Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Korona virus

Ja sam se malopre vratila iz grada u koji izbegavam da idem jer ne volim da sam okruzena ljudima. Sad kad ih ima manje konacno mogu. o:) Kod mene sve naopako. Ni sezonski nisam imala, necu ni ovaj zakaciti valjda.
2020 03 18
Moj suprug vozi 36 (gsp)... i kaže da nikada nije bilo ovako pusto u gradu. Dobili su info da će sutra i prekosutra raditi normalno prvi i poslednji polasci, a za posle niko ne zna. Vrv će biti neki mini busevi za prevoz radnika ili tako nekako.
2020 03 18
Moja baba svekrva je sa nepunih 97 kasljala i shishtala pre mesec dana, pomislih da će mreti, a ona se oporavi, bez antibiotika, samo klasična alternativa i mirovanje.. tako da ne znam sta da kažem, sem- Ko ima vek, ima i lek! A, situacije smo slične već imali, nije nam ovo prva *katastrofa*. Valjda ce nam ovi sto su kupili tonu brašna prodavati isto po većoj ceni 😅 U Maksiju i Lidlu nema belog, ali kažu da u nekim drugim radnjama ima. Više me brine što nemam voćke i povrćke u dvoristu. Da nestane vode na duže vreme, e to bi bilo strasno! Gradski prevoz za sad radi ekstra, koliko sam zapazila
2020 03 18
Стварно ми је више пун куфер овог просеравања са вирусом, чији симптоми више личе на пролећне алергијске реакције, јер све цвета; или на ситне прехладе, због наглих температурних промена и не адекватног облачења; него на вирусну инфекцију. Да су залихе намирница и дезинфекционих средстава, стварно неопходне; сигурно би било лимитирано на следовање, како би сви могли да се снабдеју. Све ми ово личи на: ЕКОНОМСКИ, 3. светски рат. А што каже Јацаикаја, ја пре месец дана прележах праве симптоме вирусне инфекције.
2020 03 18
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/87727e127a3a8f1d762ca297e941d1e3.jpg)
2020 03 18
Neko je spominjao forum Ana. Pa tamo ljudi navijaju da se uvede policijski sat po ceo dan?? Zbog jednog virusa, a svake godine ih imamo pa makar i onaj sezonski, neko navija da mu se krse najosnovnija prava. Ako ti hoces u lance i da ti idioti kontrolisu zivot jer si jednako idiot i paralisan od straha i nepoznatog, ja necu da mi neko ogranicava prava i slobode.
2020 03 19
Meni svaki novi opasan virus liči na laboratorijski i ne želim oko toga da se opterećujem, prosto- jer ne mogu da utičem na to. Velike sile kreiraju manjim silama uslove i način života, a na nama je da isplivamo iz nametnutog kako znamo i umemo. Ovaj virus očigledno neke rase kosi, a nekima ne može ništa. Ako je Amerika kao velika sila u krizi, sigurno će da ugrožava na razne načine i ostatak sveta, ali tu se ne pita čovek, državljanin, predsednik.. već vladavina najmocnijih/najbogatijih, kao sistemski rezim koji postoji već dugo. Apoliticna sam, samo vidim izokola i uz pomoć logike šta se otprilike dešava i da će biti kako mora biti. Bolje je sve okrenuti u duhovitom smeru, prestaće i ovo, stići će nešto drugo. Od pesimizma nema ništa 😉
2020 03 19
Nasla sam brasno bez problema danas popodne u Idei, kupila 2kg, masala, bice palacinki. Posustase jahaci apokalipse. Sutra palim kola i vodim decu na Bubanj, u sumu. Nemamo maske, stavicemo marame dok smo u liftu. Rukavice imam za ribanje wc-a :)
2020 03 19
А не разумем ни ову забрану кретања ноћу. Па не преносе вирус илегалци који раде под окриљем ноћи, него људи који су активни дању.
2020 03 19
Pa, kako ne razumes. Korona najvise voli nocu da izlazi, danju spaca do podne
2020 03 19
А, да, она је из Кине па се још није привикла на нашу временску зону. x-)
2020 03 19
Уууу! Па сад кад крену: Тражим размену. таригуз за зара манјицу, асепсол за парфем+поклон маска, брашно за козметику итд. Па кад крену тагови: палома, перфекс, добро, премија, дијамант, витал итд. :') :') :')
2020 03 19
U svakoj sali pola istine 😅
2020 03 19
> lilali: > Tacno! > I mene zanima koji je broj ljudi umirao dnevno u Italiji pre korone !! > Zasto ljudi nisu sumnjicavi nego samo slepo veruju > Kaze mi poznanica : Ali ja sam videla slike mladica kako umire u agoniji ' ( odakle je slika stigla , od cega je bolestan bio , koliko je stara slika? Koliko je lako time manipulisati??? I odjednom sada SVI znaju nekog atletu , zdravog u punoj snazi od 30 inesto godina koji je upravo bolestan od toga ???? Jednog istog znaju svi ? (Mislim po opisu to je ista osoba) isto kao sto se svima 'javlja' da se od toga dobija proliv ????) > Stvarno nije za sumnju? > Samo za strah , samo za oprez , samo za totalnu obustavu svega , za vanredne mere? > Da nam ukinu lepo i internet mozda se i tako prenosi A mene zanima zasto se govori samo o obolelim, zasto niko ne govori o onim prvim slucajevima kod nas koji su verovatno ozdravili, zasto se o njima cuti? Da bi nas drzali u strahu verovatno i dizasli sto vecu paniku, sludeli ionako vec sludjeno stanovnistvo
2020 03 19
> jacaikaja: > Meni svaki novi opasan virus liči na laboratorijski i ne želim oko toga da se opterećujem, prosto- jer ne mogu da utičem na to. Velike sile kreiraju manjim silama uslove i način života, a na nama je da isplivamo iz nametnutog kako znamo i umemo. Ovaj virus očigledno neke rase kosi, a nekima ne može ništa. Ako je Amerika kao velika sila u krizi, sigurno će da ugrožava na razne načine i ostatak sveta, ali tu se ne pita čovek, državljanin, predsednik.. već vladavina najmocnijih/najbogatijih, kao sistemski rezim koji postoji već dugo. Apoliticna sam, samo vidim izokola i uz pomoć logike šta se otprilike dešava i da će biti kako mora biti. Bolje je sve okrenuti u duhovitom smeru, prestaće i ovo, stići će nešto drugo. Od pesimizma nema ništa 😉 👏👏👏👏👏
2020 03 19
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 23