Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Devojke/zene, upomoc!

Bila sam svetlo smedja i danas sam se ofarbala nekom crnom farbom, i izgledam uzasno. Ne stoji mi nikako. Da li neka zna kako da skinem tu crnu farbu? 😥
2020 02 15
Kod frizera oni to umeju jako lepo da urade ,ja sam bila svetloo smedja..sada se ofarbala kanom braon ispalo je crno crveno uzas...otisla kod frizera sredio me kao i pre..Moje iskustvo..pozz
2020 02 15
Imaš skoro je Still izbacio skidač farbe, imaš u DM-u, nisam probala ali pogledaj
2020 02 15
Sačekaj bar 2 nedelje i operi kosu bar 2 puta. Malo će se isprati, malo ćeš se navikuniti, pa onda odluči šta ćeš. Nemoj da prenagljuješ i pazi kod kog frizera ideš da ti ne upropasti kosu skidanjem crne. Ako je ošetiš imaćeš muke 2 godine dok ti to oštećeno ne izraste.
2020 02 15
Olaplex se koristi za skidanje boje da se kosa manje šteti ali ne u kućnoj varijanti. Posao za profesionslce.
2020 02 16
Slazem se sa Gladiolom Svako je sebi neobican kada promeni boju kose...Sacekajte da se sama farba ispere,sve sto skida crnu farbu steti kosu
2020 02 16
Ja sam tako u naletu inspiracije probala iz smedje u plavo, ispalo je naravno narandzasto. Probala sam da uklonim farbu sa nekim skidacem farbe sto sam nasla u aleksandar cosmetics. Iskreno ne preporucujem da tako nesto radi neko sam sebi jer je tesko zahvatiti celu kosu, a i ti skidaci farbe nisu ni blizu profesionalnih, a naravno nisu ni jeftini. Kao neko ko se farbao u sve moguce boje savetujem ti sa sacekas malo da se naviknes na tamniju boju jer je promena prevelika i mozda ti se u pocetku ne svidi, a kasnije ti bude mnogo bolje nego prosla boja kose. Bolje je da ne zuris sa takvom odlukom jer i skidaci farbe vrlo stete kosi pogotovo sveze ofarbanoj ☺️
2020 02 16
Ja sam crnu boju slinula vitamonomn C, imas na netu recept
2020 02 16
Ja nikada necu da zaboravim kada sam se ofarbala it plave u smedju. Plasila sam se kad god mi pramen kose padne na lice 😁 Posle sam se navikla i bilo mi je super, potpuno drugaciji oseca posle nekog vremena. A ako se bas ne naviknete onda kod frizera, ne bih se usudila sama da radim tako nesto.
2020 02 16
> TKatarina: > Ja sam crnu boju slinula vitamonomn C, imas na netu recept I ja isto! Odlicno radi i u Dm-u ima da se kupi C vitamin u prahu, pa je jos lakse za doziranje.
2020 02 16
Hvala vam puno na savetima 💞🌺💜
2020 02 16
Napomena : Vitamin C je Askorbinska kiselina.
2020 02 17