Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

I kako cete sad

@ModaBB, jako mi je zao, drzite se... DD, sto se tice teme- I sta sad? Najiskrenije moguce cu odgovoriti. Mozda ce neko misliti da je glupo, neko da je neizvodljivo, ali ja mislim ovako: Licno- u drzavnom sam sektoru, trenutno radim od kuce i mirna sam sto se tice plate. Medjutim, najstrasnije od svega mi je sto je mnogo ljudi ostalo bez prihoda, bez posla preko noci. PRVA bih bila najsrecnija kad bi se desilo ovo: sa gomile koja se zove Budzet SVIMA ISTO (bez obzira u kom su sektoru) makar i manje od minimalca, ovih dana vise nam i ne treba. Smatram da nijedan normalan covek ne moze biti miran i spokojan dok zna da neko drugi nema ni mrvicu onoga sto on ima u ovoj situaciji. Sto se mene tice, navijam za to. Vanredno je stanje i izvodljivo je.
2020 03 19
Uvesti mere kao u Holandiji i Svedskoj. Sve se odvija normalno, pojacana dezinfekcija javnih povrsina i smanjena socijalna inerakcija (nema cmakanja, grljenja, drzi se odstojanje). Radi se na kolektivnom imunitetu, sto je i jedino logicno resenje, jer virus ne ubijaju UV zraci, nemamo vakcinu jos, a ovaj tragikomicni policijski cas ne moze trajati vecno. Znaci nije klasicna kijavica, ovaj komentar ti bas nije na mestu. > Debela_devojka: > Tako je, Gabi. Crvi su kupili zalihe iz slamarica, usrali se od kijavice, trazili da sve stane, jbe se njima od cega ce narod da pregura, samo da oni ne dobiju ovu kijavicu
2020 03 19
> jovaniccca: > Uvesti mere kao u Holandiji i Svedskoj. Sve se odvija normalno, pojacana dezinfekcija javnih povrsina i smanjena socijalna inerakcija (nema cmakanja, grljenja, drzi se odstojanje). Radi se na kolektivnom imunitetu, sto je i jedino logicno resenje, jer virus ne ubijaju UV zraci, nemamo vakcinu jos, a ovaj tragikomicni policijski cas ne moze trajati vecno. Znaci nije klasicna kijavica, ovaj komentar ti bas nije na mestu. > > Debela_devojka: > > Tako je, Gabi. Crvi su kupili zalihe iz slamarica, usrali se od kijavice, trazili da sve stane, jbe se njima od cega ce narod da pregura, samo da oni ne dobiju ovu kijavicu Kada kazem kijavica, zna se valjda da se salim, kao sto ga od danas zovem kineski virus, ugledam se na Trampa
2020 03 19
Jel ima ovde na forumu nekoga ko radi u EPSu ili ima nekoga ko radi? Hoce li se gasiti struja za vreme VS-a, znamo da penzionerima nece sig, ali ostali ako imaju duv sta ce biti? Ako nekoga ima da zna, neka javi, da makar delimo neke informacije znacajne
2020 03 19
https://mojekrpice.rs/items/aksesoari/5925581/zastitne-maske-za-lice-paket-10-komada Evo biznisa u kriznim vremenima...
2020 03 19
https://www.limundo.com/kupovina/Nega-tela/Ostalo/POSLEDNJE-PAKOVANJE-TOALET-PAPIRA-IZ-MAXIJA/87821889
2020 03 19
> Esprit21: > https://www.limundo.com/kupovina/Nega-tela/Ostalo/POSLEDNJE-PAKOVANJE-TOALET-PAPIRA-IZ-MAXIJA/87821889 Zato I kupuju toliko papira,brasna I svega ostalog da bi prodavali.Prejadno 😒
2020 03 20
> AppleRed: > Moda BB, primi moje iskreno saučešće. Hvala
2020 03 24
> MaglaSvuda: > @ModaBB, jako mi je zao, drzite se... > DD, sto se tice teme- I sta sad? > Najiskrenije moguce cu odgovoriti. Mozda ce neko misliti da je glupo, neko da je neizvodljivo, ali ja mislim ovako: > Licno- u drzavnom sam sektoru, trenutno radim od kuce i mirna sam sto se tice plate. Medjutim, najstrasnije od svega mi je sto je mnogo ljudi ostalo bez prihoda, bez posla preko noci. > PRVA bih bila najsrecnija kad bi se desilo ovo: sa gomile koja se zove Budzet SVIMA ISTO (bez obzira u kom su sektoru) makar i manje od minimalca, ovih dana vise nam i ne treba. Smatram da nijedan normalan covek ne moze biti miran i spokojan dok zna da neko drugi nema ni mrvicu onoga sto on ima u ovoj situaciji. Sto se mene tice, navijam za to. Vanredno je stanje i izvodljivo je. Hvala
2020 03 24
> Anja0404: > Budi jaka.... Ako ti treba nesto od stvari, javi se... Cini mi se da smo vec imale jednu jako lepu saradnju u proslosti.... Znam da nije lako, ali drzi se ❤️🙏 > > ModaBB: > > Umrla mi je majka pre 6 dana. To.mi je najteze. Sto je sve stalo, stalo je. Nema osiguranja,procedure, koga je briga. Ko ima kupovace, ko nema trpece. Nemas platu, nemas cekove, sta cemo s decom, lekovima? Sreca ovde su mi izasle zene u susret koje poznajem kao i sve Vas. Nikada ne mogu da im se oduzim. Tesim se da ima jos dobrih ljudi u ova zla vremena. Hvala
2020 03 24
1 2 3 4