Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Preporuka za dobar Second Hand

U Beogradu,a naravno moze i za druge gradove.. Koji Second handove vredi obići?kakve su cene,izbor...
2020 07 15
Textile House lanac second hand-ova, ima ih dosta u Beogradu i stvarno vecina ima odlican izbor odece - u zavisnosti od velicine prodavnice. Nalazila sam bas dobre ulove koje godinama nosim :D
2020 07 15
Kako se kreću cene...konkretno me interesuju Teksas sortsevi i neke stvari za leto
2020 07 15
Pa sad, to Vam ne mogu tacno reci jer zavisi od par stvari: 1. Marka garderobe, neke stvari su malo 'skuplje' jer su kvalitetnije marke. Neki drugi second hand-ovi imaju cak i 'Exclusive' odeljak odece gde ne podleze regularnim popustima vec nekim specijalnim, odvojeno od toga 2. Koja je nedelja od nove kolekcije, oni kad dobiju novu kolekciju idu prvo regularne cene pa onda idu popusti. Krece se u procentima a onda u jednom trenutku ide ono "Sve po 500/450/350/250/150" Nisam dugo isla u centar da ih cekiram, ali mogu se naci za povoljan novac bas dobri komadi odece. Svakako jeftinije nego sad kupiti u radnji, narocito ako imaju snizenje moze se naci sigurno za smesne pare
2020 07 15
Snatch na zelenom vencu, mozete ih naci na instagramu @snatch.bgd
2020 07 15
> TKatarina: > Snatch na zelenom vencu, mozete ih naci na instagramu @snatch.bgd Pogledacu bas
2020 07 23