Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li nosite maske?

Zene, vec odavno ukinuto vanredno stanje, vidim da neko nosi u zatvorenom prostoru, marketima, neko ne... Da li ih nosite? Pre svega me zanima javni prevoz u Bg-u, dosad nisam isla, a uskoro krecem na posao 😊
pre 11 dana, 22:09
Da, nosim u zatvorenom prostoru, na ulici ne :) u prevozu nosim i rukavice i naocare :)
pre 11 dana, 22:46
Na otvorenom prostoru ne, osim ako bi bila bas guzva. U zatvorenom prostoru da, obavezno,za svaki slucaj😊 Usput, da li nosite apotekarske ili sivene? ☺️ Ja imam nekoliko divno sasivenih 😊
pre 11 dana, 23:03
Sivenu, obicnu od bambusa, to mi kuma sije one bsmbus pelene za bebe, pa nam je i maske sasila 😂
pre 11 dana, 23:07
> Debela_devojka: > Sivenu, obicnu od bambusa, to mi kuma sije one bsmbus pelene za bebe, pa nam je i maske sasila 😂 Ima divnih motiva. Cak i u takvoj nesreci, radovala sam se na neki nacin kada naidjem na fin materijal i dezen😀Iskreno se nadam da ih necemo nositi jos dugo...
pre 11 dana, 23:15
Ja skoro da ne izlazim iz kuce duze od dva meseca jer odatle radim duze od 10 sati dnevno pa izgubim volju (blagodeti privatne firme 😑). Isla sam uglavnom do marketa, apoteke, pijace, Kineza. Inace, nosim moju sivenu maskicu koju iskuvavam. Rucni rad posle 1h izjutra, nakon odgledanih 50ak klipova na Youtube-u. 😁 Zadnji put kad sam bila u Maksiju, pre 5, 6 dana, bila sam verovatno jedini Teletabis sa maskom -kupac- mada je cak ni par zaposlenih nije imalo 😂 U radnji u komsiluku prodavacice vise ne nose. Prosto ne zna covek kako vise da se ponasa...
pre 11 dana, 23:54
U zatvorenom prostoru obavezno nosim i maske i rukavice a nosila bi i vizir da me nije sramota😊
pre 11 dana, 23:55
Ja nekad ne,nekad da...u autu ne nosim,na ulici ne nosim,u prodavnicu da kad se setim..Nosim naocare i maska mi smeta,magle mi stakla.Trudim se da je makar u prodavnicu ponesem.Rukavice ne nosim,jer u autu imam bocicu alkohola i stalno ga koristim..sivene maske praktikujem jer se otkuvavaju...u apoteci Krsenkovic su odlicne i bile su 120din...treba se cuvati.Sad ko moze od kuce da radi,super,a ko ipak ide na posao treba da se pridzava saveta....nadam se da ce i ovo proci i da cemo moci da zivimo kao pre ove korone.I ja sam primetila da u prodavnicama skoro vise ne nose.
pre 11 dana, 00:05
Da, maske i deca i ja. Ne krećem nigde bez njih. Pogotovo na igrališta. Rukavice bas i ne, vode ima na svakom ćošku, plus alkohol uvek u rancu.
pre 10 dana, 03:04
Nosim masku a rukavice ne... Pazim se i čuvam jel sam rizična grupa.. Tetka Mici ima 42 godine i skoro svake zime imam J20.. 😎😉 Pritom naravno cigarete ne gasim.. I da se pohvalim dok su svi jeli ja sam vežbala i pila Herba life i smršala 3,700.. Činjenica je da sam oduvek imala zmisko telo😎 ali sad sam ga samo usavršila... Ahahah..
pre 10 dana, 10:24
Ja sam u pocetku nosila i rukavice dok sam ih imala, ali alergicna sam na latex a nitrilne nikako da nadjem pa idem goloruka 😁 @MiciZara, na muci se poznaju junaci 😊 Svaka cast na disciplini! Ja sam na dijeti zbog zdravstvenih razloga i prekrsila sam je na dve nedelje, ubih se slatkisima. Dala sebi oduska 😂 Evo vec sesti dan se vracam u kolosek i zasad je dobro...
pre 10 dana, 10:46
Maske nisu za zdrave ljude. A, ako smatrate da ste bezbedniji sa njima, pogotovo sa dahtanjem i vlazenjem na vrucincini, sto da ne. Mozete se i u feredze zamotati. Bas je exotic. Najjace mi je kad ih vidim po ulici sa nekim prljavim, masnim, ustavljenim rukavicama koje kao da nose vec mesecima i ne skidaju, zeludac mi se prevrce. Ko vec prati "americku" modu i ne zna da se i nove rukavice mogu naci u apoteci, takodje. Ah, sta da se radi...
pre 10 dana, 16:42
Pa, zasto su onda obavezne u posti, bankama, prodavnici? Mislim, meni se ne nosi, ali cinjenica je da su jos uvek obavezne na dosta mesta, a niko od nas ne zna da li je i koliko zdrav, i da li je negde zakacio koronu koja moze proci bez simptoma.. Vise je nosim zbog drugih ljudi, ukoliko sam negde zakacila virus, nego zbog sebe..
pre 10 dana, 17:16
Negde pise da je obavezno. Tu ne ulazim. Masku stavila nisam od povratka sa Filipina. Razmisljam da ne bese divne moje profesorke Mile i njoj slicnih da glasno i jasno kritikuju rezim javno, cini mi se sve da bi mi jos sedeli zatvoreni na po 48 + sati bez nade u oslobodjenje. Nego im zaljuljase kavez, pa kao ajde da olade malo, da na kraju stvarno narod ne pokaze zube i nastane ali pravcati picvajz.
pre 10 dana, 17:27
Pa, ja u postu moram da udjem, u banku isto tako 😂 u prodavnicama u mom kraju je obavezno jos uvek. Ne boh bas ni da disem kasirki ili salterskoj radnici u facu, ako ne moram. Ili one meni 😂
pre 10 dana, 17:37
1 2 3 Sledeći