Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Rad poste?

Nisi ti aple, na drugoj temi napadose neku clanicu koja je oglasila da ce biti u bg dva dana, pa ako neko iz bg zeli licno.
2020 03 21
Ovo nije situacija gde svako treba da radi šta hoće. Lepo je rečeno da se sedi kod kuće i dat primer Italije. Stvarno ne znam šta kome više nije jasno i šta treba ljudima da se desi da se urazume. Ni do prodavnice ne treba svaki čas. Kupi se za više dana. I pre ovoga sam jednom nedeljno išla u veću nabavku i to je to.
2020 03 21
Pa da... I onda će biti još veće gužve svuda... Kad svi nagrnu u isto vreme do prodavnice i apoteke... Valjda će ograničiti broj ljudi u objektu...
2020 03 21
Doliblack.. Da li si ti svesna, koliko je ljudi ostali bez prima ja,sa vise dece. Mesec Dana ce biti OK. Ako drzava ne bude namirila ljude hranom, izbice bukvalno rat.. Vec se mlate po prodavnicama, danas Sam bila prisutna jedno takvoj sceni.. Na pola su u post prekinuli socijalne isplate.. Tenzija ozbiljno raste.. Hocu da kazem da mnogima lova znaci trenutno, I da ne moze tako lako da se osudjuje neki postupak.
2020 03 21
> jelena2606: > Doliblack.. Da li si ti svesna, koliko je ljudi ostali bez prima ja,sa vise dece. Mesec Dana ce biti OK. Ako drzava ne bude namirila ljude hranom, izbice bukvalno rat.. Vec se mlate po prodavnicama, danas Sam bila prisutna jedno takvoj sceni.. Na pola su u post prekinuli socijalne isplate.. Tenzija ozbiljno raste.. Hocu da kazem da mnogima lova znaci trenutno, I da ne moze tako lako da se osudjuje neki postupak. Naravno da sam svesna, ali verovatno većini ovo nije jedini izvor prihoda, a tražili su sad i razmene... To sigurno može da sačeka.
2020 03 21
Lilali.. Vazno je I jedno I drugo. Vazno je da se virus ne siri, I da Bude o disciplinovani koliko God je to moguce. Ali su vazna I ljudska prava ona osnovna hrana I Voda.
2020 03 21
Doli.. Razmene svakako mogu da sacekaju
2020 03 21
> lilali: > > jelena2606: > > Lilali.. Vazno je I jedno I drugo. Vazno je da se virus ne siri, I da Bude o disciplinovani koliko God je to moguce. Ali su vazna I ljudska prava ona osnovna hrana I Voda. > Svakako bez hrane i vode uopste ne znam kakve veze ima ima li uopste virusa ili ga nema > Na to mislim ali nema veze bice kako bude Što se pre ljudi primire, pre će proći epidemija i kraći će biti period bez primanja. Ko mora na posao mora, ali da se razmenjuje na mojim krpicama sad nije trenutak.
2020 03 21
Kriza i sranje koje nas je zadesila trenutno je isto tako za desilo još 160 država.. I to ne samo u broju žrtava već i u neminovnom ekonomskom padu, I lošem privrednom rastu.. Sranje nas veće tek čeka.. A to sranje će svakako ostaviti pečat na dušama ljudi, razne strahove i patnje.. Ali iz toga moramo izaći jači, jel ništa mi ne prolazimo što nisu doživele generacije pre nas.. Ratove, Variola Vera, Černobil.. itd.. Od kukanja nema ništa, nego se treba boriti koliko god možemo.. Da sačuvamo pamet I zdravlje.. A kako drugima, tako će i nama biti... Ko je borac taj je borac uvek.. A ko je kilav taj se neće snaći ni punu šerpu mesa da mu daš.. Čime su decu hranile žene za vreme rata ili inflacije??? Moja majka je bila samohrani roditelj.. Pa eto ne fali nam ništa.. Ona je navukla sto bolesti ali je dvoje dece izvela na put.. Šta više imamo više nego okolina.. I to zahvaljujući sebi.. Ne kukam već radim tri posla.. Volim pare jbg.. Da nam Bog da pamet i zdravlje da izdržimo ovo, a za leba i uz leba će biti.. A tema je javna otud pravo svakome da prokomentariše.. Možda se nekim personama moj komentar ne sviđa.. Al ' baš me zabole za njih, još manje za njihovo mišljenje..
2020 03 22
Ne znam Mici imam u okruzenju ljude Koji stvarno ne znam kako ce. Ovo bas ne moze da se potredi sa ratom. Mogao si da izadje, muljas nesto.. Ljudi svercovali iz dugih zemalja., snalazili se. E sada je drugacije, ceo svet u Sr... Ne mozes da izadjes, da zaradis na bilo Koji nacin... To je razlika.
2020 03 22
> jelena2606: > Ne znam Mici imam u okruzenju ljude Koji stvarno ne znam kako ce. Ovo bas ne moze da se potredi sa ratom. Mogao si da izadje, muljas nesto.. Ljudi svercovali iz dugih zemalja., snalazili se. E sada je drugacije, ceo svet u Sr... Ne mozes da izadjes, da zaradis na bilo Koji nacin... To je razlika. Proćiće i to.. Da smo zdravi.. Pa neće trajati ovo duže od maja to sigurnoooo.. Ja gledam samo da smo zdravi.. Banka, računi, to me ne zanima. A imam kredita dva.. Samo me zdravlje mojih bližnjih i moje zanima.. O kreditu ću razmišljati posle.. Pomagaćemo jedni druge, valjda je to normalnooo. A posle ću i g..da čistim ili jedem ako je potrebno ali ću se izvući.. Moramo tako da razmišljamo.. I gora sranja smo preživljavali 90-tih.. Brigom samo tenziju stvaramo, a ništa da promenimo ne možemo..
2020 03 22
Lično smatram da je rezervacija trenutno nsjpogodnije rešenje. Jasno nam je valjda da što pre shvatimo situsciju ozbiljno da ce pre i proci!
2020 03 22
Ja sam sve prekinula, jedino rezervacije.
2020 03 22
Ja takodje, uopste necu da razmisljam o kupoprodaji sada u ovakvoj situaciji.. Postavljanje, razgledanje, ubijanje vremena ok, ali kuporodaje dok sve ovo prodje nikako ne rizikujem. Bolje da se svi strpimo da ovo sto pre prodje. Jer ako razmisljamo kao neko ko se ponasa kao da nije nista, nece ni proci tako lako...
2020 03 22
Veoma lepo razmisljanje ,konačno da neko Kaze tako💞
2020 03 22