Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PAZITE SE! Upit za cene u evrima putem mejla! PREVARA!

Joj naopako kakvih ljudi ima
2020 03 08
Devojke ., zene , i dalje hara posast Paziteee!!!! (Sa mejla ono cemu i vi imate pristup mogu imati i oni -svim vasim info na mejlu -hakeruje se lako) https://mojekrpice.rs/alex234-219092
2020 03 08
Poslao je i meni za parfem i ogrlicu ..odmah sam obrisala poruku
2020 03 08
> radovanjovana: > > KristinaCa12: > > Imaju li pristup podacima preko e-maila? > ne necemu bitnom... > nista bitno sta bi moglo da se iskoristi ne veyujem za mail.. Gotovo svi imamo vezane e-mail naloge za pametne telefone u kojima čuvamo razne informacije, imamo prijavljene mejl adrese i brojeve telefona za transakcije putem e-bankinga i m-bankinga, pa razmislite malo...
2020 03 08
> kaileenakala: > > radovanjovana: > > > KristinaCa12: > > > Imaju li pristup podacima preko e-maila? > > ne necemu bitnom... > > nista bitno sta bi moglo da se iskoristi ne veyujem za mail.. > Gotovo svi imamo vezane e-mail naloge za pametne telefone u kojima čuvamo razne informacije, imamo prijavljene mejl adrese i brojeve telefona za transakcije putem e-bankinga i m-bankinga, pa razmislite malo... Pa kako ne , racun je uvek (u banci) povezan sa mejlom I sve je umrezeno jer ide sa istog racunara i telefona nalog
2020 03 08
I meni je juce poslao dve poruke i na mejl isto.ali nemam racun u banci niti pay pal tako da se nece ovajditi :D
2020 03 08
> Mephisto: > I meni je juce poslao dve poruke i na mejl isto.ali nemam racun u banci niti pay pal tako da se nece ovajditi :D Pa moze ti ukrasti bilo kakve podatke i informacije o tebi ne mora to nuzno i jedino da bude novac Svaka informacija je vredna
2020 03 08
I meni stiglo danas, ali vec sam upoznata sa tim, tako da ignorisem. :|
2020 03 08
> lilali: > > Mephisto: > > I meni je juce poslao dve poruke i na mejl isto.ali nemam racun u banci niti pay pal tako da se nece ovajditi :D > Pa moze ti ukrasti bilo kakve podatke i informacije o tebi ne mora to nuzno i jedino da bude novac > Svaka informacija je vredna Lilali, upravo tako. Mogu da hakeruju FB ili Instagram nalog i tvoj profil koriste za reklamiranje a ti pojma da nemaš.
2020 03 08
Jako su dosadni, za polovinu profila su mi poslali tu istu poruku, samo mi stižu mejlovi s krpica 😑
2020 03 08
> Mephisto: > I meni je juce poslao dve poruke i na mejl isto.ali nemam racun u banci niti pay pal tako da se nece ovajditi :D Takodje 😂😂😂 a ako sazna adresu, Boze moj, skuva u mu kafu 😂 ili njima
2020 03 08
Stizale mi poruke ,ali nikada nisam odgovorila.Ima i jedan iz Slovenije sto isto salje poruke,kao hoce da kupi i nikad se posle ne javi. Ne trazi email kontakt, nego ovde salje poruke
2020 03 08
Meni su sigurno 30 poruka poslali u toku danasnjeg dana. Naravno, sve sam obrisala bez odgovora. Ne znam zasto neko ne blokira profile. Zaista nema smisla...devojke koje su novi clanovi, nemaju predstavu o cemu se radi, pa mozda i odgovore.
2020 03 08
Evo i ja sam dobila poruku od tog profila, naravno nisam nista odgovorila. Uvek prvo proverim utiske o članu. Da li je neko prijavio ovo? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f81f3970153389667766939c9011e898.jpg)
2020 03 08
> Debela_devojka: > > Mephisto: > > I meni je juce poslao dve poruke i na mejl isto.ali nemam racun u banci niti pay pal tako da se nece ovajditi :D > Takodje 😂😂😂 a ako sazna adresu, Boze moj, skuva u mu kafu 😂 ili njima Hahahahaha pa ovo je hit 😂😂
2020 03 08