Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Specijalni i promovisani artikli

Da li se isplati aktivirati nesto od toga? Kakva su vam iskustva?
pre 10 dana, 18:22
Nisam nikada prodala na promociji,ali je posecenost profila bila povecana.Verujem i kasnije prodaje,.Dobro je u smislu reklame.
pre 10 dana, 18:30
Ja mislim da se dosta isplati, uvek zapazim takve predmete, planiram i ja da aktiviram. 😁
pre 10 dana, 18:53
Mislim da sam samo jednom prodala stvar na taj nacin... A aktivirala sam uslugu mozda 4 puta, nisam sigurna, svaki put po nekoliko predmeta. Da li je dobro u smislu reklame ne znam, nikad posle toga nije bila neka navala, vec standardno kao i uvek. Ne znam koliko ljudi zapravo i gledaju to 🤷‍♀️
pre 10 dana, 19:07
Meni se cini da ako se nekome svidi predmet,pogleda i ceo profil..Ne mora nuzno da kupi u tom trenutku,ali lajkuju nekada nesto drugo,sem predmeta koji je na promociji..Svakako kada se pogledaju statistike za taj dan,drasticno je povecana u odnosu na ostale,znaci da se profil obilazi.
pre 10 dana, 19:10
I jos, iz mog ugla bolje idu promotivni artikli,a i jeftinije je.
pre 10 dana, 20:14
Imacu u vidu. Nisam nikad do sad aktivirala, jer uglavnom ni ne pratim te artikle, pa ne mogu da procenim kolika je posecenost.
pre 10 dana, 20:24
Stvar je u tome da se brzinom svetlosti ovde kace stvari,i vrlo brzo stvar koju postavite, zavrsi na pedesetoj strani,a clanice ni ne listaju toliko.Kada se postavi promotivni on je 24h na prvoj strani,tako da svako ko udje npr na odecu,svakako vidi vas predmet.A samim tim mozda udje u profil,pa vidi jos nesto zanimljivo...
pre 10 dana, 20:55
Da, da... Nisam to znala.... Mada je i pitanje koliko ko pretrazuje tako ili gore ukucavaju kljucne reci pa po tome....
pre 10 dana, 21:11
Pa moje misljenje je pola pola.Kako ko.Svakko probajte pa cete videti
pre 10 dana, 21:15
Ma da. Probacu svakako :") Hvala :")
pre 10 dana, 21:40
Aktivirala sam ali sam se iznervirala jer mi je skroz drugi datum stavio od obelezenog, jer pretpostavljam da nema mesta pre, a nije ponudio da izaberem drugi datum. Nedeljom uglavnom niko nista ne kupuje, a bas mi nedelja zapala. :s
pre 10 dana, 21:55
Definitivno poboljsava posecenost profilu, ja sam bila zadovoljna. Sto se datuma tice, retko kad sam dobijala datum koji obelezim, ali nema veze. Takodje u toku dana mozete da zamenite artikl koji promovisete, da na isti datum promovisete razlicite predmete.
pre 10 dana, 00:12
Super. Možda se i proda do tad to što sam obeležila, tako da nije loše znati za tu opciju. 😊 Hvala 😊
pre 9 dana, 10:01
> DoliBlack: > Aktivirala sam ali sam se iznervirala jer mi je skroz drugi datum stavio od obelezenog, jer pretpostavljam da nema mesta pre, a nije ponudio da izaberem drugi datum. Nedeljom uglavnom niko nista ne kupuje, a bas mi nedelja zapala. :s Nema ni to pravila, meni je nedelja uvek bila najbolji dan za prodaju, i ovde i na drugim mestima :")
pre 8 dana, 12:58
1 2 Sledeći