Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Prodavnice, artiklli, rasprodaje /

Prodavnica Azel France

Ovde u Ca postoji prodavnica Azel France...to je lanac prodavnica.Ima markiranih stvari za pristojne cene....odeca,obuca,za bebe,decu i odrasle...pre neki dan sam svratila i iznenadila se kako je jeftino....zanima me da li je neko kupovao u toj prodavnici i vase misljenje o tome.
2020 02 28
Jao, ja sam kao mladja kupovala po njihovim radnjama u Bosni, secam se da sam za neki mali dzeparac kupila brdo stvari. Moze se zaista probrati dobrih stvarcica po super cenama, da ne pricam kada su rasprodaje. Nisam bila bar 7-8 godina, pa ne znam kako je sada, ali verujem da je i dalje slicna situacija. :")
2020 02 28
Kupila zena patikice za 500 za devojcicu..Super su..imai markiranih stvari Ralph Lauren dzemper oko 2000
2020 02 28
Srećom mi nije blizu Azel France i sa cenama koje sam nalazila u Bosni, jer bih svakodnevno kupovala. U Republici Srpskoj sam bila bas kad je trajalo veliko avgustovsko snizenje, našla sam patikice dečije za 1-2 evra, francuske crop majice moderne po 2 evra, ćerki farmerke Esprit za 3-4 evra. Tamo su uglavnom brendovi koji ovde u Beogradu po radnjama koštaju mnogo. Taj džemper možeš bez problema da okacis na sajt za 5000 😄.
2020 02 28
Nisam jos uvek kupovala.Samo sam svratila jer sam stalno bila u prolazu i nikako da svratim.Ima bas super stvari..Cene su smesne...jakne za decu mogu se naci za 600-700din...Daleko bolje od Kineza ili pijaca..Bar ne smrdi na Kineze 😃....tu deci ne kupujem...
2020 02 28
Ja sam 1 prilikom bila pred zatvaranje jedne od njihovih radnji, unutra je bilo 500 ljudi, tako da nije bilo govora o isprobavanju, uzimalo se napamet. Gotovo sam sve potrefila, ali tetka i ja smo za 70 KM, tj 35e kupile pune dve velike kese stvari, ponajvise Esprit marke. Sve stvarice su bile u cenovnom rasponu od 1-10 evra. ,:)
2020 02 28
Znam.Imaju joj uvek Espirit stvari...jednom cu sama bez dece otici jer sa njima ne mozes nista da vidis...i naravno kad dodjem malo do para da bih kupila nesto ako mi se svidi...Znam samo da imaju baletanke za 200,patike muske 1300 itd.. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1e64899887baec53547ae6dd925bfac1.jpg) to su te od 500
2020 02 28
i ja sam kupovala kod njih u Bosni, skoro sam bila, imaju bas dobrih stvari, kvalitetnih. Uglavnom esprit Vervoatno bi najbolje bilo potrefiti jos neko dodatno snizenje sezonsko
2020 03 01
Ja planiram da idem za neki dan da pogledam sta imaju...blizu mi...
2020 03 02