Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Komentari na objavama?

Sta mislite, da li bi bilo dobro da se uvede komentarisanje objava? Mislim da bi u jednu ruku bilo dobro, jer bi onda clanice mogle da obaveste druge kada je nesto fake/precenjeno (kosta isto ili vise nego u radnji)/ itd. Naravno, ne bi bilo dobro jer bi bilo dosta hejta i vredjanja nazalost... ali meni bi bas znacilo zbog ovih gore razloga. Sta vi mislite? :")
2020 03 04
Kao komentarisanje slika?? Ovo je ipak kupoprodajni sajt, pa bi to bilo glupo. Ionako se na forumu cesto vredjaju tudje,, tezge '', a s obzirom na to kako funkcioniše zenski mozak, sajt bi postao prava pijaca.
2020 03 04
> Debela_devojka: > Kao komentarisanje slika?? Ovo je ipak kupoprodajni sajt, pa bi to bilo glupo. Ionako se na forumu cesto vredjaju tudje,, tezge '', a s obzirom na to kako funkcioniše zenski mozak, sajt bi postao prava pijaca. Da, nazalost. Ali zamisli koliko bi se prevara sprecilo jer ne citaju sve clanice forum!
2020 03 04
Prvo moraju same da se zastite, previse je lakovernih. 100X sam rekla- porucuje se isključivo za onoliko novca koliko moze da se prezali. Kupovina na ovaj nacin je u startu rizicna zbog milion faktora, tako da pamet u glavu.
2020 03 04
> Debela_devojka: > Prvo moraju same da se zastite, previse je lakovernih. 100X sam rekla- porucuje se isključivo za onoliko novca koliko moze da se prezali. Kupovina na ovaj nacin je u startu rizicna zbog milion faktora, tako da pamet u glavu. I sa prvom i drugom porukom se apsolutno slažem! Posebno za prvu, izbio bi rat na sajtu ako bi se uvelo tako nešto😓
2020 03 04
Pa tacno bi izbio treci svetski rat .
2020 03 04
Slazem se .. ja iskreno prva ne bih komentarisala tudje stvari nikada ,mogu da pohvalim uvek ali u ukuse se ne mesam ... Nekada je svaki dan forumu vladao rat izmedju clanica,svadje vredjanja,svasta ... Srecom ,bar toga vise nema :") ...
2020 03 04
> Debela_devojka: > Prvo moraju same da se zastite, previse je lakovernih. 100X sam rekla- porucuje se isključivo za onoliko novca koliko moze da se prezali. Kupovina na ovaj nacin je u startu rizicna zbog milion faktora, tako da pamet u glavu. 👌🏻👌🏻
2020 03 06
sajt iovako jedva do nikako funkcionise, mislim da je razmisljati o dodatnim funkcionalnostima malo scifi trenutno :)
2020 03 07