Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Preporučite mesto za odmor u Srbiji

Tara.Divlja planina,Priroda prelepa.Od sega sto sam u Srbiji videla Tara mi je najlepsa.
2020 05 14
> jelena2606: > Tara.Divlja planina,Priroda prelepa.Od sega sto sam u Srbiji videla Tara mi je najlepsa. Slažem se! Tara je prelepa! Jeste da je tema Srbija ali moram spomenuti Komove u Crnoj Gori,u blizini Kolašina. Nestvarne je lepote,kao da nije od ovog sveta!
2020 05 14
Hotel Omorika na Tari! Sve preporuke moguce i za hotel i hranu i osoblje i lokaciju!
2020 05 14
Belocrkvanska jezera su super, a Srebrno jezero je po meni bas katastrofa, malo nema nista, svaki duzi borakav od dva dana je zesce smaranje. Moj suprug i ja smo bili 3 dana, plus obilazak svega okolo, i kako se vratimo nazad na Jezero, smor zesci....meni uopste to nije destinacija za neki odmor, em je preskupo....😂😂😂, sad zavisi ko sta trazi...
2020 05 17
Hvala na predlozima, da Tara je prelepa ali cena od 4000din po osobi mi malo žešća za troje. 12000din po danu je po meni puno ali hvala.
2020 05 18
Mi smo na Mitrovcu placali 25 e prenociste za nas troje,apartman...Tako da ne znam za to od 4000 po osobi,to je nesto novo...
2020 05 18
MI smo dvosoban apartman, moderan, na dobroj lokaciji u Kaludjerskim barama placali 40e po danu, 4 odrasle osobe. Izaslo nas je dakle 120e 3 dana. S tim sto se moze sigurno naci manji i jeftiniji. Pogledajte dobro ponude. :")
2020 05 18
Za jednu stvar samo da obratite paznju..Drina,odnosno kuce pored Drine.Dobro se raspitajte.Oni tamo imaju obicaj da sahranjuju na placu.Tako da smo mi iznajmili kucu sve super a "komsilik" i sa jedne i sa sruge strane uz ogradu,na placu pored,mozete misliti.Fini ljudi tihi i ne zale se na buku ,:) Nije mi bilo nesto bas strasno ali mi ni nije bio bas neki ambijent za odmor.Jbg grob sa jedne i grob sa druge strane placa.Dan danas se smejemo tome.Da ste smo videli nase face ahahahha.Takodje su kuce uz magistralu i buka je....Posle toga ide Perucac,koji je super ali da iznajnmite splav na vodi.
2020 05 18
4000 je u hotelu Omorika. Privatni smeštaj je naravno jeftiniji.
2020 05 18
Ako ste razmisljali o banji, definitivno Sokobanja😍
2020 05 26
Zlatar! Godinama smo tamo, prelepo je. Ima brvnarica za 35 eur dnevno. Priroda je fantasticna. Uvac je neverovatan, ljudi srdacni, hrana fenomenalna. E sad, sam centar polako postaje slican Zlatiboru sto je za nas u septembru prosle godine bio totalni sok. Pocelo je, nazalost,i tamo da se zida, ali ako se naravno izbegne taj potez za smestaj pa cak i setnju, sto je savrseno moguce, nema mu premca. Zimi za one koji vole skijanje, staza je super a zicara se spusta sve do centra Nove varosi.
2020 05 27
Borsko jezero, svake godine imamo sve više i više kako domaćih tako i stranih turista
2020 05 31
Vrnjačka banja, Tara, Zlatar, Goč (otvoreno Eko selo Goč, milina jedna) :)
2020 06 02
> jelena2606: > Mi smo na Mitrovcu placali 25 e prenociste za nas troje,apartman...Tako da ne znam za to od 4000 po osobi,to je nesto novo... Mi smo iznajmili za 4000 kuću na Tari :)
2020 06 04
Radim u marketingu i između ostalog bavimo se pisanjem članaka o arhitekturi u Srbiji. Nedavno smo pisali članak u saradnji sa Novim Kneževcem i dvorcu koji je tamo. :) Nisam znala za taj dvorac, ugl. divno mesto i što je danas bitno JAKO SLIKABILNO. :D Ako volite da obilazite dvorce i da se slikate naravno, toplo vam preporučujem. A delim i članak da pročitate https://www.daibau.rs/clanak/713/gradzevina_koja_skriva_tragicnu_sudbinu_svojih_vlasnika_dvorac_maldegem_u_novom_knezevcu ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1ac545c087e592ccdc15e5c064f0d83f.jpg)
2022 11 22