Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Policijski cas i setnja psa kako izdrzavate

Otvaram temu naravno samo za vlasnike pasa koji zive u stanu,najavili su produzenje odtome 17h do 05h,svi koji imaju pse razumece me,da zdrav pas ne moze toliko da izdrzi a kamoli stariji psi, ili bolesni psi. U drugim zemljama je dozvoljeno da jedna osoba izadje i za vreme policijskog casa da izvede psa da obavi osnovne potrebe i u slucaju potrebe veterinara..kako vi izdrzavate?Ja PS znam da imamo mnogo vecis problema od ovoga,ali mislim da nije fer da placamo kazne od 150000 zato sto je nas pas imao osnovnu potrebu....
2020 03 21
Kupi mu pseću pelenu.
2020 03 21
Devojko,tema nije o rostiljanju i ispijanju kafe nego izvodjenju pasa na prvi travnjak ispred zgrade da obavi osnovne potrebe.
2020 03 22
Bixi izvedite psa ispred zgrade, da obavi posao.,po jedna osoba neka ga izvede. Nemojte sa kuckarima u grupama da izadje te I to je to. Brzinski samo da obavi posao, I bez set je.
2020 03 22
Setnje
2020 03 22
Hocu da kazem ako vas ima vise kuckara u zgradi dogovorite se oko vremena izvodjenja psa, da ne bude te u istom trenutku ispred zgrade
2020 03 22
To smo i mislilija ali su u mup rekli da ce kaznjavati..a sto je najgore ljudi su vecti prijavili da se ovih dana stvarala guzva izmedju 7 i 8 uvece bas zato sto svi izvode u to vreme ljubimce..
2020 03 22
Neki pametni kazu pa nekda obavlja u stanu..glupost ,12 godina ucim psa da ne obavlja u stanu,on je u stanju do granice bola da izdrzi samo da ne obavi u stanu,tako su nauceni..
2020 03 22
Dogovorite se svi kuckari iz kraja,napravite viber grupu.,da budete u kontaktu.Izlazite jedan po jedan sa razmacima izmedju izlazaka..Verujem da tako nesto nece nikome smetati a grupno izlazenje ce svakako svi primetiti,a i nije ok...Ja imam dvoriste,i lako mi je.Mada joj je bilo zabranjeno da vrsi nuzdu po dvoristu,sada cu to da menjam... Napravite dogovor.
2020 03 22
to je jedini nacin....Kako da vrsi nuzdu u stanu?Gluposti.Pa i terasu da imas,kako sada da ga nausis da vrsi nuzdu npr tu...Lako je sa malim psima,oni mogu i na tacni,ali sa velikim je problem....Napravite tajming od 8 do 12,kada ce ko.I pravite razmeke izmedju izlazaka bar 15,20 min...
2020 03 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/de8ce4483991fc00b48a2ca5fdcf56dc.jpg) Evo koju sam ja Info nasla
2020 03 22
Da i ja sam to videla malopre na fb
2020 03 22