Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

H&M i ZARA

Zašto uvek ove hitcine moraju da počinju sa Guci, Armani i Kavali...? Dajte neki i za nas sirotinju, nesto "H&M i Zara slutim da me vara" 😂
2020 06 17
Pa Vi imare hit u najavi! Ako nam Zara ode, kako se pise i prica ovih dana, pevacemo mi te stihove sa setom i ceznjom :')
2020 06 17
Mene samo odlazak Bershke može da pogodi. Mada u poslednje vreme i ona je veliko razočaranje.
2020 06 17
H&M nece sigurno....ja sam zadovoljna njihovim stvarima...narocito za decu...u mom gradu nema,ali zato u Kragujevcu ima i to mi je 45 min voznje....Bas su im stvari super.Kupila sam pre 15 dana 2 brushaltera pa cu videti kakvi su...u Takko-u nikako.Pukli posle mesec dana.Bila je neka rasprodaja i eto ja naletim na jos par stvarcica.Imam i dosta stvari sto sam dobila na poklon za decu i eto jos uvek nose i nista se nije promenilo.
2020 06 17
Ja ne znam čemu uopšteno tolika pomama oko Zarinih stvari. Ništa posebno ovenčano "markom" i visokom cenom. Daleko više cenim dizajn no name turskih proizvođača (bar su standardizovani i sa ukusom) a od naših neprevaziđen kralj stila je definitivno Vogeli. Kakve Zare, kakvi bakrači.
2020 06 17
> KristinaCa12: > H&M nece sigurno....ja sam zadovoljna njihovim stvarima...narocito za decu...u mom gradu nema,ali zato u Kragujevcu ima i to mi je 45 min voznje....Bas su im stvari super.Kupila sam pre 15 dana 2 brushaltera pa cu videti kakvi su...u Takko-u nikako.Pukli posle mesec dana.Bila je neka rasprodaja i eto ja naletim na jos par stvarcica.Imam i dosta stvari sto sam dobila na poklon za decu i eto jos uvek nose i nista se nije promenilo. Kad ste vec dolazili kod nas u Kg...jel jos uvek primaju staru robu za reciklazu u H&M? Meni je Plaza na 20 min hoda, ali nisam isla jos od pre korone. :')
2020 06 17
Nisam videla da bilo sta primaju..mozda da,ali nisam obracala paznju...bolje sto nisi isla.Red u Waikiki je bio od ispred do kase...navalili ljudi kao da se taj dan zatvaralo.Ja nikad takvu scenu videla nisam bar ne u Plazi.
2020 06 17
> KristinaCa12: > Nisam videla da bilo sta primaju..mozda da,ali nisam obracala paznju...bolje sto nisi isla.Red u Waikiki je bio od ispred do kase...navalili ljudi kao da se taj dan zatvaralo.Ja nikad takvu scenu videla nisam bar ne u Plazi. Ahahahahaha...mogu da zamislim. Ima moja mama jednu izreku za takve situac.: "biju ko nece" :)
2020 06 17
H&M je bio vrh, al pre dve godine. Pre dve godine na zimu uzmem hulahopke deci i atlet majice i poneku stvarčice, oko 22000 sam im ostavila. Te čarape se još nose. I ove sad zime ja odem i opet uzmem tako čarape, zapakovane po dva para isto sve kao pretprošle zime i cena im ista. A one se rastegle, posle 3 pranja, katastrofa. Al zato u Letu, nakupujem fino Kanza i sl. I Kanz mi je zakon. U c&a mi je kvalitet skroz uz cenu.
2020 06 17
> kaileenakala: > Ja ne znam čemu uopšteno tolika pomama oko Zarinih stvari. Ništa posebno ovenčano "markom" i visokom cenom. Daleko više cenim dizajn no name turskih proizvođača (bar su standardizovani i sa ukusom) a od naših neprevaziđen kralj stila je definitivno Vogeli. Kakve Zare, kakvi bakrači. ✔️✔️✔️✔️✔️
2020 06 17
> kaileenakala: > Ja ne znam čemu uopšteno tolika pomama oko Zarinih stvari. Ništa posebno ovenčano "markom" i visokom cenom. Daleko više cenim dizajn no name turskih proizvođača (bar su standardizovani i sa ukusom) a od naših neprevaziđen kralj stila je definitivno Vogeli. Kakve Zare, kakvi bakrači. Meni je od spanskih brendova najdrazi Cortefiel (valjda to ide sa godinama da tezim "klasici" kad je forma u pitanju, a vazan mi je kvalitet kroja i materijala). A od domacih mi je potpuno otkrice Ballary - proizvodnja im je u Topoli. Preth.godina su bili bas povoljni tj odnos cena-kvalitet, sad vidim da intenzivno rade na brendiranju i marketingu pa su im cene u visem rangu.
2020 06 17
Zara je popularna jer su im u suštini klasične stvari sto i mladje i starije vole, svedene. Meni bar tako izgleda. Jednostavne boje, ili lepo uklopljene šare. Kvalitet isti kao u turskoj proizvodnji. Ništa drugačije.
2020 06 17
Ubise me noge od zarinih patika. Pokusala sam da ih prodam, vidim devojke nose, ali sam ih ostavila eto nek se nadju, ali to je toliko neudobno, uzas jedan, a cena uopste nije niska, 6000 su bile nove. A hummel sam kupila pre 4,5 godine na snizenju 70% za 2500 i evo jos sljakaju kao prvog dana. Od ovih zarinih sam zaradila zuljeve, kao da sam baustelac
2020 06 17
Ja sve Adidas koje uzmem furam godinama. Uskoro treba da uzmem još neke ali nikako da odem i nadjem naesto dobro jer nikud i ne idem. Najradije bih neke crne, jer belih imam tri para. I to uvek uzmem na sniženju to je perfekcija jedna od patika. Zara obuću nisam nikad ni probala,ne znam. A i jesu skupi za kvalitet. Imam mub od kožne obuće, a ove za izlaske su mi sve postale male na moju debelu nogu, i ne bih se usudila da uzimam neke, da se blamiram pri probanju. Svi ti brendovi za "srednju klasu" su kvalitet ravan turskoj robi. Al i ovi po manjim radnjicama sto prodaju tursko se ne daju,roknuli cenu samo tako. Zato Guci, Kavali, Armani ima kod gancija iza svakog vasara ili na naklon pijacama. I to originali. Ko voli nek izvoli, meni bi bilo mučenje da šetam tuda sa malom decom.
2020 06 17
@Malaodstila, Primaju u h&m-u stvar za reciklazu, bas sam nosila u ponedeljak. Jedna osoba moze da odnese istovremeno dve kese iz prodavnice. Bitno je da budu pune, nema ogranicenja u smislu broja stvari.
2020 06 18
1 2