Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

O deci /

Trazim za bebu

Trazim garderobu za devojcicu do godinu dana ko zeli da pokloni hvala
pre 10 dana, 23:05
Vec ste se ovde oglasavali i trazili na poklon odecu za decu..... zapamtila sam da ste odecu za bebe i vecu decu prodavali, komadno i na gomili, samo ste sve takve oglase u medjuvremenu obrisali ????
pre 9 dana, 21:21
Jesam prodavala ali,sam u podelila sam 6kesa jednoj zeni koja je siromasna!A vi gospodjo moj zivot ne znate I ne znate kako zivim !Niti hodate u mojim cipelama!
pre 8 dana, 13:32
To ako neko trazi garderobu na poklon,ne znaci da je preprodaje.Trazim i ha cesto i dosta mi je njih poklonilo,a prodajem ono sto je omanjalo mojoj deci a nekome bi mozda znacilo,cak i poklanjam.
pre 8 dana, 18:28
> KristinaCa12: > To ako neko trazi garderobu na poklon,ne znaci da je preprodaje.Trazim i ha cesto i dosta mi je njih poklonilo,a prodajem ono sto je omanjalo mojoj deci a nekome bi mozda znacilo,cak i poklanjam. Poklonila sam I previse garderobe decije.Sve zenama koje nemaju uslove da kupe .jer,sam stvarno imala previseeee bas previse .Trazim I ja za svoju cerku ono sto omali dajem poklanjam nekome drugom .Bas sam juce poklonila 4pune kese jednoj zeni koja nema uslova! Ali,nema veze ima nas raznih ljudi !
pre 8 dana, 19:57