Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li i po kom principu radite razmenu?

> MilenaP.: > Ja ne radim razmene, iz prostog razloga- sama prodaja I kupovina je u sustini razmena garderobe. Sto mi ne odgovara ili sam impulsivno kupila prodam, ono sto mi se svidja kupim. Slazem se sa ovim
2020 02 27
DA LI I PO KOM PRINCIPU RADITE RAZMENU? Razmena ako se nađemo, taj princip :") I uvek su bile dobre.
2020 02 27
> MilenaP.: > Ja ne radim razmene, iz prostog razloga- sama prodaja I kupovina je u sustini razmena garderobe. Sto mi ne odgovara ili sam impulsivno kupila prodam, ono sto mi se svidja kupim. Slažem se.
2020 02 27
> REASHOP: > > anadunja: > > Ako ne zamerate,ubacila bih jos jedno pitanje,na neki nacin je povezano sa temom...Da li podizete cenu vaseg predmeta,ako je vise njih stavilo taj predmet u omiljeno,ili iz nekog drugog razloga?! > Jednom sam spustila cenu da bih što pre prodala predmet, ali ni jedna korisnica, koja je stavila taj predmet u omiljene nije reagovala. To sam pitala zato sto vec neko vreme zelim jedne papuce-sandale,pa sam odlagala,kao uzecu ih pred 8.mart,ako se ne prodaju,bile su 1500,sada su 4000!!Zabolela me glava😥
2020 02 27
> anadunja: > > REASHOP: > > > anadunja: > > > Ako ne zamerate,ubacila bih jos jedno pitanje,na neki nacin je povezano sa temom...Da li podizete cenu vaseg predmeta,ako je vise njih stavilo taj predmet u omiljeno,ili iz nekog drugog razloga?! > > Jednom sam spustila cenu da bih što pre prodala predmet, ali ni jedna korisnica, koja je stavila taj predmet u omiljene nije reagovala. > To sam pitala zato sto vec neko vreme zelim jedne papuce-sandale,pa sam odlagala,kao uzecu ih pred 8.mart,ako se ne prodaju,bile su 1500,sada su 4000!!Zabolela me glava😥 Tražite popust☺!
2020 02 27
A sto se tice razmena,kao izbegavam,jeste bilo dobrih,i sada uradim po neku,ali zaista sam zatrpana stvarima..cim ja ne znam,kada iskopam neku stvarcicu,odakle mi,da li sa krpica,ili sam kupila,to vec lici na klasicnog sakupljaca...a ako vec idemo na razmenu,ne uporedjujem cene,ali cesto druga strana to radi...ili dizanje cena kod razmena,to bas nema smisla..
2020 02 27
> REASHOP: > > anadunja: > > > REASHOP: > > > > anadunja: > > > > Ako ne zamerate,ubacila bih jos jedno pitanje,na neki nacin je povezano sa temom...Da li podizete cenu vaseg predmeta,ako je vise njih stavilo taj predmet u omiljeno,ili iz nekog drugog razloga?! > > > Jednom sam spustila cenu da bih što pre prodala predmet, ali ni jedna korisnica, koja je stavila taj predmet u omiljene nije reagovala. > > To sam pitala zato sto vec neko vreme zelim jedne papuce-sandale,pa sam odlagala,kao uzecu ih pred 8.mart,ako se ne prodaju,bile su 1500,sada su 4000!!Zabolela me glava😥 > Tražite popust☺! Haha...odustala sam,necu da umrem bez njih😉
2020 02 27
> jelena191: > Ja volim razmene, ne po svaku cenu, ali se ne vredjam kao pojedine članice koje na pitanje o razmeni reaguju kao da ih je obad ujeo! Takodje ne povecavam cene u razmeni niti mi je jasno šta to tačno znači, da budem iskrena. Pa moze svako da naduva cenu jednim klikom, to je najmanji problem, samo sto mislim da to ovde nije poenta. Kako vi? Hm, ja iskreno I razumem clanice koje reaguju tako, jer se ja prva toliko puta ne iznerviram, nego prosto ne mogu da verujem, ali iskuliram te poruke. Mislim da je clanicama 10 sekundi posla da udju na profil I pogledaju opis, gde u 95% slucajeva pise da li je konkretno ta clanica za razmenu ili ne. Meni to prvo pise velikim slovima I opet me pitaju, je l' to toliki problem da se pogleda? Cak sam I ispod svakog predmeta u opisu pocela da pisem da ne radim razmene I od tad su se smanjila ta pitanja. Sto se same razmene tice nisam licno za to, jer sam kao prvo ovde da izbacim visak stvari a ne da gomilam, drugo neke clanice koje su me pitale za razmenu I bas udjem na profil da vidim o cemu se radi pa onda jos vise ne mogu da verujem kakve stvari mi nudi za moje, I trece je da ne kupujem inace ovde stvari, vec iskljucivo prodajem ono sto mi je novo, a ne nosim.
2020 02 28
Ja cesto prizovem nešto što mi treba (citaj- realno ne treba), a trenutna cena mi ne odgovara, da mi iskoči odnegde po povoljnoj ceni. Papuče koje su bile u Shoestar outlet radnji već snižene na 5.000 sam našla za 2.000 pri zatvaranju iste radnje npr. Tada sam ih kupila. Par predmeta na sajtu se ne usuđujem da kupim, iako mi deluju super i cena je ok, iz prostog razloga što nisam sigurna da će mi odgovarati, ne mogu ih probati, a imam sličnih dovoljno. Da mi te članice traze razmenu, do razmene bi doslo. Razmene sam par puta radila sa istim članicama, zbog stila i veličine, a podosta razmena je bilo nepotrebnih, iz sadašnje perspektive, totalno nebuloznih. Dobra razmena je super stvar, bilo bi lepo da se predmeti uklope po realnoj vrednosti, kvalitetu, stanju. Terranova kaput može da se menja za Desigual majicu, ali obrnuto nije realno. Ako kupite ekstra Diesel majicu u Sh radnji za 400, nećete je verovatno menjati za New Yorker majicu koja je koštala u radnji nova toliko. Ali, nekima će i to odgovarati, sve je stvar dogovora. Mnogi predmeti na sajtu su precenjeni, ali ima i potcenjenih.
2020 02 28
> REASHOP: > Npr. u rubrici tražim, članice traže za razmenu određene stvari, a pri tom među svojim omiljenim imaju takve za 300- 400 dinara, a to ne kupuju! Ovo ste potpuno u pravu,a da ne pominjemo ne realne predloge,hahahaha.No ovde je prevara dozvoljena pa i sve drugo.
2020 02 28
Ne podizem cenu, vec pustim poruku clanicama kojima se svidja sa snizenom cenom da bi brze prodala. Smatram ako mi jedna krpica dugo stoji i pored snizene cene i zauzima mi prostor vise mi se isplati da je razmenim za nesto sto mi treba ili sto mi se svidja. Nije mi jasno podizanje cene u razmeni jer je onda logicno da ja isto podignem cenu i onda to nema smisla.
2020 02 28
Glupo mi je to podizanje cena u razmeni. Volim razmene jer em oslobodim mesto za nesto drugo em dobijem nesto za sta ne moram da dajem pare.
2020 02 28
> jelena2606: > @[email protected] sta se desava ako kaput koji ne nosite stoji vec trecu godinu i niko ga ne kupuje,da li ga u tom slucaju menjate za majicu koja vem se mnogo svidja i koju cete sigurno nositi,ili i dalje zadrzavate kaput ?Zanima me samo nacin razmisljanja oko razmena,nije neka prozivka ili tako nesto,posto se ovde cesto lose stvari tumace,da se ogradim :) Ako ga već ne nosim, uvek imam kome da ga dam... Postoji grupa na fejsbuku koja se zove Radost poklanjanja, poklonila sam skoro sve što sam prodavala.. Moje krpice mi dođu kao neko sitno osveženje u ormanu, umela sam u razmeni da dobijem mnogo lepšu stvar nego što sam očekivala, a umela sam i da ih prosledim odmah dalje, to nema pravila. Samo volim realno vrednovanje, ako mi se neki predmet dopada, i znam da je vredan, ponudim i po nekoliko svojih stvari. Bitno je samo da obe strane budu zadovoljne onim što su dobile
2020 02 29
> anadunja: > Ako ne zamerate,ubacila bih jos jedno pitanje,na neki nacin je povezano sa temom...Da li podizete cenu vaseg predmeta,ako je vise njih stavilo taj predmet u omiljeno,ili iz nekog drugog razloga?! Ne, pocnem sa jacom cenom i samo mogu da spustim ili poklonim (vise volim da poklonim nego da prodajem za 200, 300, 500) narocito ako mi je osoba simpaticna ili je vec uzimala od mene. Na Limundu sam bas dosta stvari poklonila uz kupljenu i bas mi bude drago kada prime paket i oduseve se poklonom.
2020 02 29
1 2