Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pala prodaja?

> SvetlanaRadic: > Rasprodaje su po trznim centrima, to je isto jedan bitan faktor Kod nas su i tržni centri praznjikavi, u odnosu na to kako je bilo pre korone... Tu i tamo po neki čovek u prodavnici... Bar kad sam ja bila...
2020 07 24
Na ovom sajtu- tajac. Postavljam kao sumanuta, ništa. Ali se zato na fejsu i KP "razbijam" (svaki dan po dva paketa pu pu da ne ureknem). Spustila sam cene bas dosta I sve sam slikala iz početka. Savetujem drugi sajt da probate
2020 07 24
Svratim povremeno u trzne centre koji su mi blizu, ima ljudi nije da nema. Sad su i snizenja. Ja uvek kupujem ono sto mi treba i za neke stvari ne stedim novac. Uzimala sam u Oysho pidzame, donji ves, papuce, carape i standardno sta imaju. Nakupovala i nekih majica u Espritu i drugim radnjama. Nasla neke majice od rebrastog pamuka. To su stvari koje uvek kupujem kad naletim i svidi mi se jer sve to redovno uzimam i menjam.
2020 07 24
Na limundu takodje nista.🙁 > Odrica: > Ahahaha same here 🙋🏻‍♀️ Ja ću se lagano prebaciti na limundo, ovde izgleda da nema vajde
2020 07 24
Draga je l’ postoji neka grupa na fejsu? > Angieengelll: > Na ovom sajtu- tajac. Postavljam kao sumanuta, ništa. > Ali se zato na fejsu i KP "razbijam" (svaki dan po dva paketa pu pu da ne ureknem). Spustila sam cene bas dosta I sve sam slikala iz početka. > Savetujem drugi sajt da probate
2020 07 24
Na Limundu sve manje ima "limundovskih"cena..Hocu da kazem da slabo ima onih pocetnih cena niskih pa onda licitacija..I tamo su pojacane cene a garderobe sve manje one dobre..Naravno mnogo je bolje za kupovinu nego ovde,ali definitivno se oseca pad
2020 07 24
> anicaapetrovic: > Draga je l’ postoji neka grupa na fejsu? > > Angieengelll: > > Na ovom sajtu- tajac. Postavljam kao sumanuta, ništa. > > Ali se zato na fejsu i KP "razbijam" (svaki dan po dva paketa pu pu da ne ureknem). Spustila sam cene bas dosta I sve sam slikala iz početka. > > Savetujem drugi sajt da probate Da, mislim da bih se i ja oprobala u nekoj grupi, i mene zanima
2020 07 24
> DoliBlack: > > SvetlanaRadic: > > Rasprodaje su po trznim centrima, to je isto jedan bitan faktor > Kod nas su i tržni centri praznjikavi, u odnosu na to kako je bilo pre korone... Tu i tamo po neki čovek u prodavnici... Bar kad sam ja bila... Pogresno sam se izrazila - nisam primarno na trznjak kao lokaciju mislila, mnogo tih radnji ima svoje online prodavnice pa ljudi sad pecaju velika snizenja :) ovde u BG-u nisu prepuni, al' nisu bas ni praznjikavi Ne bi skodilo da neke clanice spuste malo svoje cene
2020 07 24
Drago mi je da nisam jedina sto je primetila to, bice bolje valjda.. 😁
2020 07 25
> anicaapetrovic: > Draga je l’ postoji neka grupa na fejsu? > > Angieengelll: > > Na ovom sajtu- tajac. Postavljam kao sumanuta, ništa. > > Ali se zato na fejsu i KP "razbijam" (svaki dan po dva paketa pu pu da ne ureknem). Spustila sam cene bas dosta I sve sam slikala iz početka. > > Savetujem drugi sajt da probate Imate milion grupa. Neke imaju svoja pravila neke su "divlje" ja slikam i puštam objave. Kuvajte u pretrazi samo ključne reči, npr prodaja, zamena, krpice, kupoholicarke... Ja volim grupu Lirina prodaja, jer tu admin regulišu kako se šalje (da li je uplata unapred ili sa otkupom) I oni reše ako ima problema. Bas je super. Saradnje proverite u cb grupama (cb flamingo npr.) da vidite da li kupac/prodavac nije na crnoj listi (da se ne vrati paket ili da ne pošalje oštećeno)
2020 07 25
Kucajte*
2020 07 25
Ja ne znam sta je problem ,ali prodaja je stala skroz,objavila sam rasprodaju obuce nove po fabrickim cenama cak i dajem besplatnu postarinu na dve i vise stvari i opet nista
2020 07 25
Ja sam maksimalno spustila cene i to uglavnom novih komada garderobe, pa prodaja ne ide bas nesto. Cak i kad napravim lot pakete opet nista :/ A kupujem ovde vise nego inace, jer izbegavam TC sada. :)
2020 07 25
Ne znam zasto ali ovde mi je uvek bila slaba prodaja, kao da su moji oglasi nevidljivi. 😪 Na lalafo je puno lakse prodati nesto mada u poslednje vreme i tamo je oslabila prodaja ali bar stalno nesto pitaju... Limundo jos nisam probala, iskreno nesto ni nemam volju...
2020 07 25
😪😪😪
2020 07 25