Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Fen za kosu preporuke

Pozdrav dame 🌸 Koji je po vasem misljenju fen za kosu koji treba kupiti? Treba mi za feniranje u kucnoj varijanti. Svako iskustvo, komentar i preporuka su dobrodosli
2020 02 11
Meni je svekrva kupila onaj sa top sopa sad za NG, ima kao hladjenje i kad se okrene duva kosu sa obe strane ispravlja. A jeftin je 2500 din 😂😂😂😂. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/54eff31cdf7f0e434e1932990d2fa0fb.jpg)
2020 02 11
Ja preporucujem singer. U win win je 4700. Prvi put sam ga probala kod cimerke u porodilistu, sve zene su se fenirale kod nas jer su bile odusevljene. 🙂 Odmah po izlasku sam ga kupila sebi I mami a evo sada ga hoce i svekrva. Efekat bukvalno kao kod frizera.
2020 02 11
Remington i top shop :) prezadovoljna sam.
2020 02 11
Singer! Vrh... Imam ga oko sest godina. Ima najuzi onaj deo za feniranje zato sam ga i kupila. Ispostavilo se da je i sve ostalo perfektno
2020 02 11
> Shyshymiga: > Singer! Vrh... Imam ga oko sest godina. Ima najuzi onaj deo za feniranje zato sam ga i kupila. Ispostavilo se da je i sve ostalo perfektno Da, taj deo za feniranje je ekstra, dok me cimerka fenirala mislila sam ko zna koliko je platila fen ali stvarno je povoljan s obzirom da je profesionalni. Ne daj Boze da mu se nesto desi, opet bih kupila njega. 😁
2020 02 11
Hvala devojke svima, svi brendovi su u opticaju 😂 A od koliko vati je taj singer koji imas,bojanaboka?
2020 02 11
2000 vati ali je efekat kao da je duplo jaci, valjda zbog nastavka. Sad sam gledala za svekrvu, u tehnomaniji su 4000, snizeno su malo.
2020 02 11
Koristim vec godinama ovaj fen, neprevazidjen je. Od kada mi je jedan usled dugotrajnog rada eksplodirao u ruci, pazljivo sam birala koji cu fen koristiti. Malo mu jeste jaca cena, ali na elektricnim uredjajima ne treba stedeti ako su vredni tog novca. Vidim da je sada i na akciji u win win radnjama🌸 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c33ac724ab1278ce9ac32aa045bd4422.jpg)
2020 02 13