Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Treba mi savet

Prosirena desna komora na mozgu kod beba .Da li je opasno I da li ce se to smanjiti I uticati na dalji razvoj .Molim mame koje su imale to iskustvo da ga podele samnom ? Predlozeno je da idemo na fizikalnu terapiju :)
2020 02 29
Nisam imala problema sa tim...svakako bi trebalo da se uradi skener glave da vide sta i kako...iskreno nisam imala slucaj da cujem za to.
2020 02 29
> KristinaCa12: > Nisam imala problema sa tim...svakako bi trebalo da se uradi skener glave da vide sta i kako...iskreno nisam imala slucaj da cujem za to. Bili smo kod neurologa .Kazu da krvarenja vise nema .I da bebi treba stimulacija tacnije vezbe :)
2020 02 29
Morate kontrolisati to.Iskreno,nije bezazleno...mozak + mala beba...nadam se da ce sve biti ok...
2020 02 29
> KristinaCa12: > Morate kontrolisati to.Iskreno,nije bezazleno...mozak + mala beba...nadam se da ce sve biti ok... I ja se nadam:) Bio je tezak porodjaj jos.ja kao prvorotka 😒Imala je krvarenja kad se rodila .Uskoro.idemo u sokobanjsku inace je beba vesela brbljiva, lepo napreduje nadam se najboljem
2020 03 01