Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Da li ovde ima neko strucan ko bi mi pomogao?

> Kaculino97: > Svakako ce puci ta veza, doziveces da te poremeti i izludi i jos on tebe ostavi pa ce ti biti duplo gore sto si to sebi dozvolila. Raskidaj i izdrzi, zavisi do osobe ali posle pola godine sig postaje lakse (nekome i pre). Odlazi sve u zaborav. 💪🏻 Zdravo, prošlo je skoro godinu dana od ove objave, verovatno niste čitali ranije komentare. Raskinula sam tu vezu nedugo nakon objavljivanja ovoga, i pravo da Vam kažem, nikada nisam bila srećnija, izgradjenija kao osoba i stabilnija. Dotični nije uspeo da me poremeti i izludi, štavise, zahvaljujuci jednom narcisoidnom ludaku, ja sam danas osoba kakva jesam - Srećna, puna samopouzdanja, psihički stabilna, edukovana. Trenutno sam u novoj, zdravoj vezi. Nesreća što sam uopšte i upoznala dotičnog od pre godinu dana me je terala da težim ka najboljoj verziji sebe. On je ostao nezadovoljan sobom kao i uvek, čula sam da večito kuka kako mu je najteže, kako su sve žene iste, ovakve, onakve, itd... Nikad se taj promeniti neće i poprilično sam sigurna da će ostati samac. Iskreno se nadam da će devojke koje su trenutno u istoj situaciji kao što sam bila ja, pročitati ovo, da će se posvetiti sebi i pronaći najbolju verziju sebe! :)
2021 02 04
1 2 3