Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

OPREZ, PREVARANTI

> Kseniiiiiiiija: > Zdravo svima ,ja sam ovde nova inače sam do sad prodavala sve na kupujem prodajem. > U svakom slučaju iščitala sam sve o ovom sajtu jer me zanimalo pa sam tako i ovde zalutala jer sam se jednom opetkla na prevaranta. > Ova vaša priča me jako podseća na moju. > Ja sam na Facebooku tako unapred platila bundu od 140 e i nikad nisam dobila,pronašla sam preko onih ljutih smajlića više od 20 žena koje su prošle isto kao i ja i na kraju smo podneli svi krivične prijave ali ta osoba i dalje nastavlja da radi isto što i do sada. > Ne bi me čudilo da je to ta ista osoba ili ta organizacija. Ne mogu da verujem da niko ne moze nista da uradi, ja sam danima pratila ove profile, zaradih I negativnu, doticna ili doticni napravi novi I vidim da uredno ulazi https://mojekrpice.rs/zaricadimi-220241
2020 03 30
Cao! Vidim da se dosta zalite na prevare. Ja mislim da bi mozda admini trebali da obavezu prodavce da moraju da prime reklamaciju u koliko nesto nije u redu... Malo pre gledam patike u ponudi. Potpuno iste patike na vise profila. Samo na jednom pise da su prodate. Na par profilu cena ista, samo je na jednom razlicita
2020 03 30
Koji Admin? 25 dana se ne loguje!
2020 03 30
> MarijaR77: > > AppleRed: > > Vidi se iz ostavljenog utiska. Bolje slikati uvek predmet da se prepozna kasnije. Ako znate koji je nov profil ili predmet koji je u pitanju dajte sliku. > https://mojekrpice.rs/zaricadimi-220241 > Evo link novog profila. Cak je I log bio u isto vreme, pre 16h na oba. Trazi da se novac unapred uplati, jer joj se navodno predmet vec vratio, ziro racun nema, jer je zbog situacije ostala bez posla I racun je izgasila, samo daje broj telefona I na ime Ersan Dimitrijevic da se uplati novac ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d71de4552a8f799c33752b8d91db7ae7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2582eda7a5442804ce1265784fa4c9dd.jpg) slucajno sam naletela na temu 🙄
2020 03 31
Samo još podatke da ste tražili. Prevarant povratnik. Bravo Tashanti!
2020 03 31
> AppleRed: > Samo još podatke da ste tražili. Prevarant povratnik. Bravo Tashanti! To sam joj/njemu juce pisala a temu sam danas videla🤷‍♀️ zao mi je. Ali iz svega prilozenog cinjenica je da je prevarant.
2020 03 31
trazila sam slike patika jedne zenice ovde prvo mi je rekla kako nije tu. Pa kasnije kako ce slikati njena mama, pa kasnije kako je zdravstveni radnik i kako ne zeli da salje bilo sta dok ovo traje... Ja rekoh joj bar da mi posalje da vidim patike pa da ih rezervisem.... Na kraju nista... Mislim nije lepo jer bi mogla pomisliti svasta. Meni je zena poslala komplet podatke, nadam se da su pravi. Htela je paket da joj posalje 30.03. Da bi je kad je pocelo ovo sve sa virusom pitala ja ljubazno dal zeli ona je samo rekla ne.... Znaci da se nije javila il bi ja poslala a niko ne bi preuzeo il mi je dala pogrešnu adresu. Drugo zbog lazi jako puno imamo problema mi nove clanice. Posto traze uplate u napred ili ne zele da saradjuju sa nama.... Ili zapnu da se salje paket sutra dan il taj dan... Mislim polako kudazuriti.... Ne razumem neke stvari zaista....
2020 03 31
Ja sam nova na ovom sajtu ali sam ranije prodavala na drugim sajtovima. Većeg bezobrazluka od ovoga ovde ne videh. Prvo sam htela da kupim ugg za koje je navela da su original, još ubedjivala sestru da i ona uzme jedne. Poslala mi slike, snimak sve u fullu i rekla joj da mi slika kod. Slikala ono ono mutne slike. Javljam se sutra za čizme kao prodate. Hvala joj. Poricali pa da znam da su kopija pa odustala. Inače ima sve pozitivne ocene. Oprez. Drugi slučaj.Javi se žena da želi predmet. Ja Joj lepo odgovorim. Od nje ni traga ni glasa. Dobro ok. Odustala. Pa budi čovek pa kaži. Treći slučaj. Pošalje podatke sve i ne javlja se pose toga. Ok. Razumem. Ali malo ljudskosti brate mili. Strasno strasno Gde su ti ljudi živeli, rasli imaju li malo poštovanja??? Svaka čast odgovornim clanicama. Niko nike u obavezi ništa da kupi ali malo poštovanja... Možda sam na pogrešnoj temi ali eto 🥴
2020 03 31
Ja Verujte mi radim kao trgovac i jako ne ljudskosti ima. Vecina nas je bez novca trenutno jer na zalost smo i bez posla zbog situacije. Ali cekajte zasto se ne moze strpiti rezervisti ljudima.... Sto odmah posrcati.... Ja ne u reci niti dati bilo ciji nalog da se blokira. Gospodi hvala sto dala podatke javila se nije. Znaci ako nekom cuvajte nesto dugo taj neko je u obavezi da Vam se cesto javi. A za lazne naloge pisite samo air max i videcete iste patike, iste slike imaju na 4 profila minimum
2020 03 31
Ma nije u obavezi niko nikome da se javlja, niti da kupi. Samo neka kaže šta hoće. Može i rezervacija, nije problem. Samo je jako ružno kad neko ostane ne dorecen. Pozzz svima Ima nas raznih 🥴
2020 03 31
Pisala sam dotičnoj pre 4 dana u vezi bunde, pitala sam gde da dodjem da lično preuzmem, naravno da nije odgovorila.
2020 04 02
Devojka koja ne za ozbiljan zatvor - doticna Olja N. iz Beograda 340-32313855-68 - broj racuna i stranica : https://mojekrpice.rs/oljabg97-219097 Devojci smo jos tri clanice i ja uplatile novac na racun i od tada joj se gubi svaki trag! Ako neko ima bilo kakve informacije neka javi! Ozbiljna je kradja! Svi utisci na profilu su joj bili lazni i uzajamni, tako da prevarantkinja ocigledno ima i jos svojih profila! Hitno reagovati!!
2020 04 02
> Tashanti: > > AppleRed: > > Samo još podatke da ste tražili. Prevarant povratnik. Bravo Tashanti! > To sam joj/njemu juce pisala a temu sam danas videla🤷‍♀️ zao mi je. Ali iz svega prilozenog cinjenica je da je prevarant. Doticna ne daje nikakve podatke osim broja telefona I imena Ersan Dimitrijevic, ja sam je kontaktirala I na prethodni NadjaZelen I na ovaj, samo sto odgovara sa drugih brojeva telefona, I na jednom je bila iz Nove Pazove, a na drugom profilu joj je bilo Novi Sad, a za licno preuzimanje u Ivanjici
2020 04 03
> CarobanOrmaric: > Cao! Vidim da se dosta zalite na prevare. Ja mislim da bi mozda admini trebali da obavezu prodavce da moraju da prime reklamaciju u koliko nesto nije u redu... Malo pre gledam patike u ponudi. Potpuno iste patike na vise profila. Samo na jednom pise da su prodate. Na par profilu cena ista, samo je na jednom razlicita Ima mnogo profila po instagramu sto prodaju polovnu robu, tipa radimo usluzno prodavanje vasih stvari I devojke se javljaju salju svoje stvari,patike,jakne,farke...itd I oni to posle prodaju I na ovom sajtu, bas sam tako videla jednu Diline haljinu, bar na 5 profila, svuda iste slike, al opet to ne smatram za prevaru. Problem su ovi prevaranti sto traze uplatu unapred I posle nestaju, kako njih prepoznati?
2020 04 03
> MarijaR77: > > Tashanti: > > > AppleRed: > > > Samo još podatke da ste tražili. Prevarant povratnik. Bravo Tashanti! > > To sam joj/njemu juce pisala a temu sam danas videla🤷‍♀️ zao mi je. Ali iz svega prilozenog cinjenica je da je prevarant. > Doticna ne daje nikakve podatke osim broja telefona I imena Ersan Dimitrijevic, ja sam je kontaktirala I na prethodni NadjaZelen I na ovaj, samo sto odgovara sa drugih brojeva telefona, I na jednom je bila iz Nove Pazove, a na drugom profilu joj je bilo Novi Sad, a za licno preuzimanje u Ivanjici Uvek je bilo prevaranata ali da se i u ovoj situaciji sluze istim mi je zalosno. Gde je ljudskost,postoji li nesto sveto tim ljudima pitam se!? Necu nikoga javno da kunem ali ko razume shvatice. Presesce im svaki dinar. Jadni ste🤮
2020 04 03