Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li je za negativnu?

Jecke jeste li dobili pare nazad? Koliko se secam rekla je pocetkom avgusta da ce vratiti.
2020 08 08
> Esprit21: > Jecke jeste li dobili pare nazad? Koliko se secam rekla je pocetkom avgusta da ce vratiti. Nisam, kao što sam i očekivala
2020 08 08
Slazem se sa clanicama, uzas 😬 Stvarno su velika ostecenja 🤭
2020 08 23
Istu marku jakne imam i znam da je skaj.Unutra nije problem,ali koliko vidim to spolja ne znam da li neko moze da resi.Ja sam vec davno pitala u vezi sredjivanja skajane jakne i veruj mi da nisam nasla resenje.Dobila sam takvu na poklon i znala sam da ima ostecenje.Clanica mi je sve rekla.Probaj da ponovo kontaktiras sa njom da ti vrati pare,ali to znam da je teze,jer vidim da nije od reci,ako nista,poklonite nekome.Mozda ce znaciti. Sad vidim da je tema odavno.Verovatno ni do danas pare nisi dobila.Negativna kao vrata.
2020 08 24
> KristinaCa12: > Istu marku jakne imam i znam da je skaj.Unutra nije problem,ali koliko vidim to spolja ne znam da li neko moze da resi.Ja sam vec davno pitala u vezi sredjivanja skajane jakne i veruj mi da nisam nasla resenje.Dobila sam takvu na poklon i znala sam da ima ostecenje.Clanica mi je sve rekla.Probaj da ponovo kontaktiras sa njom da ti vrati pare,ali to znam da je teze,jer vidim da nije od reci,ako nista,poklonite nekome.Mozda ce znaciti. > Sad vidim da je tema odavno.Verovatno ni do danas pare nisi dobila.Negativna kao vrata. Obućari uglavnom popravljaju i stvari od kože. Jednom sam odnela predmet od skaja koji je počeo da se guli i rečeno mi je kada jednom krene da se guli ne vredi više ničemu ne vredi i da se prava koža ne guli 😕. Ako neko zna rešenje za skaj koji se guli neka ga ostavi ovde, možda će pomoći nekim članicama. A novac nisam dobila.
2020 09 03
1 2 3 4 5