Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Rizicna kupovina-Da ili Ne?

Moj savet ti je da zaboravis tu stvar. 99% da ce te prevariti > ducekuce: > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > Hvala svima ❤️
2020 04 05
Pa i ja tako mislim 😂😂🤣🤣> Mojekrpice69: > Moj savet ti je da zaboravis tu stvar. 99% da ce te prevariti > > ducekuce: > > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > > Hvala svima ❤️
2020 04 06
Ta clanica je sinoc dobila negativni upravo zbog predmeta koji si ti htela da kupis, tako da bolje sto si odustala :D
2020 04 10
Oh boze,eto znaci nije me osecaj varao 🙏 Hvala svim clanicama na pomoci,vi ste uticale da ne kupim ❤️> AnaDjxx: > Ta clanica je sinoc dobila negativni upravo zbog predmeta koji si ti htela da kupis, tako da bolje sto si odustala :D
2020 04 11
1 2