Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Treba mi ideja i pomoć

Treba mi savet nekoga ko je dobro razradio profil za prodaju i na instagramu. Kako ste skupili pratioce? Upravo sam otvorila profil, ali pojma nemam kako da skupim pratioce 😒 Profil je: beyounique_polovna garderoba ako neko želi da me zaprati :")
pre 10 dana, 20:47
Ima mali milion slicnih profila, zaprati ih.😁 Mozes i zasebno osobe koje prate te profile, tako ce pratioci tih osoba da vide tvoj profil. Kakav mindfuck, pojma nemam sta sam napisala, shvatices valjda. 😂
pre 10 dana, 20:55
I mozes reci drugaricama/drugovima koji imaju profil na instagramu da te izreklamiraju malko. 😁
pre 10 dana, 20:56
> Siamese.cat: > Ima mali milion slicnih profila, zaprati ih.😁 Mozes i zasebno osobe koje prate te profile, tako ce pratioci tih osoba da vide tvoj profil. Kakav mindfuck, pojma nemam sta sam napisala, shvatices valjda. 😂 Ahhahahah, mindfuck 😂 Hvala ti puno 😊 Tako sam i ja nekako kontala. KUD SVI TURCI TU I MALI MUJO 😂
pre 10 dana, 20:56
Hvala na savetu. Koliki je limit otprilike? :") Zapratiću vas :")
pre 9 dana, 11:22
Mozes i da profil podesis da ne bude licni nego 'biznis' i da platis promociju. Za 1-2-10-30e, odaberes koliko dana ce trajati, izaberes ciljnu grupu (lupam - zenske osobe, 18-35 godina, srbija), skinu ti odabrani iznos sa kartice i u narednih X dana (zavisi koliko odaberes) tvoj profil iskace ljudima te ciljne grupe. E sad, ako npr stavis 5e za 5 dana, pisace ti tamo otprilike ce profil videti 10000 ljudi (dajem peimer samo). Ako stavis 20e za 5 dana, videce ga 120.000 ljudi. Tako da, sve mozes sama da izaberes i zaista se peofil prikazuje drugima a sad da li ce te neko od njih zapratiti ili ne, to je vec do njih, na to se ne moze uticati ,:)
pre 9 dana, 14:28
Ali i ako ne zaprate, opet vise ljudi vidi sta nudis pa su vece sanse i da neko nesto kupi. Pisem sa telefona pa je zato prethodna poruka polupismena :')
pre 9 dana, 14:30
Ovo je stvarno stvar srece. Ako izuzmemo placene reklame, jako je tesko naci kupce. Ja pratim preko 5000 ljudi vec i stalno dodajem nove. Imam 3k pratioca. Imala sam kupce dok sam prodavala knjige, sad za odecu niko i ne pita. Pritom se na drugim profilima prodaju razne gluposti, mislim na stvari koje ne nose vise ni bake, stvarno ofucano, razumete me vec. Imam povoljniju odecu a imam i "skuplje" markirane stvari. Slike su sve bolje u zadnje vreme, sestra ima vrh kameru. A eto, nista se ne dogadja. Kako drugi profili sa 300 pratioca imaju stalne musterije i sve im je prodato uopste ne kapiram :/
pre 9 dana, 16:09
@pufnastapufnica hvala puno na savetu! nisam znala kako funkcionišu te reklame, dosta ste mi pomogli :") @irina ne znam, ni meni to nije jasno... znam samo da je ovde prodaja stala iz nekog razloga, tako da moram da probam još negde, da li će uspeti, videćemo :D
pre 9 dana, 17:23