Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kupovina i prodaja

Ima li ih? Ili da se nadam posle epidemije da ce ljudi imati vise volje? 😊😊😊
2020 04 12
Ima ih :) Solidna prodaja a pronadje se i ponesto za kupovinu. Pravo vreme za prodaju kad su svi mahom kod kuce
2020 04 12
> Alex82: > Ima ih :) Solidna prodaja a pronadje se i ponesto za kupovinu. Pravo vreme za prodaju kad su svi mahom kod kuce A sta se prodaje, konkretno i najvise? Meni nesto izgleda ne ide. Ne znam da li je do slika, cena, spremna sam na svaki dogovor, al nema ni interesanata. 😯
2020 04 12
> NShibridi: > > Alex82: > > Ima ih :) Solidna prodaja a pronadje se i ponesto za kupovinu. Pravo vreme za prodaju kad su svi mahom kod kuce > A sta se prodaje, konkretno i najvise? Meni nesto izgleda ne ide. Ne znam da li je do slika, cena, spremna sam na svaki dogovor, al nema ni interesanata. 😯 Pa izgleda samo markirane stvari za sada, mada je otisao i deciji bicikl pre neki dan. Dobre slike su naravno uvek bitno, vidim da ovde ima bas profi prodavaca
2020 04 12
Meni preko Limunda ide solidno, za sada... Ovde ne bas ,:)
2020 04 12
Meni se iskreno cini da se ovde u Srb vise ne prodaju nosene stvari. Bar sam ja na nekom drugom sajtu imala par prodaja od NG, ali iskljucivo nove i samo oprane krpice. Mozda gresim? 😯😦😊
2020 04 12
> Alex82: > Ima ih :) Solidna prodaja a pronadje se i ponesto za kupovinu. Pravo vreme za prodaju kad su svi mahom kod kuce Isto kao kada bih ja, sa 0(nula) ocena na profilu, rekao da prodaja i kupovina idu solidno.
2020 04 13
> snikor: > > Alex82: > > Ima ih :) Solidna prodaja a pronadje se i ponesto za kupovinu. Pravo vreme za prodaju kad su svi mahom kod kuce > Isto kao kada bih ja, sa 0(nula) ocena na profilu, rekao da prodaja i kupovina idu solidno. Mozda decko ima profil na nekom drugom sajtu.😃
2020 04 13
Meni ok ide ovih dana, jedino sto me mrzi da se cimam do poste (ceka se u redovima ispred poste i to dugo jer radi samo jedan salter) tako da sam ogranicila slanje na jednom nedeljno, skupim bar dva paketa pa saljem. Kupujem takodje, uvek nesto trazim, razmenjujem... Sve kao i uvek. 😁
2020 04 13
Drago mi je zbog tebe Dani 😀😀😀 Nadam se da ce i meni krenuti ovih dana 💳👚👠
2020 04 14
Prodajem i ovde i na fejsu i na kupindu/limundu. Ide sasvim ok svugde. Naravno uvek moze bolje :
2020 04 20
Evo me ponovo, nakon nekoliko dana. Imala sam 2 divne saradnje i bas sam happy toga zbog. U cilju daljeg unapredjenja prodaje, interesuje me vase misljene: da li je bolje da krpice slikamo na ravnoj povrsini ili ofingeru? Do sad sam slikala na ravnom. 😊😊😊
2020 05 01
> Siamese.cat: > > snikor: > > > Alex82: > > > Ima ih :) Solidna prodaja a pronadje se i ponesto za kupovinu. Pravo vreme za prodaju kad su svi mahom kod kuce > > Isto kao kada bih ja, sa 0(nula) ocena na profilu, rekao da prodaja i kupovina idu solidno. > Mozda decko ima profil na nekom drugom sajtu.😃 Stigle su i ocene u medjuvremenu pa se sad lepo sve vidi :D
2020 07 13