Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Novi bez pomociii jer ne citaju ali pisu

Odavno je ovo mesto trebao pop da okadi.. 😎🤣
2020 03 03
😂😂😂 Izgovarati tiho u sam osvit zore- Tema, po tema, novac se sprema! Možda bi dukat razbio maler 😂
2020 03 03
> GabiProdaja: > Ima im spasa, ovo pomaze 100% !!!!! > Potrebno je nabaviti dva mala identična ogledala, šest sveća i novu torbicu u kojoj se nalazi par novčica. Postavite ogledala na sto tako da budu okrenuta jedno prema drugome, između njih poredjajte sveće u krug a u njegov centar postavite torbicu sa novcem. Zapalite sveće, opustite se, a potom izgovorite magične reči: Kako se množi novac u ogledalu, tako neka se meni, Gospode, desi u stvarnosti da rasprodam odmah sve sa Krpica i obogatim se. Amin ! > Ogledalca i novac drzite u torbici i protiv uroka obavezno dodajte glavicu belog luka. > Ne govorite nikom o ovom ritualu da vam lošim mislima ne pokvari sreću, a zatim, svakodnevno, kada se ulogujete na MK, uzimajte po jedan novcic , držite ga u ruci, izgovarajte po jednu želju. Na primer: Zelim da se na Krpicama obogatim, Želim da sto pre rascistim svoj ormar i oslobodim nepotrebnih stvari, Zelim da crkne Admin i one vestice sa glupim pravilima, Zelim nov auto, stan, itd… Protrljajte novcic pa izgovorite:“Para na paru, para na paru!“ a zatim ga nezno vratite u torbicu. > Vrlo brzo ce rezultati biti vidljivi. > Kada se torbica napuni, OOdmah potrošite sav novac pa ponovite ritual. Na ovaj način jačate energiju novca koja će početi da dominira vašim domom. > 😂😂😂 Ehh, da bar jednu mogu upoznati koja se obogatila na Krpicama, da vidim gde gresim... Ranije me mrzelo nekada da setam po prodavnicama, pa nesto I ustedim, a sada kupuj i ovde, I po radnjama, duplo golo... 😕😉Bolje da nisam ni saznala za ovo mesto, odose I novci I nervi.
2020 03 03
Duplo golo hahahah
2020 03 03
> Danijela234: > Ja kada sam otvorila profil, posle mesec dana sam otkrila da postoji forum.. sumnjam da je to zbog saveta, jer vec ima takvih tema , vise je zbog reklame, odjednom u tom podforumu samo naslovi nova sam i slicno... 🎯Pun pogodak!
2020 03 03
Devojke, ja samo da kazem Cao, nova sam ❤️ #samokazem #caonovasam
2020 03 04
> MlleSanja: > Devojke, ja samo da kazem Cao, nova sam ❤️ > #samokazem #caonovasam Ali to nije stalo 😂😂ne vredi Ali duhovito stvarno : ))
2020 03 04
Hit, meni dodje da im napisem boli nas k sto ste nove ali kao fina sam pa ignorisem o:) :')
2020 03 04
1 2