21