Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li neko ima proverenu informaciju

Spominju opet vanredno stanje nakom izbora. Da li je moguće? Ima li nekoga ovde ko ima neku informaciju o tome sta mozemo ocekivati
2020 06 18
Mozemo ocekivati svasta...danas 94 zarazenih,ali to je jer je preko 6000 testirano.Pa da testiraju 10000 bilo bi zarazenih preko 300.Cula sam i ja da ce opet uvesti vandredno stanje.Ali mi nije jasno sto ga sad ne uvedu nego posle izbora.Znaci moze da bude 150 zarazenih,ali izbori moraju biti.
2020 06 18
Pa zato sto bi pukli na izborima kao zvecke, logicno.
2020 06 18
Zar ne bi ono da ce opet od Septembra vanredno?! Skapirali smo odavno da je sve to "politicki" bilo i onaj prvi put da mogu da vrsljaju kako hoce dok je raja zakljucana. Vrlo je moguce da bude opet, ako nisu sve svoje poslice zavrsili. Ovaj viruscic im je super legao. "Groblja ce biti puna" - ljudi pamet u glavu.
2020 06 18
> KristinaCa12: > Mozemo ocekivati svasta...danas 94 zarazenih,ali to je jer je preko 6000 testirano.Pa da testiraju 10000 bilo bi zarazenih preko 300.Cula sam i ja da ce opet uvesti vandredno stanje.Ali mi nije jasno sto ga sad ne uvedu nego posle izbora.Znaci moze da bude 150 zarazenih,ali izbori moraju biti. Nego, da li jos veterinari rade testiranja na ljudima kao na pocetku...😆 Napredno, nema sta.
2020 06 18
> Lena0604: > Zar ne bi ono da ce opet od Septembra vanredno?! > Skapirali smo odavno da je sve to "politicki" bilo i onaj prvi put da mogu da vrsljaju kako hoce dok je raja zakljucana. > Vrlo je moguce da bude opet, ako nisu sve svoje poslice zavrsili. Ovaj viruscic im je super legao. > "Groblja ce biti puna" - ljudi pamet u glavu. Pa, logicno bi i bilo u septembru, nego bas tako i ja midlim, nisu stigli da obave sta su imali pre izbora, pa da peru pare dok mogu. Ja se iskreno nadam, ako se nesto i desi, da ce biti samo mere i slicno, a ne bas da nas zatvaraju. Taman smo malo dosli sebi, vratili se na posao, finansijski se oporavili koliko toliko i sada da nas zatvore opet. Uzas bi bio. Sad mi drugadica rece, posto ima kontrole neke na vma, da joj je čekar rekao da dodje sutra da to zavrsi, jer od skedece ned ponovo nece moci...
2020 06 18
Ne znam gde procitah , negde na fejsu ali ne znam ko je preneo vest, pise da nece biti skole od septembra, uveliko se sprema on line nastava od septembra .Takodje i za vanredno stanje i policijski cas se pise da ce biti opet nakon izbora.Sta je istina, ostaje nam da vidimo
2020 06 18
Potpuna kontrola. Strahota.
2020 06 18
Ja sam isto cula da snimaju nastavu za od septembra... Vise se plasim ponovnog smanjivanja plata, ovo Bog nece vratiti u ovom veku...
2020 06 18
Ma da li se vi to salite ?! 🤯🤯🤯
2020 06 18
I ja mislim da ce opet vanredno posle izbora, ako krene opet mi iz studentskih domova letimo prvi napolje tako da vas obavestavam blagovremeno 😂 I moram da skrenem paznju da fakulteti se nisu organizovali opsti je haos sa profesorima, domovi nisu bili denzifikovani kao sto je bilo na tv vec uzasno prljavi, a na sve to nas samo premestaju i ne daju 3 osobe u sobi a dozvoljeni skupovi od po 1000 ljudi... pa ko ovde koga zeki??
2020 06 18
Ja se iskrrno nadam da je spinovanje, jer nasa privreda ne moze da izdrzi jod jedno vanredno stanje, sve ce potonuti nacisto. Valjda imaju gram mozga da ne preduzumaju takav korak. Ok mi je mozda pojacavanje mera, eventualno da se nose maske, rukavice, ma ok mi je i policijski cas nocu, ako mora, ali opet pi par dana da smo zatvoreni u kuci, da ne ide gradski prevoz. Ma, daaj.
2020 06 18
Zaova mi radi kao doktorka u domu zdravlja, i kaže da će ga biti opet već tokom sledeće nedelje Porasto je br zarazeniih od ceninog slavlja(ona je zarazena njen sin, Zeljko Mitrović još neki sa pinka) a tek će rasti broj zarazenih od derbija sto je bio od ovog skupa kad je bio tenis zavikend
2020 06 18
Izdrzite jos malo, sprema cika Bil vakcinu.
2020 06 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3441714d7407a9fa6a4ff34d67235f4d.jpg)
2020 06 19
1 2