Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje prevarant tina adamovic

tina adamović https://mojekrpice.rs/tinaadamovic-120057 Dobila je predmet, i odbija da ga plati (jer je članica https://mojekrpice.rs/andrijanaana1-131862 u pošti zaboravila da stavi otkup) Svi koji prate krpice se sećaju kako je tina adamović sa fejk profila spotter delila ovde pravdu, a sad je sama postala prevarant i lopov.
2020 07 22
Budaletino raspala . Da nisi iznela podatke o licnosti u temama i utisku ,mozda bi se sredio problem. Sada, nema sanse . Zovi me lopovom, prevarantom itd ,peni svoju politiku ,za novac mozes da cekas do kraja zivota. Tuzi me ,to ti je jedino ostalo . Zbogom ostaj
2020 07 23
Uplati članici novac koji si joj dužna. Budi fer, kao što si bila i pre. 1900 din si dužna
2020 07 23
> 116god: > Uplati članici novac koji si joj dužna. > Budi fer, kao što si bila i pre. > 1900 din si dužna Izvini da li ti zastupaš dotiču oštećenu članicu??? Ja koliko sam videla otkup je plaćen, tj paket 200 din.. Sve i da je prodavac pogrešio, mogao je na lep način tražiti svoj novac.. A ne da objavljuje lične podatke.. I angažuje tebe sa multi nalogom.. A ti, ti izigravaš nekog advokata bez muda i pišeš sa multija.. Ajte molim vas, pa koga ti ovde zajebavaš tako dokona??? Za neke stvari dušo treba imati petlju a ne ovako kako ti radiš.. Lako je pisati sa naloga napravljenog da bi se neko ispljuvao.. Zato dokona devojčice drži se svoje livade i kante.. Što se oštećene tiče mogla je reći da joj dotična Tina duguje i 10.000... Gde su validni dokazi??? Članica treba adminu da se obrati.. Ako je kriva neka plati ali za sve trebaju dokazi..
2020 07 23
Ja mu ovde dođem kao advokat tužene strane😎🤣😭
2020 07 23
Ja ne verujem sta sam upravo procitala od osobe koja se nekad kao borila za neku pravdu, svesno ne zelis da uplatis clanici novac svaka tebi cast ako mozes mirno da spavas , greske se desavaju nama je pogresno otkucala radnica u posti racun za telefon pa smo muke imali dok smo ispravili to za 90 dinara a ti si prvo sve negirala a sad em si ostetila clanicu em je vredjas, ja sam bez teksta zaista.Meni je greskom stigla uplata jednom odmah sam se javila clanici da joj vratim pare jer ih nisam zaradila vec su mi greskom poslate PostNet uplatom takodje se desilo da su paketi poslati pogresnim clanicama no vraceni su i svaka je dobila svoj Clanici koja je ostala bez para opusteno sve se vraca sve se placa kad god me je neko prevario vratilo mi se dobro na drugoj strani tako da vrati se i prevarantu bez brige sve to karma resi. Prosto coveka vise nista ne moze iznenaditi.A te fore htela sam da ti uplatim da si htela ne bi rekla clanici pogresila si broj a podatke naravno i ja da sam prevarena podatci odma idu javno na net to se radi i na lalafo prevaris nekoga kako bi drugi znali ko je prevarant podatci idu javno.Nazalost niko ne sme nista da kaze na ovu temu samo zato sto se radi o Spoteru inace da je neko drugi u pitanju bilo bi komentara i komentara , ne mogu se cudu nacuditi.Inace Mici Zara ako nisi videla prepisku clanica je lep nacin rekla da greskom nije stavljen otkup dok je Tina odgovcorila svesno pogresili ste broj tako da....
2020 07 23
Ova micizara je definitivno jedna od najglupljih na ovom sajtu. Članica je zaboravila da navede otkup, ova tina je dobila samo da plati ptt, a predmet ne. S obzirom da zna da duguje članici 1900 din neka joj uplati.
2020 07 23
> bloodytears: > Ja ne verujem sta sam upravo procitala od osobe koja se nekad kao borila za neku pravdu, svesno ne zelis da uplatis clanici novac svaka tebi cast ako mozes mirno da spavas Bravo, potpisujem sve. Ovde je tina adamovic delila pravdu kao spotter, a sad sama ispada gnjida, i duguje novac.
2020 07 23
> bloodytears: > Ja ne verujem sta sam upravo procitala od osobe koja se nekad kao borila za neku pravdu, svesno ne zelis da uplatis clanici novac svaka tebi cast ako mozes mirno da spavas , greske se desavaju nama je pogresno otkucala radnica u posti racun za telefon pa smo muke imali dok smo ispravili to za 90 dinara a ti si prvo sve negirala a sad em si ostetila clanicu em je vredjas, ja sam bez teksta zaista.Meni je greskom stigla uplata jednom odmah sam se javila clanici da joj vratim pare jer ih nisam zaradila vec su mi greskom poslate PostNet uplatom takodje se desilo da su paketi poslati pogresnim clanicama no vraceni su i svaka je dobila svoj Clanici koja je ostala bez para opusteno sve se vraca sve se placa kad god me je neko prevario vratilo mi se dobro na drugoj strani tako da vrati se i prevarantu bez brige sve to karma resi. Prosto coveka vise nista ne moze iznenaditi.A te fore htela sam da ti uplatim da si htela ne bi rekla clanici pogresila si broj a podatke naravno i ja da sam prevarena podatci odma idu javno na net to se radi i na lalafo prevaris nekoga kako bi drugi znali ko je prevarant podatci idu javno.Nazalost niko ne sme nista da kaze na ovu temu samo zato sto se radi o Spoteru inace da je neko drugi u pitanju bilo bi komentara i komentara , ne mogu se cudu nacuditi.Inace Mici Zara ako nisi videla prepisku clanica je lep nacin rekla da greskom nije stavljen otkup dok je Tina odgovcorila svesno pogresili ste broj tako da.... Moj komentar je napisan zbog iznošenja ličnih podataka.. Sve se moglo rešiti na drugi način.. A ne da neko sa multi naloga brani prodavca.. Ima li taj prodavac jezik??? I trebamo li mi da brinemo njenu brigu... Ili trebamo javno da linčujemo dotičnu Tinu?? Greške se dešavaju svakako, ali ni ja joj novac ne bi uplatila posle iznošenja ličnih podataka.. Mislim da bi svakako se to rešilo i novac bi bio vraćen..
2020 07 23
Podaci su tu kao dokaz da članica govori istinu, kad joj uplati ono što je dužna sigurno će obrisati negativan utisak.
2020 07 23
> 116god: > Ova micizara je definitivno jedna od najglupljih na ovom sajtu. > Članica je zaboravila da navede otkup, ova tina je dobila samo da plati ptt, a predmet ne. > S obzirom da zna da duguje članici 1900 din neka joj uplati. Drži se ti dušo svoje livade i kante I prestani da mučeš.. Izađi iz mišije rupe pa kucaj sa pravog nika.. Što se moje pameti tiče nemaš potrebu da mi ti daješ dijagnozu.. Pozabavi se svojom.. A ja sam se mnogo uzbudila na tvoj komentar.. Da, iznošenje ličnih podataka je nepotrebno.. A njih dve same to mogu da reše.. I bez tebe i bez mene.. A ako ti ne prija moj način komunikacije jbg.. Videh da si prva počela da vređaš članicu pa hajde i ja da sa tobom komunicira na tvom nivou..
2020 07 23
> bloodytears: > Ja ne verujem sta sam upravo procitala od osobe koja se nekad kao borila za neku pravdu, svesno ne zelis da uplatis clanici novac svaka tebi cast ako mozes mirno da spavas , greske se desavaju nama je pogresno otkucala radnica u posti racun za telefon pa smo muke imali dok smo ispravili to za 90 dinara a ti si prvo sve negirala a sad em si ostetila clanicu em je vredjas, ja sam bez teksta zaista.Meni je greskom stigla uplata jednom odmah sam se javila clanici da joj vratim pare jer ih nisam zaradila vec su mi greskom poslate PostNet uplatom takodje se desilo da su paketi poslati pogresnim clanicama no vraceni su i svaka je dobila svoj Clanici koja je ostala bez para opusteno sve se vraca sve se placa kad god me je neko prevario vratilo mi se dobro na drugoj strani tako da vrati se i prevarantu bez brige sve to karma resi. Prosto coveka vise nista ne moze iznenaditi.A te fore htela sam da ti uplatim da si htela ne bi rekla clanici pogresila si broj a podatke naravno i ja da sam prevarena podatci odma idu javno na net to se radi i na lalafo prevaris nekoga kako bi drugi znali ko je prevarant podatci idu javno.Nazalost niko ne sme nista da kaze na ovu temu samo zato sto se radi o Spoteru inace da je neko drugi u pitanju bilo bi komentara i komentara , ne mogu se cudu nacuditi.Inace Mici Zara ako nisi videla prepisku clanica je lep nacin rekla da greskom nije stavljen otkup dok je Tina odgovcorila svesno pogresili ste broj tako da.... Slažem se u potpunosti i isto se čudom ne mogu načuditi.
2020 07 24
I meni je jednom prilikom stigao paket za koji sam platila samo poštarnu, bez otkupa. Toga članica nije bila ni svesna, dok je ja nisam kontaktirala i zatražila joj broj računa kako bih istog momenta uplatila novac. No, ja sam od onih "dužnika" kojima se zavrti u glavi kad shvate da duguju, pa moraju da sednu i izbroje do deset dok im napad panike ne prođe. 🤣 Šalu na stranu, ja i ne znam ko je Spotter i koja je pozadina te priče, ali nivo bezobrazluka ovde ne prestaje da me iznenađuje. Naopako.. 🙃
2020 07 24
> AnjaPaola: > I meni je jednom prilikom stigao paket za koji sam platila samo poštarnu, bez otkupa. Toga članica nije bila ni svesna, dok je ja nisam kontaktirala i zatražila joj broj računa kako bih istog momenta uplatila novac. > No, ja sam od onih "dužnika" kojima se zavrti u glavi kad shvate da duguju, pa moraju da sednu i izbroje do deset dok im napad panike ne prođe. 🤣 > Šalu na stranu, ja i ne znam ko je Spotter i koja je pozadina te priče, ali nivo bezobrazluka ovde ne prestaje da me iznenađuje. Naopako.. 🙃 Spotter je tinin multi nalog sa kojim se nekad zalagala za pravdu na ovom sajtu i lovila prevarante. Toliko o tome
2020 07 24
> MiciZara: > Moj komentar je napisan zbog iznošenja ličnih podataka.. Sve se moglo rešiti na drugi način.. > A ne da neko sa multi naloga brani prodavca.. > Ima li taj prodavac jezik??? > I trebamo li mi da brinemo njenu brigu... > Ili trebamo javno da linčujemo dotičnu Tinu?? > Greške se dešavaju svakako, ali ni ja joj novac ne bi uplatila posle iznošenja ličnih podataka.. Mislim da bi svakako se to rešilo i novac bi bio vraćen.. Da, evo u ovoj prici je najbitnije to ko koga brani. Boze sacuvaj. Ovo je moglo i Vama da se desi, i sigurno Vam u tom trenutku ne bi bilo bitno da li cete Vi pricati o tome ili neko drugi. A o prevarantima valjda trebamo svi biti obavesteni. I zanimljivo da neke clanice ovde jos uvek veruju u bajke... podaci sigurno nisu bili izneseni pre kontaktiranja clanice, a po njenom utisku se jasno vidi da nema ni malo srama i da joj ni u jednom trenutku nije palo na pamet da uplati novac, vec je sva bitna sto je clanica pogresila, a ona nesto na neposten nacin dobila besplatno. Sramota koliko nas ne dotice nesto ako ne pogadja direktno nas. Bolje da ste zaobisli objavu, nego sto banite prevaranta.
2020 07 24
1 2 3 4 5