Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Savet o prodaji

Uopšte mi ne ide prodaja na ovom sajtu, pa ne zanima da li nešto radim pogrešno. Da li su mi slike loše? Loši opisi? Ne prodajem ono što se traži? Da li mogu dobiti savet od nekog ko ovde ima razvijen profil i odličnu prodaju? (:
pre 28 dana, 13:40
Iskreno po mom mišljenu ti je super profil i pristupačne cene ,ali generalno u zadnje vreme je slabija prodaja na sajtu ne znam ni ja u čemu je problem , meni je unazad 15tak dana išlo odlično svaki dan sam imala posiljke ali ovih zadnjih dana slabije tuk tak neka prodaja.
pre 28 dana, 13:55
I ja se pitam da li mi je profil los pa mi ne ide🤷🏽‍♀️
pre 28 dana, 14:10
Preporucujem da u naslovu predmeta napises ime marke,tipa Zara haljina i sl.jer ako cemo iskreno to vise skrene paznju na sam oglas ,obnavljaj oglase kad imas vremena,obrises stare,inace ,mislim da ti je sasvim dobar profil,slike su dobre,ciste,lepo predmeti izgledaju,a opisi su ti malo kratk. I jedina zamerka je opis samog profila,da ide unapred uplata,ipak si pocetnik,tj malo ocena,pa su clanice nepoverljive i ono da nedajes mere,to mi je suludo,jer mere su nesto sto treba napisati ako ne opisu samog predmeta onda po zahtevu
pre 28 dana, 14:14
"Ne merim" Ovo bas odbija. Prvo, ovo je online prodaja i kupac ne mozes da isproba ili uzivo vidi predmet pa da proceni da li ce odgovarati. Sama oznaka ne mora da znaci da odgovara standardu. Npr. meni u zavisnosti od brenda nekad odgovara XS, a nekad S, nekad mi je i S veliko kao npr. Superdry kosulje. One su navodno S, a meni dve ruke mogu stati , ramena plivaju, obucem preko duksa i dalje mi veliko... O donjim delovima da ne govorim koliko su mere od znacaja.
pre 28 dana, 14:44
Svima definitvno u poslednje vreme ide slabo prodaja, rekla bih da je zbog porasta broja obolelih i situacije u državi.
pre 28 dana, 15:01
> Esprit21: > "Ne merim" > Ovo bas odbija. Prvo, ovo je online prodaja i kupac ne mozes da isproba ili uzivo vidi predmet pa da proceni da li ce odgovarati. Sama oznaka ne mora da znaci da odgovara standardu. Npr. meni u zavisnosti od brenda nekad odgovara XS, a nekad S, nekad mi je i S veliko kao npr. Superdry kosulje. One su navodno S, a meni dve ruke mogu stati , ramena plivaju, obucem preko duksa i dalje mi veliko... O donjim delovima da ne govorim koliko su mere od znacaja. Da, mere su jako bitne. Ja ne bi kupila odredjene stvari da mi ne daju mere, narocito od marki cije kalupe ne poznajem
pre 28 dana, 15:03
> MarinaMili: > Svima definitvno u poslednje vreme ide slabo prodaja, rekla bih da je zbog porasta broja obolelih i situacije u državi. Apsolutno, i ja mislim da je ovo glavni razlog
pre 28 dana, 15:04
Ne merim jer su moji ukućani izgubili svaki metar u kući, a uplata pre slanja je jer tata šalje pakete i ne snalazi se oko diktiranja računa (: Ja nosim XS i dobar deo robe ima slika kako stoje I svako može dobiti moje mere da uporedi sa svojim i da odredi da li bi artikal odgovarao.
pre 28 dana, 15:16
Na svakom predmetu imam detaljan opis,sve moguce mere. Slike mozda nisu profesinalne jer nisam profesionalac. Stan mi je takav da mi zgrada koja je pored baca senku pa sam prinudjena da slikam blicem. Ne znam sta je razlog. Cak i dajem predmete po ceni koju bi kupac smatrao da je valjana i mogao da plati. Ne znam u cemu je problem.Neki savet?
pre 28 dana, 15:24
> DragoslavaCiric: > Na svakom predmetu imam detaljan opis,sve moguce mere. > Slike mozda nisu profesinalne jer nisam profesionalac. > Stan mi je takav da mi zgrada koja je pored baca senku pa sam prinudjena da slikam blicem. > Ne znam sta je razlog. > Cak i dajem predmete po ceni koju bi kupac smatrao da je valjana i mogao da plati. > Ne znam u cemu je problem.Neki savet? Najbolje je da Vam podloga bude jednobojna,nikako šarena jer onda izgleda haotično i odvlači pažnju sa glavnog artikla. Najbolje je da pozadina bude bela ili svetla i naravno svetlo je jako važno. Ni moje fotografije nisu nešto ali znam da je glavoboljno i neprivlačno gledati kad je šareniš na slici. Pozdrav. :)
pre 28 dana, 15:40
> UltraStore: > Uopšte mi ne ide prodaja na ovom sajtu, pa ne zanima da li nešto radim pogrešno. Da li su mi slike loše? Loši opisi? Ne prodajem ono što se traži? > Da li mogu dobiti savet od nekog ko ovde ima razvijen profil i odličnu prodaju? (: Nema nikakvog pravila za prodaju ali najbolje se prodaju brendirane stvari,originali i kopije a rekla bih da je leti inače slabija prodaja. Mere su najvažnije jer niko nema novac za bacanje.Najbolje je da uz svaki oglas napišete tačne dimenzije,sastav materijala i maksimalan broj slika da ne biste morali svakom ponaosob meriti i slati slike plus se nervirati jer većina članica ne odgovori ništa posle toga. Kad sve napišete i uslikate onda ste mirni i obratiće Vam se uglavnom onaj ko je stvarno zainteresovan za kupovinu. :)
pre 28 dana, 15:56
Neće se tebi kupci prilagođavati imaš li metar ili ne, šalje li deka, baka, tata, mama. Ako želiš da prodaš, ponekad ćeš morati da meriš otvor pazuha, "dubinu" rolke, poluobim nogavice kupaceg (da, sve iz iskustva primeri). U radnji ti vidiš, probaš, pipneš, ovde je sve na slepo. Ja merim sve I najmanje zameram kad mi to neko traži
pre 28 dana, 15:58
UltraStore, meni se svidja vas profil, mislim da su i cene korektne. Vidim da imate dosta farmerica, mozda da slikate ovako kao ja, da se vidi dubina sa prednje strane. Kazem to, jer ovih dana prodajem non stop samo farmerke. Svakog dana po par, dva. Mislim da se to bas trazi. I savetujem obnavljanje oglasa. :)
pre 28 dana, 16:00
Najbolje je da Vam podloga bude jednobojna,nikako šarena jer onda izgleda haotično i odvlači pažnju sa glavnog artikla. Najbolje je da pozadina bude bela ili svetla i naravno svetlo je jako važno. Ni moje fotografije nisu neke ali znam da je glavoboljno i neprivlačno gledati kad je šareniš na slici. Pozdrav. Probala sam i to.XY puta.Jednobojna mi baca senku,slika nije jasna. Neke stvari sam nosila u komsiluku,prosto ne mogu da dosadjujem stalno. Te slike su mi odlicno uspele ali glavna stvar je prirodna svetlost. U svakom slucaju,hvala!
pre 28 dana, 16:00
1 2 3 4 Sledeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj