Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Novi sajt Ropito

Postoji novi sajt za prodaju krpica, Ropito. Da li ste videle? Kako vam se čini?
pre 14 dana, 21:34
Poput krpica.. Samo mi se čini da nema foruma..
pre 14 dana, 21:55
Meni se jako sviđa za sad. Cini mi se da je bolji. S obzirom da ovde ne postoji admin i ima svačega u poslednje vreme.
pre 14 dana, 21:56
Jesi li prodala nesto?
pre 14 dana, 22:12
malopre sam tek otkrila sajt i napravila profila :)
pre 14 dana, 22:23
sviđa mi se preglednost i organizacija, čini mi se da su pokupili najbolje od kp i krpica. pročitala sam pravila sajta, kao što sam rekla gore jako mi se sviđa što postoje admini.
pre 14 dana, 22:29
Za sad smatram da je rizik, obzirom da su skoro svi clanovi novi i nemaju utiske (ocene) sta god...
pre 14 dana, 22:36
I ovde je rizik kad je neko nov i na bilo kom drugom sajtu....Nisam nista jos videla....
pre 14 dana, 23:27
Meni je stigla poruka da se priključim ali profil je tek napravljen dali je još nekom stigla takva poruka?
pre 13 dana, 01:08
> KupiJeftino8871: > Meni je stigla poruka da se priključim ali profil je tek napravljen dali je još nekom stigla takva poruka? Meni. Verovatno je i ostalim clanicama
pre 13 dana, 01:14
I meni su pisali. Napravila sam nalog, bas me zanima kako ce ici prodaja :")
pre 13 dana, 04:00
Aj, pa javite. Mada ja volim MK i extra mi ide prodaja ovde, kao i na Limundu. Mrzi me da kacim sad i na tom sajtu 😂
pre 13 dana, 07:16
Meni deluje OK...
pre 13 dana, 08:17
Ja obožavam Moje Krpice 😊💋
pre 13 dana, 11:07
> OlgaBogdanov: > Ja obožavam Moje Krpice 😊💋 I ja :) najpregledniji je sajt, lako se prave oglasi, tu je i forum. Ne znam, meni je ok. Admin bio tu, ne bio ne znaci mi puno. Meni je ok. Videcu kako ce ici na tom novom, pa ako me ne bude mrzelo kacicu
pre 13 dana, 11:30
1 2 3 Sledeći