Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SAVET - Kupac hoce da reklamira proizvod koji odgovara opisu??

> ElenaPt: > Vidim takodje da pisete da bi i vi mogli da okrivite kupca jer nije pitala na koju visinu se odnosi > Kupac nema ni potrebe da pita,niko nije baba Vanga,prodavac je taj koji je duzan da naglasi sve sto treba ili to dokumentuje fotografijama Hvala najlepše na mišljenju
2020 07 03
Lepo santimetar staviš pored stvarčice koju prodajes i slikaš. Onda sve bude jasno. Ne moraš ništa da crtaš i dosta je uvjerljivije. A santi metar ako je 100 dinara na pijaci, ne verujem ni da je toliko. A ovde je rješenje da vratite novac kupcu, ali kupac i Vi platite poštarinu po pola. Ovu povratnu, jer je prethodnu platio kupac. Ili čak celu Vi. Neko gubi pare za nesto sto nije ni dobio. A sve bi bilo lakše da uopšte ne vršite reklamaciju. Kao mnoge ovde pa nikom ništa. Koliko puta sam na netu kupila mačku u dzaku...
2020 07 03
Iskreno ja nikada nisam videla da se visina torbe meri sa ruckama, a kupujem razne, postarske , male za plazu volim ih i uvek one koje prodajem merim posebni i onda merim osebno kolike su rucke ili ako ima dugacak kajs to posebno mere kolko je dugacak ali zajedno ne Ja bi isto odreagovala , ipak treba i druga strana da se saslusa a odma od starta ste stvalili kao da kriv kupac. Znam da ima svega ovde ali stvarno ima clanica koje sve u detalje mere ili napomenu nesto i jos vas je pitala vezano za to ali oglusili ste se . A ptt snosi onaj ko je pogresio Pogledajte malo cb grupe n a fb kojima se zale prodavc i kupci sta bi vam rekli i raspituju se za prodavce i kupce pre kupovine jer ja tamo sad vise kupujem jer sma sigurnija a ovde od "provereni" prodavaca ili onih sa kojima sve lepo mogu da pitam i dogovorim se. Greske se desavaju . Nisam pristrasna ali nije do kupca greska
2020 07 03
Zamisljam kako, npr., u opisu torbe koja se nosi na ramenu, pise: Visina torbe metar i dvanaest cm :) Ma, hajte, otkad se rucke racunaju u visinu torbe? Kupac je potpuno u pravu.
2020 07 04
Torba se meri cela sa ruckama!!!logicno je da torba ne moze da bude kao dzak a rucka ni na ramena da stane,bitno je koje je duzine kajisa vi kad se merite,merite i glavu ili se merite bez glave btw????
2020 07 05
> TatCat: > Zamisljam kako, npr., u opisu torbe koja se nosi na ramenu, pise: Visina torbe metar i dvanaest cm :) Ma, hajte, otkad se rucke racunaju u visinu torbe? Kupac je potpuno u pravu. To Sam I ja pomislila ,:)
2020 07 05
Torba se meri bez ručki a ako su kojim slučajem i one uračunate u dimenzije onda se obavezno naznači da je mereno sa ručkama, inače se kupac dovodi u zabludu,namerno ili nenamerno.
2020 07 05
1 2