Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Rad poste?

I mene zanima kako da posaljem nesto sitno,tipa deciju garderobu.
2020 03 21
> MnaKatic: > > maxmara: > > > MnaKatic: > > > > maxmara: > > > > Samo nemojte slati aksom...oni su mi juce naplatili 620din postarinu za paket od 2kg..da,da..razmisljala sam da li da preuzmem paket,jer članica koja se tri dana razvlacila za slanje i nije mi poslala post ex,jer nije stigla,poslala mi aksom i još mi nije rekla. Rekla je da salje bexom,i ja pristala..a ona poslala aksiom,lopovi jedni..sad se kajem što sam preuzela,jer su joj torbe koje nemaju tragove nošenja,prljave.pljačka zesca > > > Auuuu 620 dinara Bog te mazo....oni nisu normalni !!!!!! Ja treba par razmena da radim i sad ne znam dal beksom da saljem iili kako > > Ako ne uspes post expresom,mislim da je bex sledeća opcija,po cenama..aks nikako..još uvek ne verujem kako sam juce namagarcena > Ja mislim da su oni to nesto zeznuli , jel ste dobili racun od njih ??? Nego sta..nisam verovala sta cujem..evo,masa paketa je 2,3kg ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d9cfd6af93993ff40129766d0edfe599.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f74786e8b619422ff1895bb4ab497146.jpg)
2020 03 21
Danas sam bila u posti. Rečeno mi je da postexpresom nemoze od danas vise da se salje.Ali moze da zapakujem u kutiju kao paket da posaljem Radnici poste kuriri nece raznositi pakete.Paketi se moraju lično u posti podizati i posaljioc placa postarinu.Ja sam tu informaciju dobila u posti danas
2020 03 21
Izvnite, kako u poštu uopšte otići kad su zatvorene šalterske službe?
2020 03 21
> kupoholicarka03: > Izvinite, mislim da bi trebale da stopiramo prodaju ,Zamenu pogotovo,sve je teze stanje,Shvatite ovo ozbiljno ,kod nas 7zarazenih > Poste su i prekinule primanje paketa zbog sirenja virusa ,jer nam paketi stizu iz razlicitih gradova a skoro u svaki grad ima po neki zarazen > Na vama je da odlucite...Svako dobro Ja sam stopirala čim je počelo vanredno stanje. Mislim da ne treba izlagati druge i sebe bilo kakvom riziku. Ok je da se šalju lekovi, hrana, ali garderoba stvarno može da sačeka da se ovo smiri. Životi su u pitanju.
2020 03 21
I ja obustavljam sve. Neko rezervisao za posle, kad prođe jednom sve ovo.
2020 03 21
Sto znaci da ne treba ni do prodavnice da odemo po hranu?Posto je mozda neko kinuo na neki proizvod. Mislim MI to ne znamo kada kupujemo.Kada se ljudi vladaju po propisima, sve je OK, a kada se ne ponasaju tu nastaje problem. Sve je OK, ako se ljudi ne lizu,ne rukuju, kaslju jedno u druge.. I razmena I kupovinu su OK, ako postupamo po pravilima dok je virus na snazi.
2020 03 21
Stvar izbora.. Ja lično ne bi rizikovala I izlagala sebe, i svoju porodicu nekim čekanjem u redu da bi poslala paket.. Ili uzela haljine u razmeni.. Pogotovo slala paket Bex službom.. Pa još čekala kurira tri dana da pošaljem paket.. .. Čak i kad je trebao da mi stigne paket trebalo im je četiri dana uz razne izgovore.. Tada I nikad više.. Najgora služba a evo i njihovih recenzija.. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2a2f975d01f022c7d1af1c75bea79a88.jpg) I ovi mučenici što su zaraženi nisu se ljubili, lizali pa su zaraženi... Možda su vodili decu u park, ili se počešali po licu a pritom da su ruku gurnuli neđeeee🤣 I eto zaraziše se.. Žalosno ali istinito.. Ja sam i dragom uvela policijski čas i meru viđjanja svaka tri dana.. Ima dva sata bez ljubljenja i lizanja pa nek me se malo uželi🤣😎 Šalim se malo😎
2020 03 21
Karantin I sve ostelo je uvedeno zbog onih Koji su sapun I toplu vodu otkrili tek sada... Zbog onih Koji idu u goste a kijaju I kaslju, zbog onih Koji kijaju bez ruke na ustima ili sa rukom koju posle toga ne operu, zbog onih Koji pljuju slajmare po ulicama I na kraju zbog onih Kojima moras da crtas.... Niko trenutno nije 100 posto sterilan, to je posto nemoguce. I ja izbegavam nepotrebne troskove, izlazenja.... Ali necu izbeci prodaju, ukoliko neko zeli nesto da kupi., za odredjene lovu. Vidim ovde se odredjene clanice zgrazavaju sto neko hoce nesto da proda..
2020 03 21
> jelenauu: > Izvnite, kako u poštu uopšte otići kad su zatvorene šalterske službe? Rade pošte uglavnom uplate i isplate.. A može i slanje paketa i preuzimanje u pošti.. Mislim da je do 2 kg težina paketa koji se može poslati.. Ili lično preuzeti..
2020 03 21
Ne zgražavam se ali jednostavno postalo suviše komplikovano slanje paketa. Prvo čekanje u red na pošti, dok rade uopšte, posle čekanje da li će stići i kada, hoće li druga strana imati razumevanja itd. Ko zna kad će zabraniti rad i ostalim kurirskim službama. Gradski i međugradski prevoz se zaustavlja. Previše nepoznatih u jednoj jednačini, bar za mene. Svako radi kako misli.
2020 03 21
Pozdrav svima Da ne bih otvarala novu temu, postaviću ovde pitanje jer je vezano za poštu. Tiče se post-net uputnice, da li postoji neki vremenski rok do kada bi trebalo da se preuzme novac? Imam neku otkupninu i zbog ove situacije nikako ne uspevam da podignem. Ogromne su gužve i redovi i još na sve to radi samo jedan šalter za isplatu.
2020 03 21
Apple svako radi kako mora, treba gledati I drugu stranu medalje...
2020 03 21
> WhiteAngel: > Pozdrav svima > Da ne bih otvarala novu temu, postaviću ovde pitanje jer je vezano za poštu. Tiče se post-net uputnice, da li postoji neki vremenski rok do kada bi trebalo da se preuzme novac? Imam neku otkupninu i zbog ove situacije nikako ne uspevam da podignem. Ogromne su gužve i redovi i još na sve to radi samo jedan šalter za isplatu. Mesec dana je rok čini mi seeee..
2020 03 21
> jelena2606: > Apple svako radi kako mora, treba gledati I drugu stranu medalje... Ja nikome nisam rekla kako da radi. Ponavljam, svako radi šta hoće i želi.
2020 03 21