Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje prevarant tina adamovic

> srebrna: > > lokibg: > > Gospode boze, ljudi umiru od bolescine, gube posao, bliznje, ograniceno im je kretanje, ne znaju kako ce deca da im idu u skolu od 1.septembra....ali kad se resi problem tagova svanuce nam svima...nivo besmisla beskonacan! Ili sto bi @srebrna rekla: dimenzija X > Kada stignemo do 5% rešenih tagova, BDP krpica ima da nam bude najjači u regionu! Vlasnici su duzni svima da isplate po 100e, kako biamo napravili helikopter efekat i ave pare šotrosili na mk
2020 07 24
Ako ćemo o književnosti. "Šta je pisac hteo reći" je stvar slobode tumačenja čitaoca. Medalja ima dve strane s tim što je jedna uvek malo izlizanija od upotrebe.
2020 07 24
Prijatan dan, svima 😉
2020 07 24
> kaileenakala: > Ako ćemo o književnosti. "Šta je pisac hteo reći" je stvar slobode tumačenja čitaoca. Medalja ima dve strane s tim što je jedna uvek malo izlizanija od upotrebe. Upozorava na opasnost od hlamidije kojoj se izlaze upotrebom bazena
2020 07 24
Pitam se sta ce prvo da mi iskoci u pretrazi ako ukucam ove tagove: #besmislen #corav #posao #zaludne #nebitnjakovicke #koju #pice #kompleksi #adminwannabe #bazenalegorijazakadu #guess #zara #tommy #mona #H&M .....
2020 07 24
#budalegorija
2020 07 24
> Debela_devojka: > > kaileenakala: > > Ako ćemo o književnosti. "Šta je pisac hteo reći" je stvar slobode tumačenja čitaoca. Medalja ima dve strane s tim što je jedna uvek malo izlizanija od upotrebe. > Upozorava na opasnost od hlamidije kojoj se izlaze upotrebom bazena :') :') :')
2020 07 24
Kada strana zadrži nešto što joj ne pripada to se zove neosnovano obogaćenje, čak i ako nije njena krivica. Dakle Tina koristi grešku što članica nije stavila otkup i na taj način se neosnovano obogatila. Ja bih je tužila sa apetitom. Tuže se ljudi i za manje.
2020 07 24
> MARIJANA832: > Kada strana zadrži nešto što joj ne pripada to se zove neosnovano obogaćenje, čak i ako nije njena krivica. Dakle Tina koristi grešku što članica nije stavila otkup i na taj način se neosnovano obogatila. > Ja bih je tužila sa apetitom. Tuže se ljudi i za manje. Ja ne shvatam što se ljudi brukaju za tako sitan novac. Šta bi tek bilo da su u pitanju daleko veće pare koje su, eto tako, pale s neba. Ili dati ovakvima da rade s novcem, šta bi onda bilo. Lepo vratiš šta ti po zakonu ne pripada. Da, tuže se ljudi i za manje jer to od 1900 izađe na daleko veći iznos zbog troškova suđenja, pokretanja spora, zateznih kamata... A tu je i prinudna naplata, izvršitelji ljubazni i tako to. Za onog ko će biti tužen, ama nije vredno da se izlaže tome, ali ako baš ne želi da vrati, eto scenarija.
2020 07 24
Kod mene tuže banke za 500 dinara bez preterivanja. Advokati banaka ističu da su to To šikanozne parnice, ali se sudovi ne slažu sa tim. Na kraju od 1900 dođeš do 35.000 dinara bez problema.
2020 07 24
Eto. Koliko sam iz nekih ranijih tema shvatila, Vi ste advokat. Ko će bolje od Vas znati šta se u praksi dešava. Tako da se nadam da će ovo pročitati obe strane i shvatiti ona koja je kriva da treba da se izvini i vrati novac. Ne treba se oslanjati na ono što se svugde ističe a to je da za iznos manji od 5.000 ne gone nikoga u slučaju krađe. Jeste, ne gone državni organi ali svako kao pojedinac može. Tako da ovo svakako podleže zakonu.
2020 07 24
Tako je, evo imala sam stranku firmu, njihova računovođa uplatila četvorici radnika 2x plate. Trojica su vratila posle dužeg ubeđivanja, a jedan nije hteo i na kraju je vrati sa kamatom, troškovima i taksama 5 ili 6 svojih plata. Duša me boli što se ljudi više ne tuže, ima mnogo razloga. Zaposleni koji rade bez odmora, neprijavljenih itd. A ova Tina nek se pravi pametna.
2020 07 25
> MARIJANA832: > Tako je, evo imala sam stranku firmu, njihova računovođa uplatila četvorici radnika 2x plate. Trojica su vratila posle dužeg ubeđivanja, a jedan nije hteo i na kraju je vrati sa kamatom, troškovima i taksama 5 ili 6 svojih plata. > Duša me boli što se ljudi više ne tuže, ima mnogo razloga. Zaposleni koji rade bez odmora, neprijavljenih itd. > A ova Tina nek se pravi pametna. To je istina, nego se plaše ljudi. Ja sam radila u firmi u kojoj nam se vodilo 8 sati rada a nikada nismo bili bez 9-10 plus rad subotom koji nije bio tako da kada se sve to sabere na pet radnih dana imali smo dva neplaćena. Na kraju se ispostavilo da se za prekovremeni rad u slučaju tužbe priznaju samo tri poslednje godine. Da se na vreme radilo nešto po tom pitanju sigurno se nadređeni ne bi toliko razbahatili.
2020 07 25
Sva potraživanja iz radnih sporova zastarevaju za 3 godine. Jedna banka je terala zaposlene da se izloguju u 16 časova pa su se onda vraćali da nastave sa radom do 18:00. I zaposleni koji su tužili su dobili su na sudu, ali nije ni 5% radnika tužilo. Njima se isplati jer svakako malo ljudi se odluči da se obrati advokatu.
2020 07 25
Moram i ja prijaviti clanicu koja je verovatno prevarant. Nikada nismo imale nikakav kontakt niti saradnju, nista ama nista i dobih od nje negativnu ocenu. https://mojekrpice.rs/andrijanam22-229206 Cuvajte se da ne dobijete iz njene dosade negativnu
2020 07 25