Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

P R E V A R A

> leona79: > https://mojekrpice.rs/forum/t/530084/pravila-sajta-jel-postoje-il-ne?page=1& > Kakva ironija. > > > AppleRed: > > > Siamese.cat: > > > Klepta mala. Samo kad se setim s kakvim je zarom branila lazunjare, na kraju je i sama postala jedna od njih. Nadam se da cete resiti problem.🙌 > > Siamese, ima još neki link tu sa njenim komentarima ili temama? izgleda da joj interpunkcija zadaje vece glavobolje nego malverzacija
2020 05 14
Apple, nije to ta devojcica, zapamtila sam kako izgleda jer je imala vise slika na svom profilu. I, rec je o SANDRI SLJEPCEVIC a ova sa fb je Aleksandra Sliijepcevic
2020 05 14
Clanica se meni predstavila i dala podatke kao Sandra Svjetlanovic. Mi smo ranije saradjivale, samo sto je ona bila kupac...
2020 05 14
Ma, devojka je bilde od pocetka
2020 05 14
> Oleloleeee: > Clanica se meni predstavila i dala podatke kao Sandra Svjetlanovic. Mi smo ranije saradjivale, samo sto je ona bila kupac... :o :o Ooopaaa, sada je pitanje ko je zapravo ona... Mislim da bi trebalo otvoriti zasebnu temu, pozvati sve clanice koje su sa njom saradjivale da napisu kako se kome predstavila. Ovo izgleda ozbiljnije nego sto je delovalo na pocetku. S obzirom da ulazi na sajt na svakih sat vremena i prati sta se pise nije nemoguce da ima jos neki profil na krpicama.
2020 05 14
I meni se predstavila kao Sandra Svjetlanovic
2020 05 14
Takodje sam i ja sam prevarena,razmena je bila u pitanju. Još pre dva meseca,obratila sam se Adminu ali nije ništa odgovorio. Poslala sam joj Zara jaknu,puder koji košta oko 3000din i nove štikle i još nešto od šminke kao poklon,a ona je meni trebala da posalje monton i torbu. Posle dve tri nedelje ne javljanja rekla je da se puder posuo po paketu i ako je bio izlepljen trakom i nije mogao da se prospe nikako imao je pumpicu i poklopac preko,rekla je da neće da mi vrati stvari jer sam navodno bezobrazna 😅
2020 05 14
Nemojte ovo shvatiti kao napad, ali zasto joj niste dali negativnu?
2020 05 14
Ja sam napravila zabunu: sandrra160796 Vazii moze. Sandra Svjetlanovic Erste Banka Saljem br racuna sutra 2020 04 11
2020 05 14
Sandra Svjetlanović . Imam uplatnicu na kojoj piše broj računa koji je poslala u poruci i njoj je na transakciji napisano da je od Anite Jakovljević. Ima članica i njenu sliku sa vajbera, samo ne znam može li da se objavi.
2020 05 14
Uglavnom, može da obriše šta hoće. Administrator može sve komunikacije da vrati i predmete, oni nisu trajno obrisani sa sajta, što ova gospođica u pokušaju, ne zna. Policija od banke može da traži sve njene podatke.
2020 05 14
Ma, pobrkala sam nema i preti mi u 15 poruka da skinem njenu sliku i ime i prezime
2020 05 14
Znači prati sve bez blama. Meni liči na dete.
2020 05 14
Nema, ja sam to pobrkala.
2020 05 14
Meni je posle 3,4 dana rekla kako ne stize zbog posla i izvinjavala se, da ce sutradan poslati njen Verenik. Taj dan i petak, nista od toga.. Kad sam je bila pozvala, pravila se mrtva hladna, jedva mi odgovarala na moja pitanja. Evo danas mi se i vratio paket.
2020 05 14