Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li verujete u korona virus

Da vidim koliko vas ima da veruje u ovaj ,virus" koji hara svetom? Ja iskreno nisam verovao,msm ne verujem i dalje,ali problem je sto vecina veruje i poceo sam i ja razmisljati da poverujem u to..😀 Ako pogledamo samo zadnje dve decenije koliko smo takozvanih virusa imali,svi su se ispostavili kao lazni..jednostavno covek ne moze biti pametan sta se desava
pre 9 dana, 12:39
A šta znači "verovati u virus"?
pre 9 dana, 12:51
Stvarno ne mogu da verujem da posle svih slika iz sveta, pogotovo trenutno Italije, neko postavlja ovakvo pitanje. Ne znam ni za jedan virus da se ispostavio kao lažan.
pre 9 dana, 12:56
Pogledajte intervju Mile Aleckovic na Balkan infu i sve ce vam biti jasno... Ukratko,virus postoji i ubice dosta ljudi,ali je takodje cinjenica da je namerno pusten iz laboratorije samo je pitanje zbog cega,ima vise razloga,a to je da ce Korona biti izgovor za globalnu ekonomsku krizu,takodje vakcine koje ce doneti milijarde farmaceutskoj industriji a naskoditi nasem zdravlju,zatim ukidanje papirnog novca i prelazak na elektronski,smanjenje broja populacije,vec je ubio preko 6000 ljudi,ide se ka 'Zlatnoj milijardi' .Ovo se nekom mogu ciniti kao teorije zavere ali ubrzo cemo svi videti ovaj scenario.U svakom slucaju,kada mediji svuda u svetu i kod nas skreću pažnju na jednu stvar u ovom slučaju Korona,mozemo biti sigurni da se nesto iza toga krije.Takodje,slucaj sa 'migrantima 'odnosno Muslimanskom vojskom ,gde svakim danom hiljade dolaze u Srbiju i tu ce se zadrzati dok je nasim gradjanima zabranjeno da se vrate u Srbiju i zarobljeni su na aerodromima.Naravno,i plasiranje 5g mreze u svetu koja je pogubna za ljudsko zdravlje,ne pominje se nigde,a ubice mnogo vise ljudi nego virus. U svakom slucaju,ozbiljne stvari se dešavaju u svetu,tako da Jos nismo ni svesni posledica koje ce biti nakon ovog haosa.
pre 9 dana, 12:58
> AppleRed: > A šta znači "verovati u virus"? Jednostavo da li je ovaj korona virus postoji ili je propaganda.. Samo prosle godine od obicne gripe je obolelo 80 hiljada ljudi u Srbiji,sa otprilike oko 40 smrtnih slucajeva.. Nije se dizala tolika frka koliko se sada dize,sve je normalno funkcionisalo i nije toliko bilo zastupljeno u medijima..
pre 9 dana, 13:02
Valjda je mislio da kaže da je virus nastao u nekoj od laboratorija.. Naučnici navodno veruju da je sa šišmiša prenešen na svinju.. A preko svinje je prešao na čoveka.. Znajući da svinje jedu svašta meni to ima logike.. Drugi kažu da je nastao u USA a da su ga u Evropu doneli migranti.. Nisam pametna...
pre 9 dana, 13:05
Ja cu vam samo reci da Svetskom Zdrastvenom organizacijom upravljaju Brisel i Vasington.. Zar nije malo cudno da u svakoj zemlji vaze ista pravila sto se tice izolacije gradjana,sto se tice svega... Znaci bukvalno vaze ista pravila u svakoj zemlji koja je navodno pogodjena virusom..
pre 9 dana, 13:12
Rale, pitajte ljude iz Bergama. Lično poznajm kolege iz tog prelepog grada i tužne su im priče. O teorijama kasnije.
pre 9 dana, 13:40
Ja mislim da je ovo zavera masonske loze da se destabilizuje svetski poredak! Ili je mozda sve zakuvao mm da bi se razveo od mene i zapalio sa svalerkom u Dubai kad me sa klincem posalje na vikendicu! Obe teorije mi se dopadaju 😏 (Ljudi dajte uozbiljite se, da li ste normalni.)
pre 9 dana, 14:09
> jovanica990: > Pogledajte intervju Mile Aleckovic na Balkan infu i sve ce vam biti jasno... > Ukratko,virus postoji i ubice dosta ljudi,ali je takodje cinjenica da je namerno pusten iz laboratorije samo je pitanje zbog cega,ima vise razloga,a to je da ce Korona biti izgovor za globalnu ekonomsku krizu,takodje vakcine koje ce doneti milijarde farmaceutskoj industriji a naskoditi nasem zdravlju,zatim ukidanje papirnog novca i prelazak na elektronski,smanjenje broja populacije,vec je ubio preko 6000 ljudi,ide se ka 'Zlatnoj milijardi' .Ovo se nekom mogu ciniti kao teorije zavere ali ubrzo cemo svi videti ovaj scenario.U svakom slucaju,kada mediji svuda u svetu i kod nas skreću pažnju na jednu stvar u ovom slučaju Korona,mozemo biti sigurni da se nesto iza toga krije.Takodje,slucaj sa 'migrantima 'odnosno Muslimanskom vojskom ,gde svakim danom hiljade dolaze u Srbiju i tu ce se zadrzati dok je nasim gradjanima zabranjeno da se vrate u Srbiju i zarobljeni su na aerodromima.Naravno,i plasiranje 5g mreze u svetu koja je pogubna za ljudsko zdravlje,ne pominje se nigde,a ubice mnogo vise ljudi nego virus. > U svakom slucaju,ozbiljne stvari se dešavaju u svetu,tako da Jos nismo ni svesni posledica koje ce biti nakon ovog haosa. Amin. Cinjenica je da svakodnevno u svetu nebrojeno vise ljudi umire od drugih stvari (pa i 'samo' od gladi na primer, da ne ulazim u bolesti) ali se o tome ne prica jer niko nema profit. A od samog starta famozne korone, sve vreme mi je u glavi "sta je iza", jer smatram da je svakome sa pola grama mozga jasno da nesto itekako jeste...
pre 9 dana, 14:35
Ma, nema zavere, sve vlasti sveta nam zele dobro, pa nas stite od virusa 😂 mnogo nas vole he he
pre 9 dana, 14:37
> AppleRed: > Rale, pitajte ljude iz Bergama. Lično poznajm kolege iz tog prelepog grada i tužne su im priče. O teorijama kasnije. Ne poznajem nikoga iz Bergama,ali poznajem dosta ljudi u Nemackoj,cak sam nedavno dosao iz Nemacke i sada sam u izolaciji... Dobra poznanica radi u bolnici u Frankfurtu,i po njenoj prici ono sto se prenosi na tv-u kod njih i ono sto je stvarno nema nikakve veze.. Ljudi koji leze po bolnicama su vecinom stari ljudi koji su već bili bolesni i ranije.. Hocu reći mnogo je napumpana priča,e sada zbog čega je tako, videćemo
pre 9 dana, 14:45
Kineske vlasti su javno uperile prstom na Trampa da je virus donet iz SAD-a, a virusolozi iz Italije su bas juce objavili rad da virus u Italiji i Iranu uopste nije isti kao virus u Kini. Razliciti soj virusa.
pre 9 dana, 14:56
> Debela_devojka: > Kineske vlasti su javno uperile prstom na Trampa da je virus donet iz SAD-a, a virusolozi iz Italije su bas juce objavili rad da virus u Italiji u Iranu uopste nije isti kao virus u Kini. Razliciti soj virusa. Boga mi ja koliko vidim ovi naši nađoše neki lek nalik našem hemomicinu.. Kažu bez brige svega će biti... Alkohola, rukavica, te lekove za malariju već imamo.. Njime navodno se leči ovaj virus.. Ekonomski pad i ako je neminovan nas neće toliko zakačiti itd, itd.. Još malo pa ni ove Corone se sećati nećemo... Itd.. Jedino što će nam nažalost posle ovog sranja faliti je pamet... Ja ovo smatram kao neko iskušenje posle ovoga ću biti sigurno boljaaaa😎 O lepoti i da ne pričam to mi je već Bog dao.. Pameti mi malo manjka ali ko tooo danas gleda ahahah.. 🤣😂😷😎
pre 9 dana, 15:12
Nisu nasli lek nasi, vec je u pitanju lek protiv malarije, koji se testira u italiji i Rusiji vec par dana i navodno daje dobre rezultate u kombinaciji sa nekim antibiotikom.
pre 9 dana, 15:15
1 2 3 4 5 ... 6 Sledeći