Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Poklanjam /

Televizor nekome iz bga

Potpis ispravan tv, ako bi neko dosao da uzme, ko nema, a dosadno mu je u kuci.
pre 4 dana, 09:48
https://mojekrpice.rs/forum/t/536432/pomoc-porodici-kojoj-je-stan-izgoreo Mozda da pozovete ovaj kontakt telefon, ne znam da li treba toj porodici....
pre 3 dana, 14:16
Kontaktiracu ih u toku dana. Hvala!
pre 3 dana, 14:18
Nema na cemu :) > Debela_devojka: > Kontaktiracu ih u toku dana. Hvala!
pre 3 dana, 16:48
Zvala sam, ne treba im nista vise. Kaze zena da oni nisu finansijski ugrozeni, vec nemaju gde da kupe sve sto im treba, ali ima jos osam porodica kojima ce mozda nestobtrebati, za sad jos fali skafander broj 12 za devojcicu ili makar donji deo. Tako da, tv je i dalje tu. Takodje poklanjam i radni sto, ako neko dete nema na cemu da uci od kuce :)
pre 3 dana, 17:03
Svaka cast❤️👏🏽> Debela_devojka: > Zvala sam, ne treba im nista vise. Kaze zena da oni nisu finansijski ugrozeni, vec nemaju gde da kupe sve sto im treba, ali ima jos osam porodica kojima ce mozda nestobtrebati, za sad jos fali skafander broj 12 za devojcicu ili makar donji deo. Tako da, tv je i dalje tu. Takodje poklanjam i radni sto, ako neko dete nema na cemu da uci od kuce :)
pre 3 dana, 19:23
😊❤️ > Debela_devojka: > Zvala sam, ne treba im nista vise. Kaze zena da oni nisu finansijski ugrozeni, vec nemaju gde da kupe sve sto im treba, ali ima jos osam porodica kojima ce mozda nestobtrebati, za sad jos fali skafander broj 12 za devojcicu ili makar donji deo. Tako da, tv je i dalje tu. Takodje poklanjam i radni sto, ako neko dete nema na cemu da uci od kuce :)
pre 3 dana, 20:55